RAPOTICE – ROKYTNICE 4:2
Utkání začalo větší aktivitou domácích. Hned zkraje Michal Sobotka našel centrem Valsu, ale jeho hlavičku brankář Široký chytil. Rapotice měly navrch a soupeře, který spoléhal na brejky, přehrávaly. Po akci středem pole zakončoval těsně vedle tyče Valsa. Rokytnice hrozila i ze standardek a po jedné z nich hlavičkoval těsně vedle Železník. V 10. minutě se přetažený centr dostal na zadní tyč k Milanu Lašovi a ten pohotově míč doklepl do sítě – 1:0. Netrvalo dlouho a Valsa uvolnil Martina Laše, jehož centr na malém vápně z první zužitkoval M. Sobotka.

Ihned po rozehrání však chyboval Matoušek a toho využil ke snížení Vahila. Ještě do přestávky zvýšil střelou pod víko Milan Laš. Ovšem hosté se ještě jednou přiblížili na kontakt, když druhou šanci využil Vahila. Zlom nastal v 51. minutě, kdy míč dostal za obranu Sobotka a přeloboval Širokého – 4:2. Pak už se zápas dohrával ve středu pole, Rapotice měly utkání pod kontrolou a soupeře téměř do ničeho nepustily. Výjimkou byl samostatný únik střídajícího Veleby, ale toho Laš vychytal.

Góly: 10. a 26. Milan Laš, 15. a 51. M. Sobotka – 17. a 33. Vahila. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 3:2. Rapotice: T. Laš – J. Matoušek, Milan Laš, P. Sobotka, Švarc – Němec, Illek, Valsa, Martin Laš – M. Sobotka, P. Matoušek.

Rokytnice: Široký – Kašiar, Kašpar, Sochna, Jičínský – Štork, Vahila, Štefánek, Prokeš (56. Veleba) – Železník (83. Hobza), Bartejs.

V. BERANOV – HARTVÍKOVICE 3:3
Domácí prahli po třech bodech, a když jim zařídil vedení Smejkal, bylo hned veseleji. Jenže zanedlouho se schylovalo k obratu. Za Hartvíkovické zavelel Horký, a o pár minut později zpražil domácí vedoucí trefou Sýkora. Divoký úsek tím ale nekončil. Gólovou čtvrthodinku zakončil vyrovnávací ranou Ganzwohl. I druhé dějství nabídlo několik možností na obou stranách, ovšem jak přesně zakončit ukázal všem jen hostující Milan Outulný. Už se zdálo, že jeho branka bude vítězná, ale protože Beranovští jsou bojovníci, dokázali těsně před závěrečným hvizdem díky Ganzwohlovi vydolovat alespoň bod.

Góly: 27. Smejkal, 41. a 90.(+3) Ganzwohl – 32. Horký, 38. Sýkora, 77. M. Outulný. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas 2:2. Velký Beranov: Markovič (74. Neshyba) – Štumar, R. Kittler, Smejkal, Pokorný – Křenek, R. Kittler (46. Pýcha), Eliáš ml., Miška – Ganzwohl, Novák (43. Molva).

Hartvíkovice: Chalupa – D. Outulný, Kafka, M. Sýkora, Křivánek – M. Outulný, M. Kopuletý (71. Křehlík), Horký, D. Kopuletý (90. Řezanina) – Záviška (88. Hadraba), J. Sýkora.

RANTÍŘOV – STAŘEČ 1:4
Začátek měl Rantířov parádní. Hned v 5. minutě ho poslal do vedení Horáček. Na další gólové momenty z řad domácích se už ale čekalo marně. A nadějný stav navíc nevydržel ani dlouho. Stařeč si vynutila penaltu, tou nepohrdl Vodička, a tentýž hráč zanedlouho nato rozesmutně Rantířov podruhé. Ať už měli domácí plány do druhé půlky jakékoliv, rozhodně nepočítali s tím, že bude po dvou minutách bodový zisk vzdálen na míle. Ježek totiž vedení hostů navýšil, a definitivní razítko na vítězství dal čtvrt hodiny před koncem Zejda.

Góly: 5. L. Horáček – 23. a 27. Marek Vodička (první z PK), 47. Ježek, 74. Zejda. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas 1:2. Rantířov: Krupica – Fous, Procházka, Kubín (72. Engel), Raček – Lojda, Lupač, Kourek, Bartejs – Bukovan (80. Pivnička), L. Horáček.

Stařeč: Obůrka – Tomek (80. Smejkal), Pysk, Marek Vodička, Dvořák, Lauš, Zejda (87. R. Linhart), Ježek, Kaňka, M. Linhart (89. Rambousek), Bříza.