ŠEBKOVICE – STONAŘOV 3:2
Domácí hrající o postup začali aktivně, měli několik slibných šancí, ale branku se jim dlouho nepodařilo vstřelit. To hosté, kteří jistojistě sestupují do okresu, zužitkovali ojedinělé přečíslení a šli do vedení. Šebkovicím ale vyšel vstup do druhé půle a hned zkraje vyrovnal střídající P. Kotačka.

V 65. minutě si vzal Stonařov po brejku vedení zpět. Domácím spadl kámen ze srdce v 78. minutě, kdy srovnal po rohu P. Kotačka. Když utkání spělo k remíze, byl ve vápně hostí faulován Říha a z nařízené penalty rozhodl Pecka. Jeho trefa neznamenala jen vítězství a postup do I. A třídy, ale i celkové prvenství ve skupině.
Góly: 49. a 78. P. Kotačka, 87. Pecka (PK) – 39. M. Příhoda, 65. Nikrmajer. Rozohdčí: Stratený. ŽK: 2:5. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Šebkovice: Kuba – Pecka, Říha, Chytra, Večeřa (82. A. Kotačka), J. Roupec, Z. Roupec, M. Rygl, J. Rygl, Dvořák, Hobza (46. P. Kotačka).

N. SYROVICE – RAD. SVRATKA 4:2
Domácí začali souboj nováčků zostra a udeřili hned z první akce. Samostatný únik nekompromisně zakončil střelou na zadní tyč Dvořák. Brzy zvýšil podobným způsobem Železný. Jenže pak se dostali do hry dosud neškodní hosté.

Radešínská Svratka dokonce využila zaváhání obrany soupeře ke kontaktnímu gólu. Po centru za defenzivní linii a přistrčení balonu se obtočil kolem obránce Pekárek a hlavou snížil. Hostitelé dobře vstoupili i do druhé půle a po dvou minutách hry zvýšil na 3:1 opět Železný. Hostitelé si ve zbývajícím čase, kdy padlo po brance na každé straně, vedení pohlídali.
Góly: 1. Dvořák, 11. a 47. Železný, 66. O. Sosnar – 18. Pekárek, 71. Dvořák. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (81. Procházka). Diváci: 150. Poločas: 2:1. N. Syrovice: Zavadil – Filipský, Procházka, Chalupa, Kopeček (78. Janoušek) – Vítek, Toman, Dubský (79. Dubský), O. Sosnar – Železný, Dvořák (79. Zerza).

BYSTŘICE B – DUKOVANY 1:2
Bystřice padla pošesté v řadě. První gól inkasovala po centru zleva, domácí neuhlídali ve vápně volného Koníře a ten hlavou otevřel skóre. V 36. minutě vyrovnal Korbička po centru z pravé strany, který prolétl až na zadní tyč, odkud ho Korbička napálil do sítě. Téměř identická situace nastala těsně před půlí, kdy se opřel do balonu Železník a vrátil vedení na hostující kopačky. Po přestávce Bystřice zvýšila obrátky, tlačila, ale opět doplatila na tragickou koncovku. A když se po brejcích neprosadily ani Dukovany, skóre se už neměnilo.
Góly: 36. Korbička – 18. Koníř, 43. Železník. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (54. Pislcajt). Diváci: 60. Poločas: 1:2. Dukovany: Boreš – J. Fojtášek, Němec, O. Horák, Řezáč – Kunc, Prokeš, Pislcajt, Černý (55. Hron) – Železník (81. P. Horák), Koníř.

KŘOVÍ – RAPOTICE 5:1
Gólová produkce začala po autovém vhazovaní Kašpara, které si Šustáček narazil s Roštinským, jehož přízemní střelu Šustáček dorazil do brány. V 19. minutě se na vápně uvolnil Kalina, ránu gólman opět neudržel a Roštinský z dorážky zvýšil. V 57. minutě se prosadil z úniku Lukáš Němec po přihrávce Kaliny. Za chvíli se skóre měnilo znovu. Po kombinaci ve středu pole si Pollák navedl míč na střed hřiště a uklidil míč k tyči. Rapotice se dočkaly snížení, Jašek nevěděl co s balonem, a tak ho z 30 metrů poslal na Sáru a ten byl u své tyče pozdě. Poslední slovo si vzali opět domácí. Po přihrávce za obranu se trefil podél vyběhnuvšího brankáře Chlup.
Góly: 9. Šustáček, 19. Roštinský, 57. L. Němec, 62. Pollák, 87. Chlup – 72. Jašek. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0. Rapotice: Ješina – Švarc, Klusák, Jašek, Sobotka, Illek, Dobeš (60. Tesař), Nedvěd, Opálka, Milan Laš, P. Matoušek.