TŘEBELOVICE – STUDENEC 1:0
Vstup do zápasu předních týmů tabulky vyšel lépe domácím, které už v osmé minutě poslal do vedení po závaru ve vápně pohotový Máca. Třebelovice chtěly být prvním přemožitelem vedoucího týmu a ještě v úvodní čtvrthodině centru M. Čurdy nastřelil tyč Navara. Studenec se snažil o svou hru, ale tentokrát se jim nic nedařilo. „Soupeř lépe kombinoval, ale tentokrát mu to nelepilo," uvedl na adresu soupeře domácí trenér Bohuslav Veverka.

Hosté měli největší nápor až ve druhém poločase, ale defenziva soupeře na čele s brankářem Nesibou byla bezchybná. „Díky obraně jsme největší tlak Studence mezi 65. a 80. minutou ustáli. Hráčům jsem poděkoval a je to pro nás čest porazit tak výborné mužstvo," hodnotí třebelovický kouč, který na adresu lídra uvedl: „Ti hráči si fotbal užívají, dobře kombinují a jsou i důrazní. A když prohrají, berou to s noblesou a nadhledem. Celý tým na nás zapůsobil pohodou a slušností, jsou to fotbaloví gentlemani."
Gól: 8. Máca. Rozhodčí: Macek. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Třebelovice: Nesiba – M. Čurda, J. Čurda, Kotačka, S. Michal – Janíček, Jurka, Máca, Navara (87. Sláma) – Rakušan, Krula (90. Pavel Sedlák). Studenec: Pěnčík – Vrba, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, Holoubek, K. Mrňa, Rousek (68. M. Dufek), Buršík (55. Nováček), Nejedlý, M. Mrňa.

CHLÍSTOV – VÝČAPY 0:1
Domácí byli od začátku aktivnější a soupeře zaskočili kombinační i ofenzivní hrou. Chlístov si vytvořil i řadu šancí, které ale nevyužil. Hostující brankář Krátký svůj tým několikrát podržel a jednou mu pomohlo i břevno. Výčapy se v první půli do zakončení příliš nedostávaly, přesto však mohly jít do vedení.

Gólman Belvončík chybně rozehrál, ale své zaváhání napravil a výtečným zákrokem samostatný nájezd zlikvidoval. Hostitelé převzali iniciativu a zdálo se být jen otázkou času, kdy se prosadí. Jenže Kocmánek sice technickou střelou překonal Krátkého, ale míč stačil vyhlavičkovat obránce. Pak T. Kuchařík po minele výčapského brankáře trefil jen boční síť.

Ve druhém dějství hosté vyrovnali hru, ale šance si dál vytvářeli domácí. Ferdanovu střelu zblokovala obrana na roh a poté jeho hlavičku vytáhl Krátký. Šance však měly i Výčapy. Rozhodnutí přinesla 85. minuta, kdy se k míči před velkým vápnem Chlístova dostal T. Matoušek a nechytatelnou střelou zajistil hostům vítězství.

„I když jsme nebodovali, hráči si za předvedenou hru zaslouží pochvalu. Zejména v prvním poločase jsme byli lepší. Ve druhé půlce se hrál z obou stran vyrovnaný a pohledný zápas. Nás ale v posledních zápasech trápí koncovka, a když žádnou z mnoha šancí neproměníme, nemůžeme vyhrát. Nutno dodat, že i soupeř hrál velmi dobře, nekouskoval hru a vše řešil fotbalově," hodnotí domácí kouč Milan Špaček.
Gól: 85. T. Matoušek. Rozhodčí: Pislcajk. ŽK: 1:0 Diváci: 100. Poločas: 0:0. Chlístov: Belvončík – Ježek, Uhlíř, Pokorný, Svoboda – Kocmánek, M. Kuchařík (73. Brestovský), M. Rygl, L. Rygl – Ferdan, T. Kuchařík. Výčapy: Krátký – Dolák, Nikrmajer, J. Jeleček, Pecka, Matěj Semerád, L. Jeleček, D. Matoušek (73. Kratochvíl), Pánek, N. Kuchera (89. T. Kuchera), Martin Semerád (54. T. Matoušek).

HARTVÍKOVICE – STAŘEČ 11:3
V úvodu nic nenasvědčovalo konečnému výsledku. Brankový účet zpočátku vyrovnaného zápasu otevřel v 19. minutě domácí J. Sýkora, který o dvě minuty později lehce tečoval Záviškův přímý kop a zvýšil. Netrvalo dlouho a míč vyboxoval Obůrka jen na hranici vápna k Záviškovi – 3:0. Od této chvíle už přestala Stařeč klást větší odpor. O čtvrtou branku Hartvíkovic se postaral střídající Martin Kopuletý.

Do listiny střelců se mohl zapsat i brankář Chalupa, ale penaltu neproměnil. V 33. minutě završil hattrick po nacvičeném signálu při rohovém kopu hlavičkující J. Sýkora. Ten však nezůstal jen u tří gólů. Za další tři minuty postupoval sám na Obůrku a nedal mu šanci – 6:0. Hartvíkovicím vyšlo, na co sáhly a útočily v čím dál větším počtu. Ve 43. minutě podnikl výlet stoper M. Sýkora a samostatný únik zakončil brankově. Těsně před pauzou snížil z 25 metrů hostující Zejda.

