Nejblíže k bodovému zisku byl na půdě Sparty Brno nejstarší výběr do patnácti let, který ale zaspali úvod zápasu a na dva inkasované góly nedokázali odpovědět. Nedařilo se ani o rok mladším třebíčským žákům, kteří první poločas prohráli hrozivým skóre 6:1.

SpSM žáků U15 jih

SPARTA BRNO - TŘEBÍČ 3:1

Než se hosté stačili rozkoukat, prohrávali ve 12. minutě už o dva góly. Nejprve pochybil brankář Trojan, kterému pod tělem propadla střela z dálky a poté chybou Pecky brněnský hráč postupoval sám na branku a samostatný únik gólově zakončil.

Potom se Třebíčští zvedli a byli odměněni kontaktní brankou. V 27. minutě se po standardní situaci ve skrumáži na malém vápně nejlépe zorientoval Holý 2:1.

„Ze začátku jsme byli nesmyslně zalezlí a čekali na gól. Pak jsme začali hrát a zlepšili se. Ještě v prvním poločase nám neuznali jasný gól. Po odrazu od břevna padl míč 20 centimetrů za čáru a všichni to viděli, ale jen rozhodčí ne,“ zlobil se trenér hostů Aleš Říha.

Jeho svěřenci se po změně stran snažili vyrovnat, ale se Štefánkovou střelou si gólman Sparty poradil. Snahu Třebíče utnul třetí gól Brňanů. „Kluci se snažili to jim vytknout nelze, ale škoda, že jsme nezachytili začátek zápasu,“ uzavřel hodnocení třebíčský lodivod.

Gól Třebíče: 27. Holý. Poločas: 2:1. Třebíč: Trojan (55. Cejpek) Pánek, Pecka, Jelínek, Kafoněk (35. Dolák) Klíma (42. Preisner), Šmíd, O. Uličný, Štefánek Holý (55. Lavický), Novotný.

SpSM žáků U14 jih

SPARTA BRNO - TŘEBÍČ 6:2

Hosté jako již tradičně nezachytili úvod zápasu a v 11. minutě prohrávali 3:0. „Nedaří se nám začátky a stále jde o opakující se chyby. Těžko něco hodnotit, takto vznikl poločasový výsledek,“ posteskl si třebíčský kouč Ivoš Nejedlý.

Třebíčští mladíci se po změně stran zlepšili, ale stačili nepříznivý výsledek už jen korigovat Sáčkem.

„Ve druhém poločase jsme soupeře do žádné šance nepustili, ale z tlaku vytěžili jen jeden gól. Byl to náš třetí zápas na jaře a jsme bez bodu,“ smutnil trenér Třebíče.

Góly Třebíče: 28. Hronek, 65. Sedláček. Poločas: 6:1. Třebíč: Rousek Cafourek, Nechvátal, Hrůza, Homolka (36. Bence) J. Uličný, Čajánek, Šteffl (48. Tomek), Vícena (48. Nováček), Sáček Hronek.

SpSM žáků U13 jih

SPARTA BRNO - TŘEBÍČ 26:4

Góly Třebíče: Vávra 2, Hrbáček, Vostal.

 

SpSM žáků U12 jih

SPARTA BRNO - TŘEBÍČ 31:0