RAPOTICE – V. BERANOV 0:1
První poločas nabídl vyrovnanou partii mezi vápny. První šanci měl po vysunutí Martina Laše domácí Michal Sobotka, který trefil brankáře. Následoval nepřímý kop po malé domů hostí, Milan Laš přistrčil míč Michalu Sobotkovi, ale opět nastřelil Dvorského. Velký Beranov poté využil ztráty soupeře ve středu pole a z brejku vstřelil nakonec jediný gól zápasu Eliáš.

Rapotice po změně stran vytěžily z územní jen dvě šance. Martin Laš netrefil z úhlu branku a v závěru vyrazil Dvorský hlavou střelu Michala Sobotky. „Hosté dobře organizovaně bránili. První půlku jsme hráli špatně, ve druhé se zlepšili, ale nedali góly. Důležitý zápas podzimu jsme tak nezvládli a nechali Beranovu všechny body,“ mrzelo rapotického trenéra Karla Kovaříka.

Pálovice.
V odlehlých vsích zvítězil Okamura. Moc jiných politiků se tam nehrnulo

Gól: 26. Eliáš. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Rapotice: T. Laš – Opálka, P. Sobotka, Milan Laš, Švarc – Mucha, Němec, J. Matoušek, Škorpík - Martin Laš (63. Martin Laš), M. Sobotka.

ROKYTNICE – STAŘEČ 1:2
První poločas souboje nováčků nabídl vyrovnanou partii. Hosté se ujali vedení, když se ve vápně prosadil Bříza. Do přestávky si šance vytvářeli spíše domácí, ale Prokeš i Vahila buď netrefovali branku a nebo ztroskotali na Obůrkovi. Vyrovnáno mohlo být těsně před pauzou, ale Stařečtí nadvakrát vykopli míč z brankové čáry. Co se Rokytnici nepovedlo, to jí vyšlo po změně stran, kdy byla aktivnější. Střeleckou smůlu protrhl v 83. minutě Štork, kterého vyslal na zteč Vahila. O pět minut později však sudí pískl po faulu Veleby na Tomka penaltu, kterou proměnil stařečský Rambousek.

Góly: 83. Štork – 21. Bříza, 88. Rambousek (PK). Rozhodčí: Nováček. ŽK: 1:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Rokytnice: L. Hobza – J. Herbrych, O. Štefánek (8. Kašiár, 66. Bílek), Jičínský, Hakl - Štork, Vahila, A. Štefánek, Bartejs (71. Veleba) - Železník, Prokeš. Stařeč: Obůrka – Lauš, Michal Vodička, Marek Vodička, Rambousek – Kaňka, Linhart, Zejda (90.+2. Smejkal), Dvořák (62. Tomek), Ježek – Bříza (89. Pysk).

ŠTĚPÁNOV – HARTVÍKOVICE 5:3
První poločas nabídl vyrovnanou partii, více na míči byl domácí tým, Hartvíkovice sázely spíše na brejky. Do vedení šli hosté, když se v 19. minutě po zaváhání obrany prosadil Jakub Sýkora. Za tři minuty bylo vyrovnáno po brance Kintra. Pět minut před pauzou se po další chybě štěpánovské obrany radoval Martin Kopuletý – 1:2. Naštěstí pro domácí začal ještě před poločasovou přestávkou řádit Jan Ludvík. Ve 44. minutě využil indispozice gólmana Chalupy, který se zranil při srážce s Richterem, a střelou z dálky vyrovnal na 2:2.

Pavel Kováčik.
Výsledek voleb hodnotím velmi špatně, reagoval lídr komunistů na Vysočině

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce Železáři soupeře přehrávali a nezabrzdilo je ani vyloučení Hrubeše z 60. minuty. Už o chvíli později totiž Ludvík vybojoval míč, přešel přes obránce Hartvíkovic a samostatnou akci zakončil ve vedoucí gól. V 68. minutě hosté zaútočili z levé strany a Sýkora svojí druhou brankou vyrovnal na 3:3. Rozhodnutí přišlo čtvrthodiny před koncem. Hrdina zápasu Ludvík se opět individuálně prosadil a vrátil domácím vedení – 4:3. Konečnou podobu výsledku pak dal dvě minuty před závěrečným hvizdem Kovalchuk.

Góly: 22. Kintr, 44., 63. a 75. Ludvík, 88. Kovalchuk – 19. a 68. J. Sýkora, 40. M. Kopuletý. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:2. ČK: 2:0 (60. O. Hrubeš, 90. Novák). Diváci: 55. Poločas: 2:2. Hartvíkovice: Chalupa – Malý, Kafka, M. Sýkora, Milan Outulný – Janda (46. Vlk), Horký, Záviška, M. Kopuletý – J. Sýkora, Martin Outulný (79. Rous).