DOBRONÍN – OKŘÍŠKY 3:0

Účastník krajského přeboru se na půdě tradičního soupeře z přípravy nastoupil bez sedmi hráčů základní sestavy. A to ještě musel do hry za zraněného Zemana naskočit asistent trenéra Martin Mašek starší. „Sestava byla redukovaná a kromě zranění jsme díky vyloučení stopera dohrávali o deseti, ale i tak jsme nastřelili tyč a nedali penaltu. Abychom proti soupeři uspěli, musíme nastoupit kompletní. Takhle byl pro nás výsledek ještě milosrdný, protože Fiala další gólovky zlikvidoval,“ hodnotí okříšský kouč Gustav Cabúk, který měl pro své bývalé svěřence slova chvály. „Domácí se na nás vytáhli,“ dodal Cabúk.

Poločas: 2:0. Okříšky: Fiala – Tekal, Brabenec, M. Mašek ml., Binka – Bulant, Zeman (65. M. Mašek st.), Dočekal, L. Mašek – Bastl, Molák.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE – JAROMĚŘICE 7:1

Hosté nastoupivší v improvizovaném složení v první půli ještě drželi se soupeřem krok. Po změně stran převzali otěže domácí a převahu vyjádřili střelecky. „První poločas z naší strany ušel, ale pak jsme prostřídali sestavu a Náměšť nás zkušeně přehrála. Dostali jsme další góly a pak na nás byla vidět nechuť. Byl to z naší strany zmar, ale hlavním cílem bylo vyzkoušet všechny hráče a budeme muset zapracovat úplně na všem,“ shrnul nový trenér Jaroměřic Tomáš Novotný.

Gól Jaroměřic: Křivánek. Poločas: 3:1. Jaroměřice: Pisk – Menčík, Adamov, Urbánek, Fruhauf – Barák, Křivánek, Netrda, Stejskal – Kalay, Trnka. Střídali: Hambálek, Hutař, Kopečný, Kurtin, Získal.

ŽELETAVA – KOUTY 4:2

Nováček krajského přeboru k prvnímu zápasu nastoupil se dvěma novými tvářemi, dorostencem Markem Dočekal a Lubošem Vařejkou. Ovšem premiéra se nevydařila a nesehranosti v defenzivě Želetava využila ke třem brankám. Hosté do přestávky jen snížili Nestrojilem. Koutečtí do druhé půli prostřídali, hra se zlepšila a přicházely i šance, které ale zůstaly nevyužity. „Byli jsme ve druhém poločase lepší v držení míče i v pohybu, ale trefovali jen brankovou konstrukci. Soupeř své příležitosti využil,“ má jasno trenér Koutů Richard Chylík.

Góly Koutů: 11. Nestrojil, 88. Havelka. Poločas: 3:1. Kouty: Stýblo – Havelka, Hrůza (60. Růžička), M. Dočekal (46. Coufal), Vařejka – Navrátil (60. Paiskr), Nestrojil, Roušar, Semrád – Neumann (A. Dočekal), Tenkl.

Třebíčští Nuclears (v bílém).
Hned po pohárovém finále čeká Nuclears nadstavba extraligy