PŘIBYSLAVICE – ŠEBKOVICE 1:4
Domácí drželi s favorizovanými hosty krok až do 21. minuty, kdy Šebkovičtí rychle rozehráli trestný kop a než se soupeř vzpamatoval, otevřel skóre P. Kotačka. Tentýž hráč se prosadil do přestávky ještě jednou. Ve druhém poločase se Přibyslavice snažily s výsledkem něco udělat, ale doplatily na chyby v rozehrávkách. Hosté tak zvýšili již na rozdíl čtyř branek.

Domácím se nakonec podařilo vstřelit alespoň čestný, ale i zasloužený gól Cardou. Přibyslavičtí pak v závěru nevyužili několik šancí, nebo je vychytal vynikající Kuba.
Góly: 73. Carda – 21. a 33. P. Kotačka, 55. Chytra, 61. Štveráček. Rozhodčí: Burza. ŽK: 3:3. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Přibyslavice: Kadlec – M. Karafiát (37. Matějek), Čejka, Picmaus, Polovčík – Carda, Svoboda, D. Samek (48. J. Karafiát), I. Samek – Palát, Kolman. Šebkovice: Kuba – A. Kotačka (82. Horváth, Pecka, Večera, Přibil – Chytra, Štveráček, Roupec, Dvořák (80. T. Kotačka) – Durda, P. Kotačka.

KŘOVÍ – DUKOVANY 7:5
Křoví se zachránilo po bláznivé dvanáctigólové přestřelce. Hrstka diváků si tak tradičně přišla na své. Hrdinou zápasu byl útočník Kalina, který rozhodl pěti góly o dalším působení Křoví v nejnižší krajské soutěži. „A to ještě další tři branky nedal," rozesmál se předseda klubu Lukáš Midrla.

Dukovany držely s mužem zápasu krok jen půl hodiny, kdy Sedláček vyrovnal na 2:2. Poté se však projevilo, že přijely v notně kombinované sestavě.

Druhý poločas zahájil pátým gólem Kalina a bylo hotovo. V závěru už jen hosté upravili divoký výsledek na přijatelných 7:5.
„Po sestupu z I. A třídy jsme si nemysleli, že budeme bojovat do posledních kol o záchranu. Díky zpackanému podzimu jsme ale nebyli v jednoduché situaci. Jsme moc rádi, že jsme se zachránili už dvě kola před koncem," oddychl si Midrla.
Góly: 11., 23., 34., 36. a 56. Kalina, 64. Roštinský, 78. Pavlas – 21. M. Němec, 31. P. Sedláček, 69. a 87. Z. Prokeš, 89. Železník. Rozhodčí: Licek. ŽK: 1:0. Diváci: 90. Poločas: 4:2. Dukovany: Macháček – Veselý, M. Němec, Sedláček, Prokeš, Vystrčil, Koníř, Jílek, Železník, Černý, Pelikán.


KNĚŽICE – STAŘEČ 2:1
V první půlce byli domácí lepší, což potvrdil i po čtvrt hodině Sobotka, kterého vybídl ke skórování po pěkné kombinaci Krupica. Pak se z dalších dvou šancí Kněžic nic neurodilo, a tak udeřilo na druhé straně. Po souboji ve vápně zapískal rozhodčí Hanzl a ukázal na značku pokutového kopu, který proměnil Martenek.

Ve druhé půlce se dvakrát zaskvěl domácí brankář Hauser, ale mnohem více práce měl jeho protějšek Smetana. Na tom si dlouhou dobu lámali domácí zuby, než se v 88. minutě dostal k míči Krupica, který vystřelil svému týmu tři body.
„Jsme spokojení, i když to teda byly nervy až do konce. Za druhý poločas jsme si zasloužili vyhrát, a i v tom prvním jsme nehráli špatně," hodnotí kouč Kněžic Miloslav Pařil.
Góly: 16. Sobotka, 88. Krupica – 40. Martenek (PK). Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas 1:1. Stařeč: Smetana – Daňhel, Marek Vodička (84. Bartušek), Lauš, Martenek – Kašiár (46. Linhart), Ježek, Hejda, Jahoda (74. Smejkal) – Pislcajk, Michal Vodička.

MĚŘÍN – STUDENEC 2:0
Úvod opět patřil Měřínu. Po dělovce z 25 metrů se prosadil sváteční střelec Jonáš. Z dalších vyložených šancí však neudeřilo. Studenec, jenž potřeboval k nutnosti záchrany vyhrát, se dostával do šancí pouze sporadicky.

Osmělil se až po přestávce, kdy Sysel vychytal sólo Jiřího Strnada. Poté už bylo na hřišti pouze domácí mužstvo. V 66. minutě efektně přehodil brankáře Kružík a rozhodl o posunu Měřína na postupové místo.

„Odehráli jsme těžký zápas, takticky jsme to ale zvládli. Koukatelné to asi moc nebylo, ale máme tři body a můžeme se těšit na poslední dvě kola, kdy jedeme do třetí Telče a doma hostíme Moravec, s nímž se přetahujeme o vedení," vyhlíží přímé boje o postup trenér Petr Munduch. Pokud jeho svěřenci za týden vyhrají v Telči, poslední kolo už je nemusí zajímat.
Góly: 2. Jonáš, 66. Kružík. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:3. Diváci: 130. Poločas: 1:0. Studenec: Pěnčík – Vrba, Tretera, P. Strnad, Kučerňák (46. Dufek), J. Strnad (76. Kryštof), Holoubek, K. Mrňa, Nováček, Nejedlý, M. Mrňa.