NÁMĚŠŤ B – M.BUDĚJOVICE B 7:5

Zápas dvou rezervních mužstev začali aktivněji domácí a měli i několik brankových příležitostí, ale první gól dali hosté, kteří využili první šanci. Poté se strhla branková přestřelka. Hostitelé dvěma góly během tří minut výsledek otočili, ale Budějovičtí pak každé vedení dokázali vyrovnat. Ve druhém poločase hosté dokonce vedli 5:4. Ovšem Náměšť byla prakticky celý zápas aktivnější a měla více brankových příležitostí, a tak zaslouženě dokázali strhnout vedení na svoji stranu. Skóre se tak zastavilo za stavu 7:5, takže diváci si rozhodně přišli na své.

Góly: 14. a 71. Špiřík, 17. Hlavatý, 30. Z. Sobotka, 46. Vildomec, 62. Širila, 75. Franěk - 38. a 56. Nevařil, 9. Povolný, 25. Novotný, 51. Brabenec. Rozhodčí: Carda. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 3:3. Náměšť-Vícenice B: Kouklík - Sedlák, Opálka, D. Sobotka, Špiřík - Hlavatý (Pospíšil), Franěk, Nekuda (Širila), Z. Sobotka, Vildomec (Eliáš), M. Sobotka. M. Budějovice B: Jelínek - Povolný, Nedvědický, Motal (Houserek), Novotný, Paul, Pevný (Dušek), Pařízek, Škoda, Brabenec, Nevařil.

TŘEBENICE – CHLÍSTOV 0:2

Mužstvo domácích zahrálo zatím svůj nejhorší zápas sezony. Chlístov se ve 20. minutě po trestném kopu Hrušky z hranice pokutového území ujal vedení. Hosté ve čtvrté minutě nastaveného času opět zásluhou Hrušky skórovali podruhé.

Góly: 20. a 90. Hruška. Rozhodčí: Frič. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Třebenice: Pospíšil – Bárta, Tříletý, Smilek, Machát, Jaroš, Hrbáček, Čermák, Beneš, Fiala, V. Fiala. Chlístov: Svoboda – Novák (80. Strýcovský), J. Rygl, Hrbáček, Vídeňský, Hruška, M. Rygl, L. Rygl, M. Ježek, P. Ježek, Bobek.

STAŘEČ – ROKYTNICE 3:1

Ve vyrovaném prvním poločase se Stařečtí ve 45. minutě zásluhou Petriláka ujali vedení. Ve druhém dějství byli lepší domácí, kteří potrestali chybu obránce Čecha – 2:0. Bojovnější Stařeč utkání dovedla do vítězného konce.

Góly: 45. Petrilák, 54. Malý (PK), 59. R. Ježek – 60. Vahila. Rozhodčí: Příkazský. ŽK: 2:4. Diváci: 230. Poločas: 1:0. Stařeč: Krčál – Lauš, Jelínek, Královec, Suchna – Mařan, Petrilák, Vodička, R. Ježek – Daňhel, Malý (střídali: Chromý, Linhart, M. Ježek). Rokytnice: M. Herbrych – Rychtář, Svoboda, Bílek, Čech, Talpa, Vahila, R. Sochna, Nosek, Dalecký, Polovčík (střídali: Syrový, P. Sochna, J. Herbrych).

DUKOVANY – RUDÍKOV-TRNAVA 1:2

Ve vyrovnaném utkání byli lepší hosté, kteří ale na vítězství dosáhli až v nastaveném čase ze sporného pokutového kopu.

Góly: P. Jílek – Voborný, Šula (PK). Rozhodčí: Petr ml. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Dukovany: Marek Křišťál – Traxler, T. Křišťál, Jílek, Polák – Svoboda, Miroslav Křišťál, Gazdík, Železník – Soukup, Pelán (střídali: Koutný, Dočkal). Rudíkov-Trnava: L. Trnka – Mejzlík, Kafka, Buďa, J. Trnka, Růžička, Salák, M. Mikyska, Pažourek, Voborný, Šula (střídali: L. Mikyska, Vlčan).

MYSLIBOŘICE – BLATNICE 2:0

Domácí vstoupili do utkání s větší vůlí po vítězství a ještě do přestávky se ujali vedení. Po změně stran se hra přelévala z jedné strany na druhou. Hosté se snažili o vyrovnání. Těsně před koncem utkání rozhodčí vyloučil myslibořického kapitána. To však domácí tým nijak nerozhodilo a zásluhou Mencáka skóroval podruhé.

Góly: Jíra, Mencák. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (Palát). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Myslibořice: Vodička – Křivánek, M. Horák, Mrňa, Štefaňák – Jíra, J. Horák, Kocáb, Svoboda – Mencák, Palát (střídali: Harant, J. Pekárek). Blatnice: Holík – Doležal, Tomšíček, M. Šabatka, Petržela, K. Trnka, Foltýn, Svoboda, Pospíšil, Pipáš, M. Šabatka (střídali: T. Šabatka, Chrásta).

ŽELETAVA – HROTOVICE 3:1

V prvním poločase byli lepší hosté, ale vypracované šance nedokázali využít. Ve druhém dějství domácí svojí bojovností dovedli utkání do vítězného konce.

Góly: 54. Pavela, 58. M. Ondráček, 85. Simandl – 60. R. Fiala. Rozhodčí: Rygl. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0. Želetava: Veselý – P. Ondráček, Jičínský, Vranka, Malík – Štork, Pavela, M. Ondráček, Kounek – Čurda, Stehlík. Hrotovice: Slatinský – P. Růžička, M. Růžička, M. Škoda, Holoubek, Furiš, Votava, David, Pekárek, L. Škoda, Fiala.

OKŘÍŠKY B - ŠEBKOVICE B 4:1

V podprůměrném utkání rezerv se domácí rychle zásluhou Bastla dostali do dvoubrankového vedení. Ještě do přestávky náskok Okříšek z penalty navýšil Jeřábek. Ve druhém poločase se hrál již bezstarostný fotbal, kdy se oba týmy trefily do černého jednou, za domácí skóroval Klíma a čestný úspěch Šebkovic zaznamenal Černý.

Góly: 11. a 19. (PK) Bastl, 37. Jeřábek (PK), 69. Klíma – 67. Černý. Rozhodčí: Dufek. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Okříšky B: Ferdan – Z. Ryšavý, Dvořák, Vejmelka, Jeřábek - Koukal, Jůza, Rezek (Kšír), Heralecký (Hekerle) – Bastl (Pešek), Klíma. Šebkovice B: Kuba ¬- Přibil, Uhlíř, Tržil, Pecka - Klubal, Bulíček, Kořínek, Venhoda - Voznica, Černý.