Spoustu šancí nabídl i druhý poločas. V 57. minutě po samostatném úniku skóroval již popáté J. Sýkora, který poté nesobecky oslovil přihrávkou Martina Kopuletého a ten před prázdnou bránou nezaváhal. Do listiny střelců se zapsal i střídající Křehlík. Stařeč korigovala debakl až bez vyloučeného Rambouska.

Dvakrát se během chvíle prosadil Pislcajk, kterému jednu šanci nabídl váhající M. Sýkora a druhou po špatné rozehrávce Chalupa. Na konečných 11:3 upravil lobem v 78. minutě další autor hattricku Martin Kopuletý.
Góly: 19., 21., 33., 36. a 57. J. Sýkora, 24. Záviška, 27., 63. a 78. Martin Kopuletý, 70. Křehlík, 43. M. Sýkora – 45. Zejda, 74. a 76. Pislcajk. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (70. Rambousek). Diváci: 45. Poločas: 7:1. Hartvíkovice: Chalupa – J. Melkes (46. D. Outulný), M. Sýkora, Horký, Malý (46. Rous), M. Outulný, Michal Kopuletý (73. Hadraba), Záviška (62. Křehlík), M. Melkes, J. Sýkora, Moczár (19. Martin Kopuletý). Stařeč: Obůrka – Pysk, Rambousek, Michal Vodička, Kašiar, Linhart, Mařan, Zejda, Jahoda, Pislcajk, Bříza.

BLATNICE – OKŘÍŠKY B 0:5
Domácí roli papírového favorita nesplnili. Opak byl pravdou a hosté se ujali vedení Brabcovou střelou z velkého úhlu. Okříšský Ježek ještě do přestávky potrestal chybu soupeře – 0:2. Blatnice se snažila snížit, jenže ve velké šanci Šimek přestřelil. Hostitelé krátce po změně stran mohli kopat penaltu, ale tu hlavní sudí po poradě s pomezním rozhodčím správně odvolal.

Blatnice měla od 50. minuty po vyloučení Jeřábka početní výhodu, ale rezerva Okříšek se bez kapitána obešla a dvěma góly v rozmezí sedmi minut rozhodla. V závěru ještě zaběhl za otevřenou obranu domácích Brabec a završil hattrick.
Góly: 4., 67. a 86. Brabec (druhý z PK), 33. R. Ryšavý, 60. Ježek. Rozhodčí: Maar. ŽK: bez karet. ČK: 0:1 (50. Jeřábek). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Blatnice: Holík – Prokeš, Doležal, Tomšíček, Karásek – Marek Šabatka (46. Michal Šabatka), Buďa, Lojka, Cech Tomáš – Šimek (58. Pokorný), M. Trnka. Okříšky B: Ferdan – Jeřábek, Z. Ryšavý, Kšír, Dokulil – R. Ryšavý, Ježek, F. Rampír (76. Mareček), Vostal – Brabec, M. Večeřa.

RUDÍKOV-TRNAVA – JEMNICKO B 0:2
Zápas kvalitativně odpovídal tomu, že se utkaly dva celky ze spodní třetiny tabulky. V první půli se oba aktéři dostávali do šancí sporadicky, a proto se šlo do kabin za bezbrankového stavu.

Po změně stran byli šťastnější hosté, kteří potrestali nedůsledné bránění soupeře a ujali se vedení Axmanem. Rudíkovští se snažili zápas otočit, ale selhali v koncovce. Těsně před koncem zvýšila rezerva Jemnicka při hře soupeře vabank zásluhou střídajícího Gardoně.
Góly: 60. Axman, 89. Gardoň. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Rudíkov-Trnava: Z. Trnka – Partl (46. Mejzlík), Salák, Šula, L. Mikyska (74. Pažourek st.) – Jaša, V. Večeřa, P. Trnka (86. J. Trnka), Klíma – M. Mikyska, M. Skryja. Jemnicko B: Růžička – Chalupa, Komenda, Axman (62. Svoboda), Niederhofer, Sevelda, J. Kříž, Hošek, Liška (88. Kopr), Tesař (77. Gardoň), Anděl.

PŘIBYSLAVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 0:6
Nedá se říci, že by byli hosté o tolik branek lepší. Jenže přibyslavičtí hráči jim nechávali tak velký prostor, že pro ně nebylo problémem nabídnuté šance proměňovat. Rezerva Náměště-Vícenic školila soupeře zejména přesnými pasy za obranu, individuální šikovností a průniky do vápna. Ještě než hosté vstřelili dva slepené góly, dokázal brankář Svoboda zlikvidovat minimálně tři tutovky.

Gólem ihned po změně stran vzalo záložní mužstvo Náměště soupeři jakoukoliv naději. Pravdou je, že v poslední čtvrthodině to byli zase Přibyslavičtí, kdo měl tři šance, ale dobře chytající Pokorný, střelecká nemohoucnost a odvrácené štěstí znamenalo, že hostitelé nezaznamenali ani čestný úspěch.
Goly: 22. Franěk, 23. a 68. Eliáš, 49. V. Kopuletý, 71. Musil, 74. Křivánek. Rozhodčí: M. Kuba. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 0:2. Přibyslavice: Svoboda – Kolman, Skrobikowski, J. Karafiát (46. Matějek), Palát, Jež (58. John), Čejka, Hruška, Petz (69. Štveráček), Carda, I. Samek. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Nekuda (55. Anna), Vrba, Veselý, V. Kopuletý, Jonák (64. Juřena), Franěk (49. Křivánek), Blažek, Eliáš, Bukáček, Musil.