N. SYROVICE – V. BÍTEŠ B 3:0
Domácí v úvodu chybovali a hostující hráč postupoval sám na brankáře, ale lehce zaváhal, a tak mu O. Sosnar ve spolupráci se Zavadilem míč sebrali. Nové Syrovice měly půlhodiny více ze hry a vytvořily si několik šancí. Vítkovu střelu zlikvidoval gólman Pelán. Železný pak udělal kličku Pelánovi, ale bránu netrefil. Ve 23. minutě vybojoval míč Železný, Pelán jeho centr podběhl a M. Sosnar uklidil míč do odkryté branky.

O čtyři minuty později po nedorozumění bítešské obrany s Pelánem se balon dostal k Železnému a ten z 25 metrů přeloboval gólmana – 2:0. Pak hostitelé polevili a Velká Bíteš byla aktivnější. Střela hráče hostí z 30 metrů skončila těsně vedle. Bíteš soupeře zatlačila a hrozila ze standardek, ale ty si domácí obrana pohlídala.

Druhou půli se duel dohrával za mírné převahy Syrovic. Po rohu se dostal míč k Vítkovi, ale jeho střela skončila těsně vedle. M. Sosnar ve vápně prošel přes čtyři protihráče, ale jeho střelu vychytal Pelán. Ke konci potrestal faul na M. Sosnara z nařízené penalty T. Lang. „Bylo to slušné utkání bez ostrých faulů a s nasazením na obou stranách. Kluci bojovali a jsem spokojen jak s hrou, tak i s výsledkem," hodnotí domácí trenér Jan Prígl.
Góly: 23. M. Sosnar, 27. Železný, 80. T. Lang (PK). Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:1. Diváci: 101. Poločas: 2:0. N. Syrovice: Zavadil – Filipský, O. Sosnar, Toman, Kopeček (82. Janoušek) – Houserek (76. Fouma), Dubský, T. Lang, Vítek – M. Sosnar, Železný (69. Marek). V


ŠEBKOVICE – RAPOTICE 6:3
I v posledním utkání kalendářního roku se v Šebkovicích zrodil divoký výsledek. Úvodní desetiminutovka patřila hostům, pak se ale hra postupně vyrovnávala.

Domácí se začali nebezpečně tlačit do šestnáctky, s čím si rapotická obrana poradila pokaždé za cenu faulů a po dvou proměněných penaltách v rozmezí pěti minut vedly Šebkovice po půlhodině 2:0.

Pak následovala etapa, kdy hráli prim hostitelé a najednou to bylo 5:0. Jenže ještě do přestávky hosté snížili, ve druhém poločase přidali další dvě branky a bylo zaděláno na drama.

Hostitelé se uspokojili vysokým vedením a přestali hrát. Konečná podoba výsledku a poslední trefa padla až v závěru. Šebkovice se mohou radovat nejen z výhry, ale i tak trochu nečekaně z prvního místa tabulky, kde přezimují.
Góly: 27. Pecka (PK), 32. Chytra (PK), 34. M. Hobza, 37., 40., 87. Rygl - 44. Klusák, 58. P. Matoušek, 75. Milan Laš. R: Podoba. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 5:1. Šebkovice: Kuba – Pecka, Hrůza, Večeřa (89. Holčapek), Z. Přibil – Chytra, Roupec, V. Říha, M. Hobza (63. A. Kotačka), Dvořák – Rygl (87. J. Hobza). Rapotice: A. Sobotka – Němec, Švarc, Klusák (46. Stehlík), Pavlíček, P. Matoušek, Milan Laš, Jašek, Miko, Tesař (81. Zezula), Slabý.

KŘOVÍ – DUKOVANY 2:0
V Křoví se na fotbal čekalo. „Domácí byli slepí a hluší, hosté hluší a slepí," glosoval asistent trenéra Křoví Lukáš Midrla a bez pardonu dodal: „Do 70. minuty nebylo na fotbale co hodnotit, zápas úplně o ničem."

Z nouze vysvobodila domácí standardní situace. Na Pollákův roh si naskočil Tichý a z malého vápna zamířil přesně pod břevno. Dukovany mohly bleskově vyrovnat, z osmi metrů však přestřelily. V 78. minutě hosté zahrávali roh, odvrácený míč převzal Kalina, nahrál Pollákovi, který uviděl volného Lukáše Němce, a ten definitivně rozhodl o zisku tří bodů.
Góly: 71. Tichý, 79. L. Němec. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:3. Diváci: 38. Poločas: 0:0. Dukovany: Macháček – T. Křišťál, Kunc, Němec (24. Pelán), Sedláček, Fojtášek, Černý, Železník, M. Křišťál, Pislcajt, Koníř.