ŠEBKOVICE – STUDENEC 6:0
V závěru sezony se hrálo už jen o body do tabulky. Hosté přicestovali dokonce jen v deseti lidech a i přes veškerou snahu na domácí rychlé hráče nestačili.

V prvním poločase se jakžtakž hrál pohledný fotbal. Šebkovice rozhodly o vysokém vítězství čtyřmi góly už v prvním poločase. Pozměně stran se utkání spíš jen dohrávalo a hrstka „uvařených" příznivců viděla už jen dvě branky do sítě studeneckého brankáře Pěnčíka.
Góly: 2. Durda, 8. Říha, 12. Dvořák, 24. a 47. Chytra, 90. Přibil. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (66. Kučerňák). Diváci: 50. Poločas: 4:0. Šebkovice: Kuba – Hrůza (80. Horváth), A. Kotačka, Pecka (72. T. Kotačka), Přibil – Chytra, Roupec, Štveráček, Říha – Durda (37. Rygl), Dvořák. Studenec: Pěnčík – Vrba, Tretera, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, Holoubek, Komárek, Buršík, Dufek.

PŘIBYSLAVICE – STAŘEČ 2:2
Derby dvou jistých sestupujících týmů začali lépe domácí, které po přihrávce I. Samka poslal do vedení Škorpík. Přibyslavice měly v prvním poločase mírnou převahu, která ale ke druhému gólu nevedla. Po změně stran začali více zlobit hosté. Kašiárovu přihrávku po průniku stačila obrana před nabíhajícím útočníkem Starče odvrátit na roh.

Přibyslavice odpověděly střelou Škorpíka, kterou ještě stačil Smetana vytěsnit na roh. Ovšem po hodině hry střídající Kovář vybídl ke skórování M. Karafiáta a bylo to 2:0. Netrvalo dlouho a hosty vrátil do zápasu kontaktním gólem Kaňka. Hostující útočník sahal i po vyrovnání, ale jeho střelu zastavilo břevno, a tak musel za něj dopravit míč do sítě jeho spoluhráč Daňhel. Skóre se již neměnilo a oba aktéři se tak s krajem rozloučili remízou.
Góly: 4. Škorpík, 65. M. Karafiát – 67. Kaňka, 71. Daňhel. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Šimeček – John, Polovčík, Picmaus, Carda – M. Karafiát, I. Samek, A. Palát, Škorpík (75. Jež) – J. Karafiát (87. Kučera), Svoboda (63. Kovář). Stařeč: Smetana – Smejkal, Rambousek, Lauš, Daňhel – Linhart, R. Ježek, Mařan, Jahoda (46. Krist) – Kaňka, Kašiár.

RADOSTÍN N. O. – DUKOVANY 7:1
Hosté přijeli pouze v deseti lidech, v parném odpoledni proto bylo hned od začátku jasné, kdo bude favoritem. V radostínském dresu se loučila dlouholetá opora Jaroslav Promberger. Zkušený hráč ukončil kariéru v A-týmu stylově. Po devíti měsících vyběhl na trávník, dal vítězný gól, a když v 38. minutě zvyšoval už na 3:1, vyprovázel ho ze hřiště obrovský aplaus.

„Pro nás toho udělal hrozně moc, jsme rádi, že si dnes vůbec zahrál, držel jsem ho na place, co to šlo. Dal dva góly, takže lepší loučení si asi přát nemohl," těšilo trenéra Vladimíra Šímu. Klíčovému hráči ukončilo sezonu už 5. kolo, kdy si proti Přibyslavicím zlomil nohu. Ve druhé půli přidali domácí ještě čtyři branky. „Po třetím gólu už se to jasně odvíjelo v náš prospěch. I tak musím před Dukovany smeknout, v takovém vedru to odehrály v deseti se ctí," pochválil Šíma svého soka.
Góly: 4. L. Kozel, 12. a 38. Promberger, 55. Oulehla, 68. Berka, 78. Večeřa, 80. J. Kozel – 26. Železník. Rozhodčí: Nenadál. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Dukovany: Macháček – Veselý, Fojtášek, Krys, Sedláček, Koníř, P. Horák, O. Horák, Železník, Ferus.