ŽELETAVA – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 3:2
Domácí byli v rychlém a zajímavém utkání na podmáčeném terénu, kde rozhodnout mohly oba týmy, před bránou nebezpečnější i důraznější. Po rohu Simandla hlavičkoval do sítě Vojtěch Čurda. Následně po faulu na Simandla neproměnil penaltu Tomáš Vrbka. Vzápětí vyrovnal z trestného kopu Durajka. Želetavě vrátil vedení Michal Vrbka, který zakončil Simandlův průnik. Před pauzou vyrovnal tečovanou střelou Svoboda. Druhý poločas domácí obrana již soupeře prakticky do velké šance nepustila. Tlak Náměště končil u pokutového území. Simandlův nájezd ještě stačili hosté vykopnout z prázdné branky, ale V. Čurda obešel i brankáře Bartoška – 3:2. Želetavští pak měli několik příležitostí rozhodnout, ale T. Vrbka dvakrát, ani V. Čurda vítězství nepojistili.

Góly: 9. a 70. V. Čurda, 34. Michal Vrbka – 33. Durajka, 42. Svoboda. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2. Želetava: Tománek – Šebek (77. Viceník), Martin Vrbka, Vladeka, Poledna – V. Čurda, M. Čurda (46. Šrutka), Vranka, Simandl, Michal Vrbka – T. Vrbka (88. Pavela). Náměšť-Vícenice: Bartošek – Heres, Lampíř, Rubák, J. Tržil – Jonák (75. Rous), Durajka, Čermák, Klíma (78. Martinovský) – Svoboda, Kučera.

ŠEBKOVICE – TŘEBÍČ B 0:0
Utkání bylo po herní stránce vyrovnané, více šancí však měli domácí. Nejdříve Busta neproměnil penaltu. Následně Chytra postupoval sám na brankáře Hagaru, přihrával pod sebe, ale Večeřa odkrytou branku netrefil. Těsně před pauzou střílel Večeřa zpoza šestnáctky a Hagara jeho střelu k tyči vyrazil. Oba týmy ve druhé půli hrály na rychlé přechody. Šebkovice měly další dvě vyložené šance. Chytra šel sám na gólmana, jeho střela se od tyče odrazila k M. Ryglovi, ale ten minul. Utkání se dohrávalo za mírné převahy Šebkovic, které měly náznaky šancí, ale ty zůstaly nevyužity.

Rozhodčí: Masopust. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Šebkovice: Klubal – Netík, Busta (75. M. Hobza), Říha, Chytra (85. Pecka), Večeřa, M. Rygl, Z. Přibil, P. Kotačka (63. Roupec), Dvořák, Karásek. Třebíč B: Hagara – J. Uličný, Hrbáček, Gualano, Pecka, Macek, Benáček, Kovář, Renát, Suchna, Ježek.

N. SYROVICE – ČERNÍČ 4:2
Úvod patřil domácím. Miroslav Sosnar nejdříve seřizoval svoje mířidla a první střelu poslal těsně nad. Po něm vystrašil Železný střelou o mokrý trávník hostujícího brankáře, který nadvakrát míč před dobíhajícím Zerzou zkrotil. Ve 12. minutě už bylo pro Nové Syrovice veseleji. Dlouhý odkop gólmana prodloužil hlavou obránce Černíče tak nešťastně, že přesně našel snajpra Sosnara, který udělal vybíhajícímu gólmanovi kličku a otevřel skóre. Brzy následovala akce jako přes kopírák, jenom míč od brankáře prodlužoval na Sosnara Zerza a domácí útočník prostřelil gólmana podruhé. Jenže pak převzali iniciativu fotbalisté z Jihlavska, kteří laxnost potrestali hned dvakrát. V závěru poločasu přišla chvíle Železného, který si na hranici vápna prohrál s obranou a umístěnou střelou vrátil hostitelům vedení.

Druhá půle moc fotbalové krásy nepobrala. Oba týmy měly po jedné nevyužité tutovce. Skóre se měnilo až po faulu na Sosnara a z penalty upravil na konečných 4:2 Lang. „Musím mužstvo pochválit za bojovnost. Utkání nám až tak herně nevyšlo, ztratili jsme dvougólové vedení a soupeř nás začal přehrávat. My jsme se ale nenechali zlomit, zabojovali a dotáhli zápas do vítězného konce,“ hodnotí syrovický kouč Jan Prígl.

Góly: 12. a 15. M. Sosnar, 36. Železný, 79. T. Lang (PK) – 17. Benda, 25. Lovětínský. Rozhodčí: Holub. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 3:2. N. Syrovice: P. Novák – Filipský (82. Weidenthaler), Toman, Procházka, Janoušek, Železný (87. Vlček), Lang, Dubský, Svoboda, M. Sosnar, Zerza (79. Chalupa).

