„Uvidíme. Hrajeme doma a budeme se snažit nějaké body získat. Budu se opakovat, když řeknu, že Dukovany jsou kvalitní mančaft, což je v této soutěži zřejmě každý. My chceme naše diváky potěšit nějakým bodovým ziskem," řekl třebelovický trenér Michal Sláma.

Ten bude zřejmě dál postrádat Rakušana, ale Krejčí by se měl vrátit zpět a bude mít k dispozici z dovolené se navrátivšího Navaru. Sláma však svým svěřencům věří a podle něj zápas starých známých ještě z okresního přeboru, odkud Třebelovice postoupily loni a Dukovany před dvěma lety, půjde o dobrý zápas.

„S Dukovany to vždy byla vyrovnaná utkání. Moc gólů sice nepadalo, ale fotbal to byl pohledný," nechal se slyšet třebelovický kormidelník.
Fotbalisté spojeného celku Náměště nad Oslavou a Vícenic pokračují v cestě za návratem do I. A třídy zápasem v Kněžicích.

„Jedeme tam se značně oslabeným kádrem. Při poslední zápasem proti Třebelovicím se nám hned na začátku zranil Čermák, oba Tržilové jsou na dovolené a nebude ani jeden gólman, Kováč, Lokaj ani Bednář," zvedá varovný prst náměšťský kouč Petr Kylíšek.
Doma sice jeho tým ztratil dva body za remízu s nováčkem soutěže z Třebelovic, ale sezonu začal vítěstvím v Měříně. Bude se hráčům od řeky Oslavy opět dařit venku? „Jdeme zápas od zápasu a chceme vyhrávat, což bychom s naším kádrem v této soutěži měli," má jasno šéf náměšťské lavičky.