HARTVÍKOVICE – PŘIBYSLAVICE 1:2
Utkání přineslo šance na obou stranách. Vstup ale vyšel lépe Přibyslavicím, které se v páté minutě ujaly vedení a po půl hodině hry díky chybné rozehrávce soupeře dokonce zvýšily. „Zaspali jsme začátek zápasu. Přibyslavice nás v první půli zaskočily vysokým presinkem a napadaly i v šesti hráčích. Pak jsme měli nějaké šance, ale hráli strašně,“ shrnul hartvíkovický kouč Luděk Hadraba.

Ve druhém dějství se obraz hry změnil. „Zlepšili jsme se a v naší hře už se objevovaly průnikové přihrávky,“ pochvaluje si Hadraba. Po jedné takové akci trefil Martin Kopuletý tyč a z následné dorážky snížil jeho jmenovec Outulný. Hra se přelévala z jedné strany na druhé, ale účastník I. B třídy už vyrovnat nedokázal.

„Byl to remízový zápas. Nám pořád chybí zranění hráči z prvního přípravného utkání, a tak jsme zkoušeli varianty, jak je nahradit. Utkání nám hodně ukázalo a byla to výborná zkouška. Musíme si zvyknout na rychlost a pod tlakem děláme chyby,“ vystihl Hadraba.

Gól Hartvíkovic: Martin Outulný. Poločas: 0:2. Hartvíkovice – 1. poločas: Chalupa – Křivánek, Michal Kopuletý, Kafka, Milan Outulný – Vlk, D. Kopuletý, Horký, Martin Kopuletý – J. Sýkora, Martin Outulný. 2. poločas: Záviška – J. Melkes, Milan Outulný, Kafka, Malý – Michal Kopuletý, D. Kopuletý, Horký, Martin Kopuletý – J. Sýkora, Martin Outulný.

BUDIŠOV-NÁRAMEČ - MĚŘÍN 2:1
Budišov měl v úvodním dějství více ze hry, ale převahu gólově nevyjádřil. „S první půlkou jsem spokojen. Hráli jsme dobře kombinačně a měli čtyři, pět vyložených šancí,“ komentuje trenér Budišova-Náramče Libor Švec.

Po přestávce se obraz hry změnil. Měřín se po rohu ujal vedení, ale účastník I. A třídy z Třebíčska dvěma góly strhl vítězství na svou stranu. „Druhý poločas už nebyl podle našich představ. Soupeři jsme dovolili skórovat. Pak se nám sice podařilo výsledek otočit, ale z mého pohledu jsme nehráli vůbec dobře,“ uzavřel hodnocení Švec.

Góly Budišova: Dvořák, K. Nováček. Poločas: 0:0. Budišov-Nárameč: Trnka – Pavlatovský, Věžník, Kozuň, T. Nováček – Dvořák, Votoupal, Horký (46. Jakubec), M. Sedláček – Pažourek, K. Nováček.