O víkendu se Třebenice po vysoké výhře v Opatově a zaváhání Vladislavi ve Vícenicích vrátily na čelo tabulky. Překvapení se zrodilo v Moravských Budějovicích, kde místní rezerva porazila čtvrté Dukovany.

BOROVINA B – TŘEBENICE 1:5

Domácí se proti favoritu hned od začátku tlačili dopředu. Po celé utkání měli územní převahu, ale velké chyby v defenzivě daly možnost vyniknout soupeři.

Toho využil třebenický Smilek, který v šesté minutě unikl po pravém křídle, přetáhl centr na zadní tyč, kde stál osamocený Machát a pohodlně otevřel skóre.

Ve 20. minutě reklamovali domácí postavení mimo hru, Smilek na nic nečekal a zvýšil na 0:2. O sedm minut později nevyužil dobrou šanci Konečný a ani střela Hricáka z trestného kopu se neujala.

Další chyba při rozehrávce domácích a rychlý protiútok hostí zachraňoval Spielvogel s pomocí faulu. Pokutový kop proměnil Vít Procházka - 0:3. Před odchodem do kabin podruhé skóroval Smilek.

Druhý poločas měl stejný průběh. Domácí nic nevzdávali, ale když se podařila pěkná akce, chyběla finální přihrávka a přesné zakončení.
Hostitelé vsadili všechno na útok, otevřeli obranu, čehož v 68. minutě využil Hrbáček, který unikl po levé straně a jeho centr proměnil Procházka v pátou branku Třebenic.

Domácím se podařilo vstřelit čestný gól sedm minut před konce Hrůzou, který proměněnil penaltu.

Góly: 83. Hrůza (PK) - 20. a 44. Smilek, 33. a 68. Procházka (PK), 6. Machát. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:4. Borovina–Opatov B: Spielvogel - Ježek (28.Kravka), Konečný, Hrůza, Mojdl, Hanzal (46. M. Kružík), Prokeš, Janda, Hricák, Syrový. Třebenice: Palát - Totek, Trněný, Smilek, Machát, Jaroš, Hrbáček, Čermák, Kožnať (66. Fiala), Kocmánek (81. Kunce), Procházka.

NÁMĚŠŤ B – VLADISLAV 3:1

Ze začátku utkání byli domácí aktivnější. Poté se hra srovnala, ale hostitelé se zásluhou Zdeňka Sobotky ujali vedení.
Když Vladislavští neproměnili penaltu, udeřilo na druhé straně. Rezerva Náměště-Vícenic dala další gól a vítězné skóre si udržela.

Góly: 57. a 74. Z. Sobotka, 71. Franěk – 67. Krátký. Rozhodčí: Franz. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 0:0. Náměšť–Vícenice B: Kouklík – D. Sobotka, Opálka, Dočkal, Vaverka – Sedlák, Franěk, Nekuda, Z. Sobotka – Šilira, M. Sobotka. Vladislav: Z. Vyletěl – Knotek, Texl, Otruba, P. Vyletěl – Nováček, Patočka, Krátký, L. Slavík – Petz, Z. Slavík.

STAŘEČ – BLATNICE 2:2

Před 260 diváky vstoupili do utkání lépe hosté a úvodní čtvrthodinu měli mírnou převahu. Poté převzali iniciativu na své kopačky domácí. Do konce první půle měli více ze hry, z čehož pramenil i vedoucí gól Daňhela.

Úvod druhého poločasu patřil Blatnici, která Řeřuchovým gólem v 58. minutě vyrovnala.
Stařečtí šli v 77. minutě zásluhou Malého, který proměnil pokutový kop, opět do vedení. To ovšem netrvalo dlouho. Sedm minut před koncem Blatničtí zahrávali rohový kop a po skrumáži v malém vápně se o spravedlivou remízu postaral Pipáš.

Góly: 35. Daňhel , 77. Malý (PK) - 58. Řeřucha , 83. Pipáš. Rozhodčí: P. Cejpek. Bez karet. Diváci: 260. Poločas: 1:0. Stařeč: Krčál - Jelínek, Suchna, Královec, Chromý -Vlach, Mařan, Malý, Linhart - Koreš, Daňhel (střídali: Maštalíř, M. Ježek). Blatnice: Holík – M. Foltýn, Doležal, Tomšíček, Šabatka, Petržela, K. Trnka, T. Foltýn, Pospíšil, Řeřucha, M. Trnka (střídali: Pipáš, Svoboda).

M. BUDĚJOVICE B – DUKOVANY 2:0

Rezerva Moravských Budějovic si v utkání proti favoritu vypracovala nečekaně mnoho příležitostí, které trestuhodně zahazovala.
Vše podstatné se událo ještě do konce první půle. Ve 22. minutě po rohu Budi domácí Brabenec hlavou otevřel skóre. Ve 41. minutě zahrával budějovický Jaroslav Bratrů z poloviny trestný kop hřiště, našel Kvapila, jenž přistrčil volnému Ivanu Kopečkovi a ten pohodlně zvýšil.

