STAŘEČ – DUKOVANY 0:3
První poločas byl poměrně vyrovnaný. Fotbalovější Dukovany si kromě gólové situace ze 14. minuty vyloženou šanci nevytvořily. Navíc mohl pět minut po vedoucí trefě Balíka vyrovnat Pislcajk, který postupoval sám na brankáře, ale podél Macháčka cíl minul.

Hosté měli míč častěji na kopačkách, ale Smetanu v brance domácích neohrožovali. Bez šancí se hrálo i v úvodní čtvrthodině druhého dějství. Až v 64. minutě pojistil vedení Dukovan Koníř.

Jenomže pak během půlminuty vychytal Macháček hlavičku Pislcajka z malého vápna a střelu Kaňky z téhož místa. To hosté potrestali v 79. minutě, kdy se ve skrumáži před stařečskou brankou nejlépe zorientoval Josef Černý a po jeho trefě do šibenice bylo po zápase.
Góly: 14. Balík, 64. Koníř, 79. J. Černý. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Stařeč: Smetana – Lauš (46. Smejkal), Pisk, Marek Vodička, Rambousek (85. Bartůšek) – Bříza, Kašiár (64. Mařan), Zejda, Ježek – Kaňka, Pislcajk. Dukovany: Macháček – Traxler, Fojtášek, Balík, Prokeš, Sedláček, Koníř, Jílek, Železník (86. Vystrčil), J. Černý, Pelikán.

ŠEBKOVICE – BYSTŘICE B 8:0
Úvod nasvědčoval tomu, že na hřišti bude dominovat hostující mužstvo. Bystřice nepůjčila první tři minuty soupeři míč, ale pak jej na půlce vypíchli domácí, podnikli rychlý protiútok, na jehož konci byl Dvořák – 1:0. Obraz hry se v prvním poločase nezměnil. Hosté měli dál více ze hry a Šebkovicím vždy chyběla přesná finální přihrávka.

Chleba se lámal v úvodu druhé půle. Nejdříve měli gólovku na kopačce bystřičtí fotbalisté, ale Kubu neprostřelili. Na druhé straně takřka 
v zápětí zaúřadoval domácí Štveráček a dvěma góly v rozmezí dvou minut nastartoval nevídaný brankostroj Šebkovic.

Hra se zcela obrátila a byla v režii domácích. Na rozdíl čtyř branek upravoval v 70. minutě Jiří Roupec. Bystřická rezerva po této brance rezignovala a Šebkovicím vycházelo, na co sáhly. O zbytek branek se postarali střídající Václav Říha s Ryglem, když si oba připsali po dvou brankách a hosté tak odjížděli s nezaslouženou a krutou porážkou.
Góly: Dvořák, Štveráček 2, J. Roupec, V. Říha 2, Rygl 2. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Šebkovice: Kuba – Kašpárek, Procházka, Hrůza, Přibil – Chytra, Večeřa, Štveráček, Kotačka – Dvořák (64. Rygl), J. Roupec (77. V. Říha).

STUDENEC – MORAVEC 2:5
O špici tabulky bojující hosté se prosadili už v sedmé minutě, kdy po rohu otevřel skóre hlavou Toufar. Následoval střelecký pokus Juračky vedle. Netrvalo dlouho a domácí Mrňa z dlouhého centru rozvlnil boční sít.

Ve 23. minutě po nedorozumění studenecké obrany pohodlně zvýšil placírkou Petr Kudiovský. O tři minuty později proměnil pokutový kop Martin Černý, který si penaltovou situaci zopakoval i ve 31. minutě, kdy upravil na poločasových 0:4.

Druhá půle se hrála ve vlažném tempu. V 55. minutě předvedli fotbalisté z Moravce přihrávku na velké vápno, odkud přízemní střelou skóroval Kovář – 0:5. Minutu na to však zahrávali rohový kop Studenečtí a Holoubek hlavou snížil. Domácí korigovali nepříznivý výsledek v závěru Jiřím Strnadem.
Góly: 56. Holoubek, 87. J. Strnad – 7. Toufar, 23. P. Kudiovský, 26. a 31. Černý (oba z PK), 55. Kovář. Rozhodčí: Machač. ŽK: 5:2. Diváci: 70. Poločas: 0:4. Studenec: Spielvogel – Vrba, Tretera, P. Strnad, Kučerňák, J. Strnad, Holoubek, K. Mrňa, Nováček, Nejedlý, P. Dufek – Kryštof, Hájek.

TELČ – PŘIBYSLAVICE 5:0
Domácí měli v první půlce tlak, ale ten byl dlouhou dobu jalový. Hosté se dostali jen k jediné akci, která ale skončila u rohového praporku. A tak se skóre měnilo až před přestávkou. Přibyslavičtí ztratili balon ve středu hřiště, toho se zmocnil Smejkal, který ho prostrčil na Nechvátala a ten vybídl ke gólu Janča.

Mužstvu z Třebíčska nevyšel ani start do druhého dějství. Po pěti minutách se Jančo dostal až před Kadlece, kterému zahrál „na housle" a bylo to 2:0 pro Telč. Tu gól ještě více nabudil, protože hned o minutu později se Jančo změnil v nahrávače. Kratochvíl jeho přihrávku před branku usměrnil ve skluzu přesně tam, kam měl.

Telčská akce na 4:0 byla vedená po straně, gólman Přibyslavic míč vyrazil před sebe a Kratochvíl neměl problém skórovat. A stejný hráč dokonal čtvrt hodiny před koncem hattrick, když se tentokrát prosadil ze vzduchu přesnou hlavičkou.
Góly: 42. a 50. Jančo, 51., 70. a 76. Kratochvíl. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:2. Diváci: 170. Poločas 1:0. Přibyslavice: Kadlec – M. Karafiát, Skrobikowski, Kovář (70. Baslík), Kolman, Picmaus, Matějek, Polovčík (85. J. Karafiát), Samek, Palát (80. Svoboda), Růžička.