Do Dukovan rezervní tým Přibyslavic nedorazil, a tak domácí vítězí kontumačně 3:0. Tato výhra Dukovanské při zaváhání Třebenic v Blatnici vrací zpět do čela tabulky soutěže.

Ve Vícenicích došlo k dělbě bodů záložních mužstev Náměště–Vícenic a Moravských Budějovic.

BLATNICE - TŘEBENICE 3:3

Ve šlágru kola na sebe narazily dva dosud neporažené celky okresního přeboru.
Úvod utkání patřil domácím, kteří se dostali Tomášem Šabatkou do gólové šance. První branka utkání padla v 16. minutě, kdy se domácí ujali vedení díky Martinu Šabatkovi, ale dlouho se neradovali. Hosté hned po rozehrání vyrovnali střelou Procházky, když jeho střela byla tečována jedním z domácích hráčů.
Zanedlouho si Třebeničtí vypracovali dvě gólové šance, kdy domácí brankář Holík jejich úmysl ke skórování bravurně zlikvidoval. Ve 32. minutě po akci Kamila Trnky skóroval Tomáš Šabatka, který tak domácí celek dostal znovu do vedení. Hned na to mohli Blatničtí své vedení zvýšit, ale svou šanci ke skórování zahodili.
Také na druhé straně podržel Třebenice dobře chytající brankář Pospíšil. Do poločasu se hostujícímu celku podařilo vyrovnat. Autorem gólu byl ve 43. minutě Machát. Začátek druhé půle patřil znovu domácím, ale přesto to byli hosté, kteří se ujali vedení Smilkem po chybě domácí obrany. Už se zdálo, že lídr tabulky získá tři body, ale tomu v 87. minutě zabránil Tomáš Šabatka, který se tak zasloužil o spravedlivou dělbu bodů.

Góly: 16. Martin Šabatka, 32. 87. T. Šabatka - 17. Procházka, 43. Machát, 62. Snílek. Rozhodčí: Rubák. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:2.
Blatnice: Holík - Pospíšil, Milan Doležal, Martin Šabatka, T. Šabatka - Petržela (88. Marek Šabatka), Kamil Trnka, Foltýn, Vaštík - Řeřucha, Pipáš (25. Chrásta). Třebenice: Pospíšil - Jaromír Fiala (73. Palát), Tříletý, Smilek, Machát -Jaroš, Hrbáček, Čermák, Kocmánek - Štveráček, Procházka (83. V. Fiala).

ŽELETAVA - CHLÍSTOV 4:0

Zápas byl od samotného začátku záležitostí domácího celku, který už v sedmé minutě poslal do vedení Jíčinský. Do konce prvního poločasu přidal pojistku Kasáček. Definitivní jistotu dal Želetavským po deseti minutách druhého dějství Vrbka a o vítězi bylo rozhodnuto.

Góly: 7. Jíčínský, 41. D. Kasáček, 54. Vrbka, 86. K. Kasáček. Rozhodčí: Holý. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
Želetava: Veselý - Dohnal, Štork, Chalupa, Jíčínský - K. Kasáček, Pavlas, Vrbka, Kounek - Ondráček, D. Kasáček.
Chlístov: Krátký - Kružík, Novák, Rygl, M. Rygl - L. Rygl, Mašek, Vídeňský, Bobek - Prchal, Stručovský.

DUKOVANY - PŘIBYSLAVICE B 3:0

NEHRÁNO – soupeř se nedostavil.

VLADISLAV - BOROVINA-OPATOV B 4:2

Na vítězství Vladislavi by si po 12 minutách hry nikdo nevsadil, neboť hosté vedli díky Hrůzovi a Mojdlovi už 2:0. Domácí však do konce prvního poločasu gólem Lukáše Petze snížili.
Ve druhém dějství Vladislavští brankami Lukáše Petze, Petra Vyletěla a Nováčka otočili skóre ve svůj prospěch. Celé utkání se neslo v nervózním duchu, z čehož pramenily tři červené karty.