BUDIŠOV-NÁRAMEČ – VRCHOVINA B 1:2
Domácí začali dobře a 25 minut na hřišti dominovali. Skóre brzy otevřel z penalty Votoupal. Budišov měl další tři tutovky, které ale neproměnil. Hosté vyrovnali po standardní situaci, kdy míč propadl celou obranou až k Sodomkovi. Ke konci poločasu byla hra vyrovnaná. Hostitelé do druhého dějství vstoupili špatně. Vrchovina hrozila z dlouhých nákopů a po jednom z nich se na zadní tyči prosadil Blažíček, který přízemní střelou dokonal obrat. Domácí se odpovědět nedařilo. Přesto měli pět minut před koncem stoprocentní šanci, když Jan Sedláček trefil hlavou z výhodné pozice jen brankáře Andrýska.

Góly: 15. Votoupal (PK) – 37. Sodomka, 56. Blažíček. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Budišov-Nárameč: Trnka – Molnár, Hrádek, Dvořák, Kozuň (70. Čech) – Mucha – M. Sedláček, Votoupal, Štveráček (70. J. Sedláček), Horký – Pažourek.

DUKOVANY – MORAVEC 0:0
První poločas byl vyrovnaný a přinesl po dvou šancích na každé straně. Domácí po změně stran nepustili soupeře za půlící čáru, ale neproměnili ani ty nejvyloženější brakové příležitosti. Koudelný trefil po standardní situaci hlavou břevno a v závěru mu naservíroval gólovou přihrávku Škoda, jenže i druhá tutovka Koudelného zůstala nevyužita. „Byl to bojovný a běhavý zápas. Soupeř si přijel pro bod, který nakonec ubránil. Zejména druhou půlku jsme hráli opravdu dobře a hosty zmáčkli, ale bylo to o prvním gólu,“ hodnotí trenér Dukovan Rostislav Štork.

Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 1:4. Diváci: 150. Dukovany: Marek Křišťál – Škoda, Kunc, J. Fojtášek, Michalica – Pislcajt (32. Koudelný), Koníř (62. Horák), Hron, Jašek – Černý, Řezáč (72. M. Fojtášek).

HERÁLEC – M. BUDĚJOVICE 2:0
Opět festival zahozených šancí předváděli v domácím prostředí fotbalisté Herálce. Ti byli od prvních minut jasně lepší, už po pěti minutách je mohl do vedení dostat Skála, ale nedal. Podobně dopadl v další příležitosti také Cach. Kolem 20. minuty se hra vyrovnala, k vidění bylo až příliš nepřesností. Střelecké trápení domácích protrhl chvíli po změně stran Boháč, který se ve velkém vápně uvolnil přes tři hráče a překonal Kloudu. Ten samý hráč se podruhé prosadil v 69. minutě a uzavřel skóre na 2:0.

Góly: 47. a 69. Boháč. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 0:0. Diváci: 149. Poločas: 0:0. M. Budějovice: Klouda – Švanda, Puchnar, Novotný, Pařízek, Svoboda, Stehlík, Kratochvíl, Kosmák, Stark (76. Rumíšek), Růžička (61. Komenda).

ŽĎÁR B – JEMNICKO 4:0
Kromě prvních deseti minut byla rezerva Žďáru po celý zápas jasně lepší a zcela zaslouženě si i ve svém třetím zápase v sezoně připsala plný počet bodů. Skóre utkání otevřel ve 14. minutě Tomáš Peňáz, který levou nohou zúročil centr Tomáše Ločárka. Čtyři minuty před pauzou Filippi vystřelil, gólman Kopeček míč pouze vyrazil před sebe a Malicki z první dorážel do prázdné branky. Na rozdíl tří branek zvýšil v 53. minutě tečovanou střelou Janů a hned o minutu později svým druhým gólem stanovil na konečných 4:0 opět Mario Filippi. V dalším průběhu hry byly ještě některé dobré příležitosti na obou stranách, ale po prostřídání v obou sestavách se rozhodnuté utkání už pouze dohrávalo.

Góly: 14. T. Peňáz, 41. Malicki, 53. Janů, 54. M. Filippi. Rozhodčí: Niederle. ŽK: 1:3. Diváci: 5:2. Poločas: 2:0. Jemnicko: Kopeček – J. Kincl, Rejthar, Bastl, Svěrák – Máca, Niederhofer, Koutný, Hošek (56. Tesař) – Anděl (71. Nikrmajer), Nevrkla (75. Z. Kincl).