NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – TŘEBÍČ B 3:6
Okresní derby začali lépe domácí a už ve 4. minutě otevřel skóre Kučera. V 17. minutě vyrovnal pozdější hrdina utkání Oladiti, který za další dvě minuty přehodil Soustružníka. Ve zbytku poločasu měla mírně navrch Náměšť, ale k vyrovnání to nevedlo.

Vstup do druhého dějství vyšel lépe třebíčské juniorce. Ve 49. minutě vymetl šibenici Rybníček. Hostující útočník Oladiti pak po další kombinaci doklepl míč do odkryté branky a zkompletoval hattrick. Vzápětí zvýšil už na 1:5 Staněk a bylo po zápase. Pak ale přišly dva nedovolené zákroky třebíčského Lorence a obě penalty proměnil Kučera.

Poslední slovo však měl Oladiti, který se do listiny střelců zapsal počtvrté. To už v brance domácích stál asistent trenéra Jan Klíma, který nahradil zraněného Soustružníka.

„Hlavní rozdíl byl ve fyzické kondici. Rozhodl začátek druhého poločasu, kdy jsme po chybách dostali dva rychlé góly," hodnotí náměšťský trenér Jaroslav Tlačbaba.

„Utkání se muselo líbit. Padlo hodně branek po chybách v obraně. Do poločasu jsme otočili zápas, ve druhém jsme dali rychlý gól na 3:1 a mohlo být rozhodnuto dříve, nebýt naší laxnosti," shrnul třebíčský kouč Pavel Němec.
Góly: 4., 70. a 72. Kučera (druhý a třetí z PK) – 17., 19., 54. a 72. Oladiti, 49. Rybníček, 55. Staněk. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Náměšť-Vícenice: Soustružník (67. Klíma st.) – Rous, Veselý (77. T. Rabušic), Buchta, Loup – Bednář, Rubák, Křivánek, Tomek – Kučera, Musil. Třebíč B: Procházka – Valíček, Mašek, Zbožínek, Oberreiter – Kovář (74. Hort), Oura, Rybníček, Lorenc – Staněk, Oladiti.

ŽELETAVA – BUDIŠOV-NÁRAMEČ 2:1
Domácí měli od úvodu mírnou převahu, kterou přetavil ve vedoucí gól ve 24. minutě Jakeš. O dvě minuty později zvýšil po samostatném průniku Simandla opět Jakeš. Ve 35. minutě snížili hosté po přímém kopu Kazdy. Ve zbytku zápasu se už skóre neměnilo, i když blíže ke vstřelení branky měla Želetava.
Góly: 24. a 26. Jakeš – 35. Kazda. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 3:4. Diváci: 50. Poločas 2:1. Želetava: Mastný – Jičínský, Polenda, Svoboda, Šrutka – Martin Vrbka, Čurda (90.+1. Pavela), Michal Vrbka (84. Vladeka), Malík – Jakeš (66. Daniel), Simandl. Budišov-Nárameč: Trnka – Carda, Kazda (90. Pavlatovský), Hrádek, Sedláček, Obůrka, Votoupal, T. Nováček, Rybníček (70. Dobrovolný), K. Nováček, Molnár.

RAPOTICE – RANTÍŘOV 3:1
Domácí měli hru od začátku pod kontrolou a dobývali branku zataženého soupeře. Přesto se ujali vedení bránící se hosté, když po parádně rozehraném trestném kopu zakončoval Pavlíček. Rapotice přidaly a začaly si vytvářet šance. Nejdříve J. Matoušek vysunul Martina Laše, který ale přestřelil.

Ve 34. minutě ale bylo vyrovnáno. Stoper Milan Laš nachytal Krupicu v brance Rantířova a překonal jej chytrou střelou z vlastní poloviny. O minutu později otočil vývoj střetnutí Sobotka.

V prvním poločase hrozili hosté nebezpečnými brejky, ve druhém už existovalo na hřišti jediné mužstvo. Rapotice měly jednu šanci za druhou, jenomže zvýšily až v 72. minutě, kdy se chytře trefil k tyči Martin Laš. Další příležitosti zůstaly nevyužity. Závěr zápasu si hostitelé pohlídali.
Góly: 34. Milan Laš, 35. Sobotka, 72. Martin Laš – 15. Pavlíček. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 2:0. Diváci: 173. Poločas: 2:1. Rapotice: T. Laš – Jašek, Milan Laš, Švarc, Martin Laš – J. Matoušek (65. Paulec), Stehlík, Antoš, T. Pavlíček (83. Nedvěd) – Sobotka, P. Matoušek.