Ve druhém poločase už žádný gól nepadl. Hosté se více než hře věnovali debatám s rozhodčím. Z toho v 78. minutě rezultovalo vyloučení Tomáše Křišťála.

Góly: 22. Brabenec, 41. Kopeček. Rozhodčí: Macek. ŽK: 1:5. ČK: 0:1 (78. T. Křišťál). Diváci: 60. Poločas: 2:0. M. Budějovice B: Kučera – Povolný, bratrů, Novotný, Veselý – jelínek (89. Nevědický), Buďa, hanák, Brabenec (66. Karásek) – Kopeček (89. Motal), Kvapil. Dukovany: Marek Křišťál – Miroslav Křišťál, Čech, T. Křišťál, Traxler (66. Coufal) – Polák (77. Malý), Železník, Straka, Koutný – Pislcajt, Pelán.

HARTVÍKOVICE B - CHLÍSTOV 3:2

Hartvíkovice posílené o hráče z prvního týmu byly po celý zápas lepším týmem. Do vedení se domácí dostali po individuální akci Hoška, který obešel několik obránců i brankáře a do odkryté branky otevřel skóre.

Chlístov oslabil Lukáš Rygl, který po odpískání udeřil Jaroslava Melkese loktem do obličeje a byl vyloučen.
Když vzápětí Jirgl nádherně uvolnil Michala Závišku a ten zvýšil na 2:0 zdálo se, že je rozhodnuto. Ovšem hosté se však nevzdali a dokázali ještě do poločasu Novákem snížit.

Po změně stran se trefil z dvaceti metrů Záviška a hostitelé znovu odskočili na rozdíl dvou branek.

Utkání se v klidu dohrávalo i když hosté po jednom z ojedinělých útoků dostali příležitost z pokutového kopu Michalem Ryglem snížit – 3:2.

Góly: 29. a 62. Záviška, 21. Hošek - 34. Novák, 86. M. Rygl (PK). Rozhodčí: Čejka. ŽK: 0:0. ČK: 0:1 (24. L. Rygl). Diváci: 50. Poločas: 2:1. Hartvíkovice B: Kazatel – M. Melkes, Hadraba, Zedníček (65. Outulný), J. Melkes – Kafka (60. Móczár), Matějek, Záviška (75. Rous), Hošek - Křehlík, Jirgl. Chlístov: nehlášeno.

OKŘÍŠKY B – ROKYTNICE 1:0

Před slušnou návštěvou získali tři body domácí, když jediný gól zápasu vstřelil v deváté minutě Hekrle z pokutového kopu po faulu na Jůzu.
Do vedení mohl dostat Okříšky již v prvním poločase Novák, který nejdříve nastřelil břevno a poté ho vychytal rokytnický brankář Veselý.
Na druhé straně se zastřeloval Vahila, ale Vejmelka měl bránu postavenou dobře.

Po změně stran utkání upadlo do průměru a hřiště se změnilo v bitevní pole.
Rokytnice si vypracovala jednu gólovou šanci, ale Vejmelka Kalinu v souboji jeden na jednoho vychytal. V nervózním závěru obdržel hostující kapitán červenou kartu a diváci již moc pohledného fotbalu neviděli.

Góly: 9. Hekrle (PK). Rozhodčí: Rygl. ŽK: 3:2, ČK: 0:1 (Hobza). Diváci: 220. Poločas: 0:0. Okříšky B: Vejmelka - Pavelka, Dvořák, Křen, Pešek, Dokulil, Milostný, Jůza, Hekrle, Rezek, Novák (střídali: Hroch, Paděra). Rokytnice: Veselý - Bílek, Svoboda, Hobza, Herbych, Musil, Vahila, Syrový, Nosek, Kalina, Rychtář (střídali: Svoboda, Šulc, Sochna).

PŘIBYSLAVICE – ŽELETAVA 3:3

Když hostující Stehlík střelil v 65 minutě branku na 3:1, pro hosty se zdálo být utkání rozhodnuto.
Díky střele k indisponovanému Holubovi dokázali domáci vyrovnat a navíc měli ve druhé půli celou řadu tutovek, včetně samostatného úniku, které nevyužili.

Góly: 32., 70. a 75 Holub – 17. Malík, 19. Vlastní, 65. Stehlík. Rozhodčí: Cabadaj. ŽK: 3:0. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Přibyslavie B: Macek – Holub, M. Novotný, M. Karafiát, J.Karafiát – Novotný (70. Česnek), Maršálek, Vodička (30. Toman), Picmaus – Štoček, Kratochvíl. Želetava: Veselý – Dohnal, Jičínský, Trnka, Malík – K. Kasáček (62. Kounek), Pavelka (46. Čurda), Mastný, Štork – D. Kasáček, Stehlík.