„Bude to pro mě specifický zápas, díky Třebíči jsem totiž vstoupil do vrcholového fotbalu,“ tvrdí třicetiletý fotbalista. Jeho talentu si totiž potom všimli brněnští skauti a přestup na sebe nenechal dlouho čekat.


„V Třebíči jsem zažil krásné okamžiky a na zápas se hrozně moc těším,“ tvrdí.


Z klubu HFK s nikým kontakty neudržuje, ale výsledky sleduje stále. „Akorát Ivoše Koníře znám. Vím, že v Třebíči už hraje dlouho a pořád dává góly. Soupeř bude nepříjemný, my musíme co nejrychleji dát jeden dva góly, abychom ho zlomili. To dobře vím, hrál jsem tady v poháru už v dresu Brna,“ prozrazuje a dodává: „Pohár je specifický a právě loni druholigové Slovácko jasně ukázalo, že v něm může uspět i tým z nižší soutěže. Hráči soupeře do toho určitě dají maximum.“


Během reprezentační přestávky přišlo samozřejmě na řadu i téma Abrahám a Třebíč.


„Kluci se mi smáli, že když budu hrát, tak bude hořet tráva. Je to na pořádku dne. Asi něco vypíšu, když vyhrajeme a postoupíme dál,“ usmívá se technický středopolař.


Podpořit ho přijede i řada známých. „Z Hrotovic, odkud pocházím, přijede hodně kamarádů i rodina. Doufám, že uvidí hodně gólů, a pokud možno co nejvíce z nich v třebíčské síti,“ zakončuje se smíchem.