NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – VRCHOVINA B 5:0
Ze začátku se hrála vyrovnaná partie. Do první šance se dostali hosté, ale brankář Soustružník gólu nadvakrát zabránil. Ve 22. minutě odstavil vrchovinského obránce Kučera a lobem překonal vybíhajícího brankáře Kubicu. Poté pokračoval vyrovnaný fotbal, ale ve 30. minutě Záviška vybídl ke skórování Josefa Musila – 2:0.

Hosté se moli vrátit do zápasu ještě do přestávky, ale Sodomku v jasné pozici vychytal Soustružník. Rezerva Vrchoviny se ve druhém poločase snažila s výsledkem něco udělat. Ovšem v 52. minutě Náměšť podnikla brejk, při kterém byl ve vápně faulován Musil a sám postižený z nařízené penalty skóroval podruhé. Hostům se nedá upřít snaha, ale měli smůlu v koncovce, zatímco soupeři vycházelo, na co sáhl. V 55. minutě zakončil brejk dorážkou od tyče Radek Bednář. O sedm minut později upravil hlavou k tyči na konečných 5:0 Rous.
Góly: 22. Kučera, 30. a 52. Josef Musil (druhý z PK), 55. R. Bednář, 67. Rous. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Náměšť-Vícenice: Soustružník – Horký, Heres, Buchta, Rous – Lokaj (80. D. Kopuletý), M. Homola, Záviška, R. Bednář (71. Rubák) – Kučera (46. Rabušic), Josef Musil.

TŘEBÍČ B – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 2:1
Úvod derby příliš fotbalové krásy nepobral. V úvodním dějství se spíše bojovalo, než hrálo a to více ve středu pole. Aktéři se dostávali jen do náznaků šancí a skóre se poprvé měnilo jen díky nepozornosti domácího brankáře Kruby, kterého nachytal na hruškách střelou z úctyhodné dálky Tomáš Nováček. Budišov mohl ještě do přestávky zvýšit, ale Karel Nováček po kličce Krubovi trefil jen boční síť. Třebíč do pauzy odpověď nenašla.

Co se ale juniorce HFK nepovedlo v první půli, to vyšlo po změně stran. Už po třech minutách hry zakončil střelou do protipohybu gólmana Trnky Kovář – 1:1. Běhavější hostitelé se snažili výsledek otočit. Budišov zase spoléhal na zkušenosti Horta a Karla Nováčka, který měl několik příležitostí vrátit svému týmu vedení. Ovšem nestalo se. Hostující kapitán navíc v závěru, kdy se dožadoval odpískání faulu na svou osobu, protestoval tak dlouho, až uviděl druhou žlutou kartu. Třebíč využila přesilovku vzápětí povedenou trefou do šibenice v podání Bendy.
Góly: 48. Kovář, 90. Benda – 29. T. Nováček. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (88. K. Nováček). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Třebíč B: Kruba – Oberreiter, Mašek, Valík, Zbožínek – Staněk, Benda, Hošek (82. Holý), Sedláček – Válek, Kovář. Budišov-Nárameč: Trnka – Carda, Kašpar, Hrádek, Molnár – Věžník (58. Dvořák), Sedláček, Hort (90. Turek), T. Nováček (78. Obůrka) – K. Nováček.

ŽELETAVA – RANTÍŘOV 3:4
Domácí měli od začátku převahu, kterou už v 5. minutě zúročil ve vedoucí gól Vranka. O šest minut později nekompromisně zakončil přetažený centr z pravé strany, Michal Vrbka – 2:0. Ve 27. minutě chyboval při odkopu domácí gólman Mastný a Bartejs snížil do prázdné branky. Ve 33. minutě přišla akce Želetavy středem hřiště, po které s přehledem skóroval Simandl. Ve 43. minutě postupoval sám na brankáře Simandl a byl stažen Pavlíčkem, který uviděl červenou kartu.

V 57. minutě snížil Rantířov po hrubce stopera a za další tři minuty, po další hrubce domácích, bylo vyrovnáno. Aby toho nebylo pro Želetavské málo, tak v 66. minutě se oslabený soupeř ujal vedení 3:4. Domácí nepodali ve druhé půli dobrý výkon, a když si vytvořili několik vyložených šancí, zůstaly nevyužity.
Góly: 5. Vranka, 11. Michal Vrbka, 33. Simandl – 27. Bartejs, 57. Kubík, 60. Kalný, 66. Klíma. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (43. Pavlíček). Diváci:100. Poločas 3:1. Želetava: Tománek – Jičínský, Vranka, Polenda (24. Svoboda), Ondráček – Michal Vrbka, Martin Vrbka, Simandl, Malík (67. Vladeka) – Čurda, T. Vrbka (46. Pavela).

