JEMNICKO B – OKŘÍŠKY B 0:3
O hráče z prvního týmu posílení hosté byli fotbalovější a měli po většinu utkání záložních mužstev převahu. Okříšky mohl brzy poslat do vedení Bastl, ale kromě Růžičky přeloboval i branku. Do vedení poslal jeho tým ve 12. minutě Dubský, který na protihráči ve vápně vybojoval míč a jeho centr si do sítě srazil Křivánek. Další šance hostí zůstaly nevyužity. Vyrovnat mohl Kříž, ale jeho střelu Fredan bravurně vyrazil.

Po změně stran pokračoval minisouboj domácího útočníka s Ferdanem. Kříž nejdříve napálil břevno, které později orazítkoval i z penalty. Okříšský gólman měl dobře postavené i do třetice, když po průniku nastřelil brankovou konstrukci kdo jiný než Kříž. Hosté byli efektivnější, když nejdříve zvýšil Bastl a pak po ukázkové akci upravil na konečných 0:3 Dubský. To už Okříšsky hrály bez vyloučeného Binky.
Góly: 12. a 70. Dubský, 60. Bastl. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (65. Binka). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Jemnicko B: Růžička – Niederhofer (73. Nechvátal), J. Křivánek, Smetana, Sevelda – Liška (45. Gardoň), K. Tesař (78. Kopr), Grün (66. Polák), Hošek (59. Svoboda) – Anděl, J. Kříž. Okříšky B: Ferdan – Z. Ryšavý, Binka, I. Večeřa, Jeřábek – R. Ryšavý, Zeman (56. Vostál), Jůza, Dubský – Bastl (87. Syrový), Brabec (79. Kšír).

CHLÍSTOV – TŘEBELOVICE 0:1
Úvod patřil domácím, ale pak se hra vyrovnala. Největší šanci prvního poločasu měli hosté po střele Máci, kterou Belvončík chytil. Třebelovice měly v úvodu druhé půle navrch. Jenže skórovat mohl Chlístov, ale perfektně zahraný přímý kop Rygla vyškrábl z horního růžku skvělý Nesiba. V tu dobu měli hostitelé tlak, ale pak začal hrozit soupeř.

Nejdříve netrefil odkrytou branku Belvončíka Máca, který v 68. minutě po výkopu Nesiby a nedorozumění domácí obrany pohotově skóroval a zajistil tak hostům tři body. „Zbytek utkání překvapivě přinesl nejlepší fotbal z obou stran, ale těsné vítězství jsme uhájili. Chci svoje kluky pochválit za poctivý, trpělivý a kolektivní výkon," hodnotí třebelovický trenér Bohuslav Veverka.
Góly: 69. Máca. Rozhodčí: Macek. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Chlístov: Belvončík – M. Kuchařík, T. Kuchařík, Uhlíř, Brestovský, Ferdan, Patočka, Rygl, Nováček, Pokorný, Svoboda. Třebelovice: Nesiba – M. Čurda, J. Čurda, Kotačka, S. Michal - Coufal (90. Sedlák), Jurka, Rakušan, Navara (75. Janíček) – Kapko, Máca.

STUDENEC – RUDÍKOV-TRNAVA 2:3
Domácí nastoupili nekompletní, což bylo na hře znát, ale přesto začali lépe. V 8. minutě se prosadil po centru zprava Vrba – 1:0. Studenec zvýšil Komárkovou střelou z hranice pokutového území. Do druhé půle vstoupili lépe hosté. V 57. minutě snížil po nakrátko rozehraném rohu Komínek. Srovnáno bylo po Nožičkově střele ze střední vzdálenosti. Rudíkov dokonal obrat dvě minuty před koncem zásluhou Komínka.
Góly: 8. Vrba, 35. Komárek – 57. a 88. Komínek, 72. L. Nožička. Rozhodčí: Maar. ŽK: 4:3. ČK: 1:1 (55. M. Nováček – 89. Skryja). Diváci: 90. Poločas: 2:0. Studenec: Pěnčík – Vrba, Strnad (27. P. Dufek), Kučerňák, K. Mrňa, Komárek, Rousek, Buršík (46. Hájek, 65. M. Kryštof), Nejedlý, M. Mrňa, Nováček. Rudíkov-Trnava: Z. Trnka – Skryja, Klíma (59. Pažourek), Štolpa, Jaša, Nožička, Večeřa, Mikysla, Šula, Komínek, Mejzlík (83. Votava).