KOUTY – NOVÁ VES 4:0
Po oboustranně opatrném začátku se hra přelévala z jedné strany na druhou. Zlom nastal v 16. minutě, kdy dostal Cejpek centr zleva a po zpracování byl, dříve než stačil vystřelit, zezadu faulován Tomášem Novotným. Hostující hráč byl vyloučen a z nařízené penalty otevřel skóre Havelka.

Od této chvíle převzaly taktovku Kouty. Ve 21. minutě zvýšil Roušar, který dostal pas za obranu a přehodil brankáře P. Novotného. O jedenáct minut později dostal centr zleva na malé vápno Cejpek a střelou z první k levé tyči upravil na poločasových 3:0.

Po změně stran si hostitelé hlídali pohodlný náskok a soupeře pouštěli pouze k velkému vápnu. Do pokutového území se Nová Ves dostávala jen po standardních situacích, ale scházelo jí zakončení. Byť se hrálo více na polovině domácích, kteří se do útoku příliš nehnali, k vidění už mnoho šancí nebylo.

Výsledku dal konečnou podobu koutecký Navrátil. Hosté měli v závěru dvě příležitosti na korekci výsledku, ale jejich střely končily nad brankou Veselého.
Góly: 17. Havelka (PK), 21. Roušar, 32. Cejpek, 73. Navrátil. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:0. ČK: 0:1 (16. T. Novotný II.). Diváci: 105. Poločas: 3:0. Kouty: Veselý – Hrůza, Paiskr, Růžička, Hrubý – Havelka, Roušar, Navrátil, Semrád (65. Caha) – Cejpek, Coufal (72. Tenkl).

V. MEZIŘÍČÍ B – HROTOVICE 7:0
Domácí začali aktivně a po přímém kopu Lišky nikým netečovaný míč proletěl až do branky. Zvýšit mohl Bublan, mířil těsně vedle. „Měli jsme trvalou převahu, vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, jen za půli jsme jich nedali asi sedm," uvedl trenér Libor Smejkal.

Na zvýšení čekal do 22. minuty. Bouček odcentroval do vápna, odkud Liška podruhé udeřil. Zkompletovat hattrick následně zcela osamocený odmítl. Ve 40. minutě Vítek zpracoval Vyskočilův pas a pohotovou střelou překonal Slatinského.

Po přestávce domácí koncert pokračoval. Vítek vyslal vpřed Boučka, který sólo proměnil. Stejný hráč zužitkoval nahrávku Poláka a bylo to 5:0. Další branka padla po nahrávce do strany, Liška se rozhlédl, uviděl Ráčka, který po přesném centru nekompromisně zavěsil.

Liška se mohl hattricku přeci jen dočkat, jeho pokus ramenem narazil do břevna a odražený balon doklepl do sítě dobíhající Patrik Mucha. „Skóre mohlo být ještě mnohem vyšší, ale spálili jsme spoustu vyložených šancí. Strůjcem vítězství byl útočník Liška," vyzdvihnul Smejkal.
Góly: 7. a 22. Liška, 40. Vítek, 51. a 56. Bouček, 80. Ráček, 84. P. Mucha. Rozhodčí: Kubeš. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Hrotovice: Slatinský – O. Harant, Nevtípil, Pekárek, Čtvrtníček, Růžička, Škoda, Novák, M. Harant, Furiš, Fiala.

ŠTĚPÁNOV – VLADISLAV 2:3
V bojovném utkání o záchranu byli domácí v první půli lepší, ale po brejku Petra Cipryse prohrávali. Do přestávky vyrovnali, ale hned zkraje druhé půle je zmrazil Zeman, který střílel zleva za velkým vápnem přesně k tyči. A když se domácí začali zvedat, utekl Dušan Ciprys a zvýšil na 1:3. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a z pokutové kopu Štěpánovští snížili. Víc už nestihli a velmi je proto mohla mrzet jedna neproměněná penalta.
Góly: 35. nehlášeno, 75. nehlášeno (PK) – 15. P. Ciprys, 47. Zeman, 70. D. Ciprys. Rozhodčí: Straka. ŽK: 4:4. ČK: 1:0 (88. nehlášeno). Diváci: 20. Poločas: 1:1. Vladislav: Otruba ml. – V. Pavlík, Otruba st., O. Venhoda, Paločko – D. Ciprys, Krátký, P. Ciprys, Zeman – L. Venhoda, Macek (85. Martének).