Smrk využil oslabení soupeře

Třebíčsko -V posledním kole III. A třídy se předvedli hráči Myslibořic, kteří doma nasázeli Lipníku sedm branek, i díky starostem se složením soupeřova mužstva zaznamenal Smrk branek dokonce osm.

24.6.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vladimír Kopečný

Ve III. B třídě excelovaly Moravské Budějovice, jež si přivezly z Radotic pohodlnou výhru 7:1, bezstarostné utkání odehráli taktéž hráči Šebkovic, kteří před svými fanoušky rozstříleli Čáslavice. Podobně si vedla i Litohoř, která Hornímu Újezdu vstřelila šest gólů.

III. třída, sk. A

MYSLIBOŘICE – LIPNÍK 7:1

Góly: Jíra2, Kocáb 2, O. Pekárek, Mencák, Hort – Bartůněk.Rozhodčí: Coufal. ŽK: 1:4. ČK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 3:1.
Myslibořice: Benda – Mrňa, Horák, Štefaňák, L. Pekárek – O. Pekárek, Jíra, Kocáb, Maštera – Mencák, Palát. (Křivánek, Hort, Vodička).
Lipník: Florián – T. Pokorný, Bartůněk, P. Pokorný, Svoboda – Buršík, Pléha, Bednář, Frula – Tretera, Macháček. ( Roubec, Kisela).

HODOV – VALEČ 4:1

Góly: Slabý 2 , Valenta, P. Novotný – O. Svoboda. Rozhodčí: Karas. ŽK: 0:1. ČK: bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:1.
Hodov: Fialka – Průša, Skabý, Tomek, Výborný – Hnízdil, Dufek, Bílek, Chlubna – Valenta, Novotný.
Valeč: Hlavička - Ráček, Bobek, Vala, Zikan – Ludvík, Vender, Kárník, Svoboda – Hadraba, Jarolímek. ( Dražil, Veselý).

MOHELNO B – RAPOTICE B 1:3

Góly: nenahlášeno – Teczko 2, Tesař. Poločas: 1:2. Rapotice B: A. Ješina – Pecka, Teczko, Kolařík, Kubát - P. Liška, Tesař, Kmeč, Klement – Binka, Chadim.

SMRK – BŘEZNÍK 8:1

Góly: Lekeš 3, Malý 2, Novák, Jaskula, Wortner – Franěk. Rozhodčí: Stehlík. ŽK: bez karet.. ČK: bez karet. Diváci: 30. Poločas: 4:0.¨
Smrk: Nesvatba – Martinovský, Wortner, Novák, Foltýn – Lekeš, Ondrák, Jaszkula, Svoboda – Malý, Drápela.
Březník: Zedníček – Pokorný, J. Křoustek ml., Chytka, Vérosta – Malach, J. Křoustek st., Růžička, Nevrkla – Franěk. (pouze 9 hráčů ).

NÁRAMEČ – VÝČAPY 6:4

Góly: Adam, Novák 2, Bosák, Šlapal, Chalupa – Jonáš, Kouřílek, Murmaier, Zmeškal. Rozhodčí: Víděňský. ŽK: bez karet. ČK: bez karet. Diváci: 60. Poločas: 3:1.
Nárameč: Čech – Suchánek, Kazda, Adam, Novák – Mezlík, Bosák, Šlapal, Mašek – Baterden, Mai.
Výčapy: Krátký – Jiří Jonáš, Jeleček, Kouřílek, Murmaier – Šoukal, Jan Jonáš, Kopeček, Machovec – Zmeškal, Trnka.

DUKOVANY – KONĚŠÍN 4:2

Góly: Pislcajt 3, Straka – nenahlášeno. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 1:2. ČK: bez karet. Diváci: 120. Poločas: 1:0.
Dukovany: Marek Křišťál – Traxler, T. Křišťál, P. Horák st., P. Horák ml.- Straka, Dočkal, Koutný, Gazdík – Pislacajt, Pelán. (Soukup, Miroslav Křišťál).
Koněšín: Čermák – Konečný,Betka, Špaček, Ošmera-Škerle ,Jahoda, Pospíšil, Dufek-Ševčík, Kafoněk. ( Musil).

KRALICE – SLAVICE 2:4

Góly: 31. Opálka, 40. Chadim – 22. Janeček, 46. Cícha ( PK), 56. Trojan, 73. Meczl. Rozhodčí: Malena. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (64. Opálka). Diváci: 30. Poločas: 2:1. Kralice: Rous – Malý, Flesar (46. Dračka), Smrž, Peťa ( 73. Trojan) – Chadim, Opálka, Nekuda, Bazala – Daněk, Krčál.
Slavice: Nikl – Němec, Tomek, Kopeček, Trojan – Janeček, Cícha, Meczl, Svoboda – Křivánek,Vlačan.

III. třída sk. B

ŽELETAVA – TŘEBENICE 1:0

Góly: Stehlík 52, Rozhodčí: Nojman, ŽK: 0:3, Diváci: 150, Poločas: 0:0, Sestavy:
Želetava: Veselý – Novák, Jičínský, Chalupa, Mastný – Pavela, Vrbka, Viskot, Kounek – Čurda, Stehlík.
Třebenice: Motaš – Fínda, Krula, Míchal, Máca – Čurda, Šimka, Sedlák, Křenek – Bílí, Coufal.