KOUTY – RAPOTICE 3:1
Velmi početná poutní návštěva viděla od začátku oboustranně opatrný fotbal. Vzruch přinesla pátá minuta, kdy domácí chtěli zahrávat přímý kop 20 metrů před vlastní brankou. Míč, který byl v pohybu a směřoval k místu odehrání, sebral hostující fotbalista a přihrál na volného Strašáka, který skóroval. Gól však po konzultaci rozhodčích nebyl uznán. Ve 13. minutě se domácí po rohu ujali vedení, když brankář Laš neudržel míč. Ten doputoval ke Klimentovi, který už měl snadnou úlohu. Kouty kontrolovaly míč a snažily se o pohlednou hru.

Druhý poločas chtěli znovu domácí kontrolovat hru, ale soupeř přidal na bojovnosti a v 51. minutě po přečíslení obrany a centru zleva snížil Otcel. Rapotice potom začaly ještě více útočit, ale zapomínaly na obranu. V krátkém sledu se ocitli Cejpek s Coufalem sami před Lašem, ale gólman jejich vyrazil. Rozhodnutí padlo v 65. minutě. To znovu utekl po pravé straně Cejpek, u lajny se podíval a nacentroval na penaltu Semrádovi, který upravil na konečných 3:1.
Góly: 13. a 39. Kliment, 65. Semrád – 51. Otcel. Rozhodčí: P. Tomášek. ŽK: 0:3. Diváci: 220. Poločas: 2:0. Kouty: Stýblo – Navrkal (80. Hrubý), Nestrojil, Růžička, Havelka – Štveráček (75. Caha), Coufal, Parma, Semrád, Kliment (85. Pojer), Cejpek. Rapotice: T. Laš – Babčan, Pavlíček, Jašek, Svoboda (67. Tesař) – Milan Laš, Antoš, Stehlík, Paulec – Strašák (46. Otcel), Sobotka.

V. MEZIŘÍČÍ B – VLADISLAV 1:1
Domácí vstoupili do zápasu bez tří klíčových hráčů. Po vyrovnaném začátku se ocitli v první šanci Meziříčští, Vítek i Liška nadějný centr promáchli. Liška poté měl zahrozit z přímého kopu, ale trestuhodně přestřelil. V 53. minutě ztratil míč do středu hřiště kličkující Vyskočil a z brejku udeřil Svoboda. O chvíli později zbytečně zajel Pokorný do protihráče a po žlutém kartu na půli hřiště uviděl druhou žlutou kartu.

„Jde o střídajícího hráče áčka, vůbec nechápu, co to provedl," hřímal trenér Libor Smejkal mladší. Lídr tabulky musel otevřít hru a taktika mu i v deseti vyšla. Akci Lišky tečoval pod břevno Bradáč, 1:1. V 84. minutě Bradáč získal před vápnem míč, oslovil zcela volného dorostence Nevorala, jenže ten v zakončení selhal. Trefil jen brankáře. „Remíza je pro nás málo, ale vzhledem k průběhu jsme rádi, že jsme vyrovnali," řekl Smejkal.
Góly: 76. Bradáč – 53. Svoboda. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (57. Pokorný). Diváci: 70. Poločas: 0:0. Vladislav: Otruba ml. – D. Ciprys, O. Venhoda, Otruba st., Paločko, Prokop (72. P. Ciprys, 87. Slabý), L. Venhoda, Petz, Orálek, Hrůza (89. Hekrla), Svoboda.

ŽĎÁR B – HROTOVICE 3:0
Poslední Žďár, který v minulém týdnu neměl dostatek hráčů, aby odjel na zápas, se konečně dočkal. V týdnu se do kádru vrátili tři zahraniční stážisti – Nedvěd, Ločárek, Filippi. Trenér Machatka navíc mohl využít služeb Šindelky a Kunstmüllera z áčka, které nehrálo.
Výkon výrazně posílené jedenáctky odnesly Hrotovice. Ty se za celé střetnutí nedostaly do vážnější šance. „Šindelka nám velmi pomohl, společně s Řeháčkem výborně organizovali obranu, což bylo hodně znát. Hrotovice jsme do ničeho nepustili," měl jasno Vítězslav Machatka.

Žďár měl mírný tlak, z něhož udeřil v 38. minutě, po standardce se hlavou trefil Řeháček. A když se v 56. minutě prosadil Jun střelou z dvaceti metrů do šibenice, bylo hotovo. Domácí už ve zbytku utkání lehce kontrolovali hru a zazdívali vypracované šance. Výjimkou byla akce Jurnečky, na jejímž konci stál Filippi.
Góly: 38. Řeháček, 56. Jun, 74. Filippi. Rozhodčí: Masopust. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Hrotovice: Slatinský – Z. Holoubek (46. Pokorný), Růžička, Pekárek, Bláha, David, Furiš, Škoda, Salák, Kučera, T. Holoubek.