Zde průběžně přinášíme výsledky jednotlivých krajských finále a postupující do celostátního finále:

Praha

Krajské finále Praha – kategorie B

1. místo ZŠ Eden, Praha (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Marjánka, Praha
3. místo ZŠ a Rvj Bronzová, Praha 

Krajské finále Praha - kategorie A

1. místo ZŠ a MŠ Tupolevova, Praha
2. místo ZŠ Donovalská, Praha
3. místo ZŠ Řeporyje, Praha.

Karlovarský kraj

Krajské finále Sokolov – kategorie A

1. místo ZŠ a MŠ Myslbekova, Ostrov
2. místo ZŠ Plzeňská, Toužim
3. místo ZŠ Pionýrů, Sokolov

Krajské finále Sokolov – kategorie B

1. místo ZŠ Pionýrů, Sokolov  (postup na republikové finále)
2. místo 5. ZŠ Matěje Kopeckého, Cheb
3. místo ZŠ a MŠ Myslbekova, Ostrov

Středočeský kraj - sever

Krajské finále Neratovice - kategorie A

1. místo 9.ZŠ a MŠ Mladá Boleslav
2. místo ZŠ a MŠ Klecany
3. místo ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova, Neratovice

Krajské finále Neratovice - kategorie B

1. místo ZŠ Uhlířské Janovice  (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Škvorec
3. místo 9.ZŠ a MŠ Mladá Boleslav

Středočeský kraj - jih

Krajské finále Vlašim - kategorie A

1. místo ZŠ a MŠ Dolní Břežany
2. místo ZŠ Vorlina, Vlašim
3. místo ZŠ Příbram, Březové Hory

Krajské finále Vlašim - kategorie B

1. místo ZŠ Příbram, Březové Hory  (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Týnec nad Sázavou
3. místo 6.ZŠ Kladno

Liberecký kraj

Krajské finále Liberec - kategorie A

1. místo ZŠ Pod Ralskem, Mimoň
2. místo ZŠ Mozartova, Jablonec nad Nisou
3. místo ZŠ TGM, Lomnice nad Popelkou

Krajské finále Liberec - kategorie B

1. místo ZŠ Sokolovská, Liberec  (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Fr. L. Riegra, Semily
3. místo ZŠ Smržovka.

Královéhradecký kraj

Krajské finále Jičín - kategorie A

1. místo ZŠ M.Horákové, Hr.Králové
2. místo ZŠ Husova, Jičín
3. místo ZŠ Česká Skalice

Krajské finále Jičín - kategorie B

1. místo ZŠ Sever, Hradec Králové (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ V Domcích, Trutnov
3. místo ZŠ 17.listopadu, Jičín

Ústecký kraj

Krajské finále Most - kategorie A

1. místo ZŠ Mírová, Ústí nad Labem
2. místo Městské gymnázium a ZŠ, Jirkov
3- místo ZŠ Jungmannova, Roudnice nad Labem

Krajské finále Most - kategorie B

1. místo ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Školní, Štětí
3. místo ZŠ Rabasova, Ústí nad Labem

Plzeňský kraj

Krajské finále Plzeň - kategorie A

1. místo 33. ZŠ Plzeň
2. místo ZŠ Radnice
3. místo ZŠ Kralovice

Krajské finále Plzeň - kategorie B

1. místo 33. ZŠ Plzeň   (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Chodová Planá
3. místo 25. ZŠ Plzeň

Jihočeský kraj

Krajské finále Písek - kategorie A

1. místo ZŠ Zborovská, Tábor
2. místo ZŠ Nerudova, České Budějovice
3. místo ZŠ Smetanova, Vimperk

Krajské finále Písek - kategorie B

1. místo ZŠ Smetanova, Vimperk (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Volyně
3. místo ZŠ Pohůrecká, České Budějovice

Pardubický kraj

Krajské finále Pardubice - kategorie A

1. místo ZŠ Třemošnice
2. místo ZŠ Choltice
3. místo ZŠ TGM, Svitavy

Krajské finále Pardubice - kategorie B

1. místo ZŠ Dubina, Pardubice  (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ U Stadionu, Chrudim
3. místo ZŠ Letohrad

Kraj Vysočina

Krajské finále Jihlava - kategorie A

1. místo ZŠ Wolkerova, Havlíčkův Brod
2. místo ZŠ Seifertova, Jihlava
3. místo ZŠ Na Pražské, Pelhřimov

Krajské finále Jihlava - kategorie B

1. místo ZŠ Školní, Velké Meziříčí  (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ E. Rošického, Jihlava
3. místo ZŠ Přibyslav

Moravskoslezský kraj

Krajské finále Ostrava - kategorie A

1. místo ZŠ Klegova, Ostrava
2. míso ZŠ Sudice
3. místo ZŠ Komenského, Bílovec

Krajské finále Ostrava - kategorie B

1. místo ZŠ Klegova, Ostrava    (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Opava - Kylešovice
3. místo ZŠ Dělnická, Karviná

Zlínský kraj

Krajské finále Zlín - kategorie A

1. místo ZŠ Trávník, Otrokovice
2. místo ZŠ Oskol, Kroměříž
3. místo ZŠ Sychrov, Vsetín

Krajské finále Zlín - kategorie B

1. místo ZŠ Komenského II, Zlín    (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Sportovní, Uherské Hradiště
3. místo ZŠ Slovan, Kroměříž

Olomoucký kraj

Krajské finále Olomouc - kategorie A

1. místo ZŠ a MŠ Nový Malín
2. místo ZŠ Hůrka nad Moravou
3. místo ZŠ E. Valenty, Prostějov

Krajské finále Olomouc - kategorie B

1. místo ZŠ Heyrovského, Olomouc    (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Sluneční, Šumperk
3. místo ZŠ U Tenisu, Přerov

Jihomoravský kraj

Krajské finále Brno - kategorie A

1. místo ZŠ Rousínov
2. místo ZŠ Masarova
3. místo ZŠ Zbýšov

Krajské finále Brno - kategorie B

1. místo ZŠ Měšťanská, Brno (postup na republikové finále)
2. místo ZŠ Hodonín
3. místo ZŠ Boskovice

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol McDonald’s Cup je tu letos už se svým 21. ročníkem, ve kterém ve dvou věkových kategoriích nastoupí téměř 80 tisíc chlapců a dívek ve věku od 6 do 11 let.

Deník je nově jedním z hlavních partnerů této oblíbené akce a v novinách a na webu o ní pravidelně informuje. Patronem 21. ročníku je český reprezentant a opora mistrovské Slavie Praha Jaromír Zmrhal.

Veškeré informace o turnaji najdete také na oficiálních stránkách www.mcdonaldscup.cz