Jen jeden zápas se odehrál v krajském derby mezi Žďárem a Pelhřimovem. Sedmnáctky svůj vzájemný duel kvůli nezpůsobilému terénu neodehrály, ve starší kategorii bral tři body domácí FC Žďas. Kanonádu kola spustila sedmnáctka Fotbalové školy Třebíč, která v tradičním derby Velkému Meziříčí nasázela osm branek.

STARŠÍ DOROST

JIHLAVA B – SPARTA BRNO 1:1

Góly: 72. Čermák – 21. Jahoda. Rozhodčí: Jahoda. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas 0:1. Jihlava B: Doležal – Vraspír, Lokvenc (46. Marek Malata), Nováček, Pavlas – Lát, L. Trnka (79. Vácha), Šrámek, M. Trnka, Samek – Čermák.

HODONÍN – HUMPOLEC 4:1

Góly: 5. Koutský, 10. Daníček, 40. a 51. Křižka – 39. Sládek. Rozhodčí: Hovorka. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 3:1. Humpolec: Matějka – Jiřík, Zítko, Kameš, Zach, Honzl, Kohout (62. V. Vašíček), Svoboda, Sládek, Horák (74. Zástěra), M. Žáček (57. Melmuka).

BŘECLAV – H. BROD 6:5

Góly: 1. a 16. Souchop, 26. a 75. Borýsek, 32. Borovský, 84. Kalina (PK) – 11. a 54. Cakl, 70. a 71. Žáček, 77. Dočkal. Rozhodčí: Hudec. ŽK: 1:3. Diváci: 20. Poločas: 4:1. H. Brod: Sochor (46. Kolář) – Bouchner, Chlád (66. Šimánek), Chalupa (89. Král), Bouma – Žáček, Peca (62. Novák), Karlík, Dočkal – Cakl, Jiránek (46. Šilhart).

ŽĎÁR N. S. – PELHŘIMOV 3:1

Góly: 32. Pöndl, 73. Vaňkát (vlastní), 89. Kulhánek – 71. Adam. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Žďár n. S.: Sáblík (72. Batelka) – Blažíček, Zažímal, Titauer (74. Viliš), Klouda, Požár, Žák, Pöndl (81. Zrůst), Pelikán, Srnský (71. Kulhánek), Hartl. Pelhřimov: Károlyi – Matouš, Sajner, Morava,Vaňkát, Vojtěch Šmíd I (67. Tomec), Fanta (71. Adam), Vanhasselle, Viktora, Vojtěch Šmíd II, Fikar.

FŠ TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 2:4

Góly: 16. a 71. Jeřábek (druhý z PK) – 21. Zedník, 67. a 86. Koudela (první z PK), 83. Komín. Rozhodčí: Nápravník. ŽK: 1:0. Diváci: 38. Poločas: 1:1. Fotbalová škola Třebíč: Pospíchal – Saitl, Kratochvíl, Vrba, Kučerňák, Jeřábek, Poledna, Blažek (60. Hrobař), Jindra (68. Slíva), Hobza, Průša. Velké Meziříčí: Dubec – Bibr, Kadlec, Sysel, Bauška, Zedník, Chalupa, Komín, Mička, Požár, Koudela.

Další výsledky 16. kola: Líšeň B – Znojmo 1:1, Kohoutovice – Kyjov odloženo na středu 1. května.

JIHLAVA B – SPARTA BRNO 2:0

Góly: 71. Vodička, 73. Folejtar. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas 0:0. Jihlava B: Janota – Homola, Farka, Vodička, Bulička (65. Folejtar) – Vítek (72. Krejčí), Jiřík, Pekárek, Miška (56. Smejkal) – Přidal, Fila.

HODONÍN – HUMPOLEC 2:1

Góly: 7. Šťastný, 55. Crhan (PK) – 51. Mojžíš. Rozhodčí: Tomanec. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Humpolec: Duben – Homola, Staněk, Mojžíš, Kaman, Šimpach (50. Vacek), Vlček, J. Žáček, Maršík, Zástěra, Koubský.

BŘECLAV – H. BROD 0:3

Góly: 19. Málek, 29. a 78. Šilhart. Rozhodčí: Gasnárek. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 0:2. H. Brod: Kolář – Kubát, Fejt, Delín, Šimánek – Málek, Novák, Valíček (72. Dočkal), Šilhart, Ešner – Blažej (41. Pecen).

ŽĎÁR N. S. – PELHŘIMOV odloženo na středu 3. dubna.

FŠ TŘEBÍČ – V. MEZIŘÍČÍ 8:0

Góly: 6. Švéda, 25. a 58. Hobza, 35. a 43. Přikryl, 56. a 59. Trnavský, 70. Zahrádka. Rozhodčí: Machač. ŽK: 0:0. Diváci: 15. Poločas: 4:0. Fotbalová škola Třebíč: Slabý – Zacha (41. Maule), Molák, Švéda, Hobza, Trnavský, F. Dvořák (45. Š. Dvořák), Zerhau, Orawski, Majerčák (41. Jarý), Přikryl (45. Zahrádka). Velké Meziříčí: Todorov – Ovečka, Mička, Musil, Bauška, Klíma, A. Šváb, Chvátal, S. Šváb, Vondráček, Turza.

Další výsledky 16. kola: Líšeň B – Znojmo 0:6, Kohoutovice – Kyjov odloženo kvůli nezpůsobilému terénu na středu 1. května.

1. Sparta Brno 15 13 0 2 78:14 39

2. Znojmo 15 11 2 2 75:22 35

3. JIHLAVA B 15 11 1 3 66:20 34

4. Hodonín 15 10 2 3 44:21 32

5. H. BROD 15 9 0 6 51:28 27

6. Líšeň B 15 8 1 6 44:41 25

7. Svratka Brno 14 7 2 5 41:23 23

8. FŠ TŘEBÍČ 15 7 1 7 51:38 22