Góly: 30., 50. L. Petz, 77. Petr Vyletěl st., 79. Nováček - 3. Hrůza, 12. Mojdl. Rozhodčí: Malena. ŽK: 1:4. ČK: 1:2 (Vaněk - Svoboda, Sýrový). Diváci: 120. Poločas: 1:2. Vladislav: Z. Vyletěl - Knotek (70. Martenek), Otruba, Texl, Kašpar (45. P. Vyletěl st.)- Vaněk, Nováček, Krátký, L. Slavík - L. Petz, P. Petz (64. Z. Slavík).
Borovina-Opatov B: Spielfogel - Mojdl, Svoboda, Zahrádka, Urbanec - Kravka (71. Kružík), Sýrový, Mikuška, Hrůza - Janda, Ošmera.

ROKYTNICE - HARTVÍKOVICE B 3:0

V první polovině utkání sice dala Rokytnice díky Špalkovi gól, ale šance byly na obou stranách. Zápas nakonec skončil vítězstvím Rokytnice. Rozhodlo proměňovaní šancí, kdy se ve druhé půli ještě jednou trefil Špalek a Vahila.

Góly: 41. 51. Špalek, 46. Vahila. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 0:1. Diváci: 200. Poločas: 0:1. Rokytnice: Veselý - Hobza, M. Svoboda, P. Sochna, Dalecký - Musil, Bílek (77. Vejmělka), R. Sochna, Nasek - Vahyla, Špalek (60. Rychtář).
Hartvíkovice B: Kazatel - Outulný, Brach, Malý, D. Meltes - Rous, Kafka, M. Meltes (71. Bábuněk), Yordanov - Moczár, Křehlík.

OKŘÍŠKY B - STAŘEČ 2:3

Lepší vstup do utkání si ani Okříšky přát nemohly. Hned při první akci zápasu totiž hostující gólman při odkopu nastřelil Bastla, od kterého se míč odrazil do brány. A za chvíli vedli domácí již o dvě branky, když se trefil Vejmelka. Stařeč však vzápětí snížila. Tato branka hostující hráče povzbudila a po zbytek první půle se hrál vyrovnaný fotbal.
Druhá půle začala mírnou převahou domácích hráčů, kterým v 63. minutě pomohl ještě Maštalíř, když se nechal vyloučit za oplácení. Jenže místo toho, aby hráči Okříšek zvýšili svůj náskok, vyrovnal po rohovém kopu Daňhel. Domácí se poté snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale místo toho po chybě obrany z protiútoku inkasovali. Závěrečný nápor již nic nepřinesl, a tak si hosté i přesto, že hráli skoro poločas v oslabení, odvezli tři body.

Góly: 1. Bastl, 10. Vejmelka - 12. Ježek, 63. Daňhel, 82. Malý. Rozhodčí: Macek. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (63. Maštalíř). Diváci: 120. Poločas: 2:1.
Okříšky B: Ferdan – Hekerle, Voda, Dvořák, Křen – Večeřa (46. Pešek), Jeřábek, Jůza (13. Koukal), Klíma – Vejmelka (68. Kos), Bastl.
Stařeč: Skála – Hlouch (57. Daňhel), Jelínek, Královec, Němec – Suchna , Mařan, Ježek (90. Chromý), Maštalíř – Vlach (76. Linhart ), Malý.

NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B - MORAVSKÉ BUDĚJOVICE B 2:2

Utkání záložních mužstev začali lépe hosté, kteří se díky Nevařilovi ujali vedení. Domácí za tři minuty odpověděli Nekudou a za dalších osm minut později gólem Kratochvíla otočili výsledek.
Do druhého poločasu Budějovičtí ve snaze o vyrovnání vrhli všechny síly do útoku. Náměšťské rezervě se tak otvíraly možnosti brejkových situací, ze kterých mohla rozhodnout, ale nabídnuté šance neproměnila. Tak v 88. minutě přišel trest, kdy vyrovnal hostující Kvapil.

Góly: 15. Nekuda, 23. Kratochvíl - 12. Nevařil, 88. Kvapil. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 2:1.
Náměšť B: Kouklík - D. Šabatka, Smrž, Dočkal, Krupička, Lang, Kratochvíl, Nekuda, Z. Sobotka, Mucha, M. Sobotka. M. Budějovice B: Kučera – Motal, Nedvědický, Veselý, Hlávka, Buďa, Nevařil. Jelínek, Kvapil, Kopeček, Forman.