Tuto pozici by rádi udrželi i v jarní části sezony a oslavili tak vítězstvím v okresním přeboru 80. výročí, které mají následující rok, od založení klubu.
„Určitě chceme vítězstvím v soutěži oslavit toto jubileum,“ prozrazuje cíl vladislavský kouč Josef Zejda.


Jeho svěřenci do puntíku naplnili ambice, které si dávali před sezonou a s 29 body a skóre 35:18 vedou tabulku soutěže.
„Úkol splněn. Konkurenty jako Třebenice a Blatnice jsme doma porazili. Chodí na naše domácí zápasy hodně lidí, máme průměr 180 diváků na zápas, v hojeném počtu s námi jezdí i ven,“ spokojeně dodává.


„Jen mě mrzí, že jsme po sedmizápasové šňůře bez porážky v posledním kole prohráli v Dukovanech,“ litoval šef vladslavské lavičky.
„Mohli jsme mít i tříbodový náskok, ale takto vedeme pouze o skóre,“ posteskl si vladislavský lodivod.


Ten bude muset s kolegy z realizačního týmu řešit opory mužstva, kteří v průběhu podzimní části sezony ve vladislavském dresu byli pouze na hostování.


„Lukáš Petz u nás hostuje z Radkovic. Jeho bratr Petr je kmenovým hráčem HFK Třebíč a Pavel Vaněk patří Přibyslavicím. Chtěli bychom všechny tyto hráče získat na přestup,“ prozrazuje organizační záležitosti trenér Vladislavi.
Jeho svěřenci včera naposledy potrénovali a nyní je čeká čtrnáctidenní pauza.
„Chvíli si oddáchneme a třináctého prosince se odebereme do tělocvičny, kde budeme do konce roku trénovat,“ prozrazuje nejbližší program vladislavský kouč.


„Od ledna začneme s nabíráním fyzické kondice s výběhy. Podmínky pro to máme velmi dobré (lesy a kopce – poznámka autora),“ pokračuje.
„Od února se v Třebíči na nově vybudované umělé trávě zaměříme na herní soustředění, které budeme prokládat přípravnými zápasy,“ nastiňuje další průběh zimní přípravy.