ROKYTNICE – TŘEBELOVICE 3:1
Domácí začali vlažně, čehož hosté využili. Navarův aut našel volného Mácu a ten otevřel skóre. Ve zbytku poločasu bylo k vidění několik šancí na obou stranách. Rokytnice vyrovnala gólem do šatny v podání Štefánka, který přeloboval vše, co mu stálo v cestě. „V první půli nám chyběl pohyb a hra nevypadala podle představ," komentoval domácí trenér Pavel Vranka.

Jeho svěřenci po změně stran zápas otočili po pohledných kombinacích. Nejdříve však museli přečkat šanci Rakušana, který postupoval sám na Hobzu, ale nedal. Pak se postupně trefili Jičínský a po něm Lukáš Hakl. Skóre se i přes snahu Třebelovic i díly skvěle chytajícímu Hobzovi už neměnilo. „V závěru se hosté snažili o zdramatizování, ale Lukáš nás podržel," těší rokytnického lodivoda. Hosté tak prohráli po jedenácti vítězných zápasech v řadě. „Každá série jednou končí. Rozhodla větší kvalita a produktivita útočné fáze domácích," uznal třebelovický kouč Bohuslav Veverka.
Góly: 45. A. Štefánek, 73. Jičínský, 72. L. Hakl – 2. Máca. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:1 Diváci: 150. Poločas: 1:1. Rokytnice: Hobza – J. Hakl, Vahila, A. Štefánek, Dalecký (90. Veleba), O. Štefánek, Bílek (67. Jíčínský), L. Hakl, Herbrych, Syrový (88. Štork), Vranka. Třebelovice: Nesiba – M. Čurda, J. Čurda, Kotačka, Michal, Jurka, Máca, Rakušan (79. Krula), Šplíchal, Kapko (77. Janíček), Navara (46. Krejčí).

STUDENEC – BLATNICE 0:3
Domácím nevyšel vstup do zápasu a již v 10. minutě prohrávali o dvě branky. Hosty poslal do vedení po pěkné kombinaci Pokorný a minutu na to zvýšil po individuální akci Sova. Blatnice mohla přidat třetí gól, ale Pokorný orazítkoval tyč. Co se hostům nepodařilo do přestávky, to jim vyšlo ve druhém poločase. Po samostatném úniku zvýšil Sova. Jedinou větší šanci měl Studenec po hlavičce Jiřího Strnada, ale ten branku minul. O vzruch se ve zbytku zápasu postarala dvojice kohoutů domácí Kryštof a hostující Tomáš Šabatka, kteří byli po vzájemné potyčce vyloučení.
Góly: 9. Pokorný, 10. a 64. Sova. Rozhodčí: Macek. ŽK: 2:3. ČK: 1:1 (82. Kryštof – 82. Tomáš Šabatka). Diváci: 60. Poločas: 0:2. Studenec: Pěnčík – Vrba, Tretera, Kučerňák, Strnad, Chalupa (46. Dufek), K. Mrňa, Nejedlý, Dufek, M. Mrňa, Nováček (74. Kryštof). Blatnice: Holík – Tomšíček, Karásek, Doležal (31. T. Šabatka), Lojka, Trnka, Šimek (90. Roupec), Sova, Pokorný (88. Chrásta), Cech (86. M. Šabatka), Foltýn.

VÝČAPY – HARTVÍKOVICE 1:4
Zkraje měli dvě možnosti domácí, ale z boku postupující T. Matoušek vhodný okamžik ke střele prováhal. Podobnou příležitost měl i Martin Semerád, ale skóre se neměnilo. Pak převzali iniciativu hosté a převahu vyjádřili střelecky už v prvním poločase. Výčapy po změně stran prostřídaly sestavu, začaly mít více ze hry, ale vypracované šance neproměnily. Zejména Martin Semerád postupoval v úvodní pětiminutovce dvakrát sám na brankáře Chalupu. Hostitelé snížili až necelých dvacet minut před koncem, ale to už bylo pozdě. Hartvíkovice přidaly čtvrtou trefu a výsledek si pohlídaly.
Góly: 73. Pecka - 12. a 81. Martin Kopuletý, 23. Michal Kopuletý Michal, 36. J. Sýkora. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 0:3. Výčapy: Matěj Semerád – L. Jeleček - Dolák, Jonáš (46. D. Matoušek), Nikrmajer – Macek (46. N. Kuchera), J. Jeleček, Pecka, Loucký (46. T. Kuchera) - T. Matoušek (84. Kašpárek), Martin Semerád. Hartvíkovice: Chalupa – M. Outulný, Kafka, M. Sýkora, J. Sýkora – Hadraba, Michal Kopuletý, Horký, D. Kopuletý (86. D. Outulný) – Martin Kopuletý (84. Křehlík), Moczár (67. Rous).

