Spojený celek do nového soutěžního ročníku vstoupil vítězně a úspěch z Měřína bude chtít potvrdit i doma. „Očekávám, že na výhru navážeme," nechal se slyšet náměšťský trenér Petr Kylíšek.

Ten ale ví, že jeho svěřence nic lehkého nečeká. „Třebelovice jsou silné směrem dopředu, kde navíc posílily a na to si musíme dát pozor," poukazuje na útočníka Jana Kříže z Jemnicka.

Soupeř ale bude podle Kylíška zranitelný v obraně. „Já doufám, že najdeme nějaké okénko a využijeme toho," přeje si náměšťský lodivod, který by měl mít kromě dlouhodobých marodů k dispozici kompletní kádr. „Až na čtyři lidi budeme všichni," potvrzuje Kylíšek.
Absence bude muset řešit i jeho protějšek. „Ze sestavy z minulého utkání nám budou chybět tři hráči," doplňuje třebelovický kouč Michal Sláma.

Jeho tým si na rozdíl od soupeře neodbyl premiéru podle představ a doma v souboji nováčků I. B třídy podlehl Velkému Beranovu vysoko 2:6. „Musíme se z těch chyb poučit," má jasno šéf třebelovické lavičky.

Los vůči jeho celku není zrovna příznivý. „Náměšť má na tuto soutěž asi nejlepší mužstvo a my tam můžeme akorát překvapit. Samozřejmě se budeme snažit uhrát co nejlepší výsledek," hlásí třebelovický kormidelník.