MARTÍNKOV – LESONICE 1:3

Góly: Domácí: Z.Řepa, Hosté: Čejka, Ferdan R. Šaman, ŽK: 2:0, Diváci: 50, Poločas: 0:3, Sestavy:
Lesonice: Sapík – Dohnal, Ferdan J., Klíma, Šťáva, Bulička, Ferdan R., Čejka, Šaman, Neubauere, Ferdan Lukáš.

JAKUBOV B – NOVÉ SYROVICE 3:2

Góly: Domácí: Tržil 1, 81,Kříž 68, Hosté: Vlastní 33, Zerza 85, ŽK: 0:2, Poločas: 1:1, Sestava:
Jakubo B: Klíma – Smetana, Veselský, Urbánek J. (Molina 80) – Kolář, Nedvědický (Kabelka 46), Říha, Mikysek – Kořínek (Nahodil 46), Kříž, Tržil.

LITOHOŘ – HORNÍ ÚJEZD 6:2

Góly: Domácí: Obrlík, Kašík K., Coufal 2, Pintér 2, Hosté: Čermák, Veselý, Rozhodčí: Vala, ŽK: 2:5, Diváci: 50, Poločas: 5:1, Sestavy:
Litohoř: Kašík O. – Obrlík, Pulpit, Nojda, Szabo – Štěpnička, Dolánský, Kašík K., Pintér – Holubec, Coufal (Šibor, Křikaba),
Horní Újezd: Roupec – Procházka, renát, Novák, Tvrdý – Čermák, Kuba, Malý, Pivoňka, Zahradil, Sláma, Veselý, Bazala – Hradil, Navrátil.

RADOTICE – MORAVSKÉ BUDĚJOVICE B 1:7

Góly: Domácí: Novák, Hosté: Nenahlášen, Poločas: Nenahlášen.

ŠEBKOVICE B – ČÁSLAVICE/SÁDEK B 5:1

Góly: Domácí: 29, 61 Durda, 52 Kotačka, 63 Bulíček, 88 Říha, Hosté: 41 Klika, Rozhodčí: Macek, ŽK: 3:3, Diváci: 80, Poločas: 1:1, Sestavy:
Šebkovice B: M.Kořínek – Tržil, Beroun, Bílí (56 Hrůza), Pecka – Klubal, Durda (88 Papoušek), Bulíček (66 Říha), V.Kořínek – Kotačka, Vejtasa.
Čáslavice/Sádek B: Kružík – Hanzal, M.Klika ( 46 Filipský), Blecha (46 Kurtín), Mach – Rubák, P.Klika, Roupec, Novák (68 Vyhnálek), Bártík, Čurda.

DOMAMIL – JEMNICKO B 2:2

Góly: Domácí: 22 Dvořák Z., 28 Rada, Hosté: Skořepa 20, 54, Rozhodčí: Cejpek, ŽK: 2:0, Diváci: 80, Poločas: 2:1, Sestavy:
Domamil: Polenda – Šabatka Pavel, Dvořák M., Kovář (31 Janeček), Šabatka P., Břenek (83 Kuba), Šrámek, Holoubek, Šuskrle, Rada, Dvořák Z.
Jemnicko B: Janda – Kynzl, Vaňek, Nekula (77 Tomek), Komenda, skořepa, Tesař, Habr, Křižka, trávníček, Valenta.

24.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
Nečekaná žeň čekala třebíčské plavce na podzimní ceně Motorletu, zleva David Svoboda, Sára Doležalová, Barbora Seemanová a Marie Magdalena Davidová.

Plavci Spartaku zářili na podzimní ceně Motorletu

Volby na Třebíčsku.

V Okříškách budou u voleb podepisovat petici na podporu obchvatu

Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku. Podívejte se

Čáslavice - Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku se nachází na nenápadném místě nedaleko kostela a hřbitova u Čáslavic. Místo zvané Hanzalův kopeček skýtá zvláště za slunných podzimních dní půvabné rozhledy do všech světových stran.

Zahrádkáři budou vystavovat tradiční druhy i rarity

Třebíč - Zahrádkáři se chystají v Třebíči ukázat své letošní výpěstky. Od pátku do pondělí promění Zahrádkářský dům ve Švabinského ulici v jednu velkou podzimní zahradu. Uskuteční se tam jubilejní třicátá oblastní výstava ovoce, zeleniny, bonsají a léčivých rostlin.

Na kapotu auta před domem někdo vyryl kosočtverec

Třebíč - Kosočtverec někdo vyryl na kapotu auta Nissan Juke, která stálo před domem v ulici Sv. Čecha v Třebíči.

Veletrh vzdělávání představí v Třebíči nabídky škol

Třebíč - Veletrh vzdělávání Didacta se ve čtvrtek 19. října uskuteční v Třebíči. Cílem veletrhu je podat ucelený přehled o vzdělávacích nabídkách škol a uplatnění v praxi.