Jako první půjdou na trávník třebíčští fotbalisté, v sobotu od 16.00 si poměří síly se silnými Speřicemi. Týmu z nejmenší vesnice v elitní soutěži na Vysočině mají co vracet, na podzim na Humpolecku prohráli 3:1.

Shodně v neděl pak nastoupí opět čtyři hodiny po poledni Náměšt n. O. - Vícenice a Okříšky. Prvně jmenovaný celek bude favoritem, ale proti rezervě Velkého Meziříčí se musí mít na pozoru. "Soupeř sice ještě na jaře nebodoval, ale A tým hraje už v pátek, takže očekávám, že k nám přijede posílený. My navíc musíme řešit výpadky v sestavě," poukazuje na fakta trenér Petr Kylíšek mladší, jehož svěřenci navíc na podzim na Žďársku inkasovali pět branek.

Okříšky naopak budou potvrzovat podzimní výhru 2:1 ze Stáje, kde se moc nevyhrává. Sapeli Polná se v minulém kalendářním roce trápila, ale na jaře to už je jiná písnička. Po očekávané porážce v Bystřici nad Pernštejnem vyhrál jediný účastník přeboru z Jihlavska již třikrát v řadě.

FOTBALOVÝ VÍKEND

SOBOTA: Fotbal - krajský přebor: HFK Třebíč - Speřice (16.00).

NEDĚLE: Fotbal - krajský přebor: Náměšť-Vícenice - Velké Meziříčí B, Okříšky - Sapeli Polná (16.00).

I. A třída, skupina B: Šebkovice. - Rapotice, Kouty - Nové Syrovice, Budišov-Nárameč - Jemnicko, Jaroměřice nad Rokytnou - Radešínská Svratka (16.00).

I. B třída, skupina B: Stařeč - Moravské Budějovice, Přibyslavice - Bohdalov (16.00).