JAKUBOV – HARTVÍKOVICE 0:2
Zápas nabídl vyrovnanou partii. V první půli měli sice lehce navrch domácí, ale skórovali pouze hosté, když se trefil Horký. Ve druhém dějství byly o něco aktivnější pro změnu Hartvíkovice, které zvýšily Jakubem Sýkorou. Hostující hráči si vedení vzít nenechali.
Góly: 8. Horký, 67. J. Sýkora. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Jakubov: Klíma – Forman (72. Svoboda), Tržil, Pacas (81. Novák), Pavela, Dvořák, Kosmák, Šibor, Miroslav Dunkler, Kafka, Milan Dunkler (58. Říha). Hartvíkovice: Chalupa – Melkes (72. D. Outulný), Kafka, M. Sýkora, M. Outulný (85. Hadraba), Martin Kopuletý (81. Kazatel), Michal Kopuletý, Horký, D. Kopuletý (13. Malý), J. Sýkora, Moczár (79. Rous).

VÝČAPY – PŘIBYSLAVICE 2:0
Spíš než pohledný fotbal se hrálo tvrdě a důrazně. Nebezpečnější byly Výčapy, které hrozily především po standardních situacích a z rychlých brejků. Domácí se ujali vedení ve 40. minutě, kdy využil zaváhání hostujícího obránce Matoušek. Těsně před pauzou rozehrál od postraní čáry přímý kop výčapský Kuchera a trefil se na přední tyč. Neškodným Přibyslavicím nepomohly ani poločasové změny v sestavě. Další šance hostitelů zůstaly nevyužity.
Góly: 40. T. Matoušek, 44. N. Kuchera. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Výčapy: Matěj Semerád – Dolák (P. Jonáš), Nikrmajer, T. Matoušek, Macek (46. D. Matoušek), J. Jeleček, J. Jonáš, Pecka, Martin Semerád (89. Hanák), N. Kuchera, Loucký (55. Kašpárek). Přibyslavice: Čejka – John (46. Samek), Skrobikowski, Kopeček, M. Karafiát – Matějek, Kovář (46. Svoboda), Kolman, Čermák (69. Škorpík) – Lopatář, Jirgl.

ROKYTNICE – BLATNICE 0:1
První poločas branku nepřinesl. K vidění bylo pouze vyloučení domácího Vranky. Tento okamžik ovlivnil další průběh. Po změně stran se hosté prosadili gólově, když 61. minutě rozhodl Pokorný.
Góly: 61. Pokorný. Rozhodčí: Voborný. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (31. Vranka). Poločas: 0:0. Rokytnice: Hobza – Vranka, J. Hakl, Vahila, Dalecký, Prokeš (59. Veleba), Bílek, L. Hakl, Štefánek, Herbrych (88. Štork), Syrový. Blatnice: Holík – Tomšíček, Karásek, Doležal, Lojka, Trnka, Šimek (90. Dušek), Sova (86. Roupec), Pokorný (73. Šabatka), Cech, Foltýn.

STAŘEČ – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 3:0
V prvním poločase záchranářského duelu branka nepadla. Krátce po změně stran však otevřel skóre domácí Lauš. O pět minut později bylo ve Starči ještě veseleji, neboť zvýšil Marek Vodička. Gólový účet zápasu uzavře v 67. minutě Bříza.
Góly: 47. Lauš, 52. Vodička, 67. Bříza. Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:0. Diváci: 91. Poločas: 0:0. Stařeč: Obůrka – Smejkal, Vodička, Pysk, Rambousek, Zejda (90. Stonáček), Mařan, Linhart (46. Jahoda), Lauš (78. Kašiar), Bříza (84. Bartušek), Kaňka. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Vrba, Pospíšil, P. Kopuletý, V. Kopuletý, Juřena (52. Křivánek), Sobotka, Rabušic (74. Raitmajer), Blažek (81. Svítil), Mucha, Bukáček.