Druhý je pak Josef Krejcar z Příložan, třetí místo bere Ivana Kahounová z Dalešic. Vítězem 13. kola se pak stal Martin Mašek st., v redakci Třebíčského deníku si tak může vyzvednout balení piva Gambrinus. V soutěži týmů se také v závěru překvapení nekonalo a je jím parta PEL-BUS o 39 bodů před Hrotopleší.

1. místo

TE0024 Zdeněk Janda, Třebíč 13 167

2. místo

TE0003 Josef Krejcar, Příložany 13 122

3. místo

TE0007 Ivana Kahounová, Dalešice 13 119

4. místo

TE0047 Miroslav Kadela, Stránecká Zhoř 13 116

TE0014 Milan Walek, Třebíč 7 116

6. místo

TE0043 Martin Mašek ml., Okříšky 10 113

TE0018 Jana Hortová, Slavice 7 113

TE0015 Marcela Hortová, Slavice 7 113

TE0017 Leoš Pelánek, Dolní Heřmanice 7 113

TE0016 Ladislav Pelánek, Dolní Heřmanice 7 113

11. místo

TE0033 Michal Krčál, Okříšky 13 110

TE0008 Věra Chládková, Radkovice u Hrotovic 7 110

TE0025 Bohumil Svoboda, Nová Ves 4 110

14. místo

TE0040 Martin Mašek st., Okříšky 16 107

TE0020 Radek Fukas, Třebíč 10 107

16. místo

TE0011 Marcel Horkel, Hrotovice 10 104

17. místo

TE0030 Petr Jeřábek, Okříšky 13 101

TE0013 Libor Fiala, Hrotovice 7 101

TE0019 Roman Fukas, Jihlava 7 101

TE0023 Jaroslav Zerza, Třebíč 7 101

21. místo

TE0021 Jaroslav Dvořák, Třebíč 10 98

TE0028 Josef Vrbka, Radkovice u Hrotovic 10 98

23. místo

TE0031 Ondřej Jeřábek, Třebíč 13 96

24. místo

TE0001 Miroslav Šetler, Třebíč 13 95

TE0037 Václav Brázda, Přibyslavice 10 95

26. místo

TE0051 Michal Koláčný, Dolní Radslavice 0 93

27. místo

TE0041 Jiří Hybášek, Okříšky 10 92

TE0012 Vítězslav Hanzl, Plešice 7 92

TE0010 Jana Nejedlíková, Moravské Budějovice 4 92

30. místo

TE0022 Josef Fučík, Třebíč 4 90

31. místo

TE0029 Alena Mašková, Petrovice 13 88

32. místo

TE0032 Lukáš Mašek, Petrovice 13 87

TE0009 Petr Votava, Újezd 4 87

34. místo

TE0002 Milan Kocián, Třebíč 10 84

35. místo

TE0042 Stanislav Mašek, Okříšky 10 83

36. místo

TE0004 Jan Novák, Náměšť nad Oslavou 10 81

TE0055 Hana Pěchotová, Olší nad Oslavou 10 81

38. místo

TE0052 Josef Voda, Velké Meziříčí 7 80

39. místo

TE0034 Jaroslav Fiala, Náměšť nad Oslavou 10 77

TE0048 Petr Kutílek, Horní Heřmanice 0 77

41. místo

TE0005 Jan Špiřík, Náměšť nad Oslavou 7 72

42. místo

TE0006 Luděk Polách, Třebíč 7 68

43. místo

TE0050 Ondřej Koláčný, Velké Meziříčí 0 66

44. místo

TE0026 Lukáš Svoboda, Nová Ves 10 59

TE0045 Antonín Jan, Mostiště 7 59

TE0049 Hana Kutílková, Horní Heřmanice 0 59

47. místo

TE0053 Hana Vodová, Velké Meziříčí 4 58

48. místo

TE0056 Daniel Pěchota, Olší nad Oslavou 7 55

49. místo

TE0036 Marie Linhová, Dolní Lažany 10 53

50. místo

TE0054 Blanka Nedvědická, Jaroměřice nad Rok. 7 51

51. místo

TE0044 Blanka Janová, Mostiště 7 50

52. místo

TE0046 Marie Kadelová, Stránecká Zhoř 7 47

53. místo

TE0058 Lukáš Bínek, 0 37

54. místo

TE0038 Anna Eliášová, Třebíč 0 28

55. místo

TE0027 Michal Vacek, Třebíč 0 22

56. místo

TE0035 Karel Linha, Dolní Lažany 4 20

57. místo

TE0039 František Mikyska, Třebíč 0 9

58. místo

TE0057 Otto Doležal, Bezděkov 0 7

TÝMY

1. místo PEL-BUS 28 452

2. místo HROTOPLEŠ 31 413

3. místo ŠUMÁCI 28 408

4. místo OLD BOYS 34 407

5. místo SKM 46 395

6. místo OLAP 121 52 372

7. místo BOŽKOV TEAM 0 295

8. místo SLAVIE 28 274

9. místo KOPÁLISTI 34 272