TŘEBELOVICE – ČÁSLAVICE-SÁDEK 2:0
Domácí se museli obejít bez několika hráčů základní sestavy. Po většinu času se hrálo na polovině hostí. Ovšem Čáslavice měly několik brejků, po kterých mohly jít do vedení. Třebelovice však podržel brankář Nesiba.

Po změně stran se hostitelé přidali, soupeře začali středem pole přehrávat a konečně i skórovali. Domácí poslal do vedení Jan Jurka a vzápětí zvýšil Novotný.

„Nastoupili jsme v kombinované sestavě a dlouho se nemohli prosadit střelecky. Ve druhém poločase jsme se výrazně zlepšili a zaslouženě postoupili,“ hodnotí třebelovický trenér Pavel Sedlák.

Góly: 70. J. Jurka, 72. Novotný. Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 0:2. Diváci: 35. Poločas: 0:0. Třebelovice: Nesiba (88. Veselý) – R. Jurka, Kotačka, Kabelka, J. Jurka, Rakušan (89. Vala), Navara, Novotný, Máca, Janíček, Čurda. Čáslavice-Sádek: Vaníček – Busta, Hanzal (46. Novák), M. Klika (46. Rubák), Koshka (71. Bednář), P. Klika, Rygl (68. Obůrka), Růžička, Mach, Zikmund, Vecheta (79. Hobza).

VALEČ – ROUCHOVANY 0:5
Hosté rozhodli o postupu čtyřmi góly už v prvním poločase, kdy se blýskl hattrickem Zdeněk Holoubek a jednu branku přidal Růžička. Po změně stran se utkání dohrávalo už jen z povinnosti. Vítězství pečetil v 60. minutě Salák. „Měli jsme kombinovanou sestavu, aby si zahráli i dorostenci a kluci, co moc nehrají. Rouchovany nás přehrály ve všech směrech,“ shrnul trenér Valče Pavel Macek.

Góly: 4., 40. a 44. Z. Holoubek, 15. Růžička, 60. Salák. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Poločas: 0:4. Valeč: Diviš – Kopuletý, P. Chládek (46. Vender), Chytka, Burian – Melkes, Cabejšek (46. Zikán), Molák – Brabec, Kremláček (55. Zahrádka), V. Chládek. Rouchovany: D. Holoubek – Virgl, Z. Holoubek (65. M. Havelka), Kalina, Roubec (35. Ludvík) – Polášek, M. Holoubek, Furiš (61. Škarabela), Urban, R. Havelka, Salák (75. Svoboda).