Vladislav má za sebou solidní sezonu, v okresním přeboru Třebíčska obsadila třetí příčku za FŠ Třebíč a Rudíkovem. „Tenhle rok je pro nás výjimečný, tou nejdůležitější událostí je bezesporu oslava devadesáti let od založení fotbalového oddílu,“ láká vedení klubu na bohatý sobotní program.

Jeho zlatým hřebem bude utkání místního A týmu s FC Vysočina Jihlava. Druholigový tým je již v pilné přípravě na novou sezonu ve Fortuna Národní lize, takže rozhodně se nebude jednat o žádnou selanku. Zápas začíná v 15.00.

Program začne již v devět ráno turnajem mladších přípravek domácího týmu, Stařče, Přibyslavic a Koněšína, následovat bude duel mladšího dorostu Vladislav – Stařeč. Defilé pak obstarají staré gardy pořadatele a Jihlavy v balení mladších i starších pánů.

Návštěva z Ďolíčku

Antonín Panenka, Zdeněk Hruška, Tibor Mičinec a další. Na velmi slavná jména dávných i nedávných časů můžou jít v neděli fotbaloví příznivci v Horním Újezdu na Třebíčsku. Tamější oddíl pro změnu slaví šedesátku a slavit s ním bude také Stará garda Bohemians Praha.

Utkání začne hodinu po poledni a také Sokol připravil doprovodné akce. Lákadlem by měla být přítomnost freestyle fotbalisty Dušana Kuchaříka, který se stal ve svém oboru vicemistrem republiky v roce 2017. Také pouťová neděle nabídne zajímavou podívanou, populární „Dudis“ se přitom freestylu věnuje teprve pět let.