JEMNICKO B – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 0:4
Domácí, poznamenaní krizí v A-týmu, vzdorovali soupeři pouze v první půli. Více ze hry však měli hosté, kteří se ujali vedení Kohútem těsně před pauzou. Druhý poločas se nesl v režii záložního mužstva Náměště-Vícenic, které náskok postupně navyšovalo. „V poslední době se ocitáme v nelehké situaci. Výsledek zápasu odpovídá momentálnímu tréninkovému nasazení hráčů, kteří jsou schopni držet se soupeřem krok pouze do 60. až 70. minuty," hodnotí trenér Jemnicka Martin Kincl.
Góly: 43. Kohút, 71. Eliáš (PK), 81. a 89. Jonák. Rozhodčí: L. Kuba. ŽK: 1:5. ČK: 1:0 (70. Růžička). Diváci: 15. Poločas: 0:1. Jemnicko B: Růžička – Smetana, Křivánek, Niederhofer, Sevelda, Kříž (87. Nechvátal), Hošek, Tesař, Anděl (74. Nekrmajer), Kopr (71. Coufal), Grün (79. Svoboda). Náměšť-Vícenice B: V. Bednář – Vrba, Anna, P. Kopuletý (74. Blažek), V. Kopuletý, Nekuda (11. Pospíšil), Křivánek (54. Preisner), Sobotka, Kohút (80. M. Bednář), Bukáček (72. Jonák), Eliáš.

JAKUBOV – CHLÍSTOV 5:2
Domácí se ujali vedení zásluhou Pacase v samotném úvodu. Po zbytek první poloviny pohledný fotbal nehrál. Skóre se začalo měnit až v druhém poločase, kdy se v rozmezí čtrnácti minut třikrát trefil jakubovský Tržil. Hosté snížili až v 78. minutě střídajícím Granátem. O osm minut později však vrátil domácím čtyřgólové vedení Novák. Chlístov stačil už jen korigovat proměněnou penaltou Michala Rygla v poslední minutě.
Góly: 1. Pacas, 51., 53. a 64. Tržil, 86. Novák – 78. Granát, 90. M. Rygl (PK). Rozhodčí: Jurka. ŽK: 2:1. Diváci: 95. Poločas: 1:0. Jakubov: Klíma – Kosmák, Miroslav Dunkler, Kafka, Milan Dunkler, Branč (73. Novák), Zika, Pacas (68. Forman), Michal Dunkler, Dvořák, Tržil. Chlístov: Belvončík – M. Kuchařík, Uhlíř, Brestovský, Ferdan, Patočka (64. Granát), M. Rygl, L. Rygl, Nováček, Pokorný, Svoboda (64. Žampa).

OKŘÍŠKY - RUDÍKOV-TRNAVA 2:0
Záchranářský souboj začali lépe hosté, ale v úvodní půlhodině měli jen jednu šanci, při které Komínek nechal vyniknout Ferdana. Pak převzali iniciativu domácí. Okříškám zajistil vedení gólem do šatny Bastl. Ten nastoupil do druhé půle se sebezapřením, ovšem ani výron v kotníku mu ve vstřelení dalšího gólu nezabránil. Domácí útočník se individuálně dostal před Trnku a obstřelil ho. Hostitelé ve zbytku zápasu čekali na brejkové příležitosti. Jenže Brabec v další šanci selhal a Vostal trefil břevno. V závěru mohl vykřesat jiskřičku naděje rudíkovský Mikyska, ale Ferdan jeho hlavičku k tyči vytěsnil na roh.
Góly: 44. a 52. Bastl. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:2. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Okříšky B: Ferdan – R. Dokulil, I. Večeřa (5. Kšír), Z. Ryšavý, Binka - Vostal, Dubský, F. Rampír (65. Salát), Jeřábek - Bastl (57. Syrový), Brabec. Rudíkov-Trnava: Z. Trnka – Mejzlík, Šula, Pažourek, M. Mikyska - P. Trnka, Jaša, Štolpa, J. Trnka (83. Koch) - M. Skryja, Komínek.

STAŘEČ – PŘIBYSLAVICE 3:1
Záchranářský duel nabídl atraktivní fotbalovou podívanou. Domácí byli produktivnější. Přibyslavice zápas zdramatizovaly po hodině hry, kdy z penatly snížil na 2:1 Hruška. Stařeč odpověděla v 73. minutě Zejdou a skóre se už neměnilo. „Musím říci, že to byl zatím nás nejlepší soupeř. Hosté byli dobře připravení. Měli jsme i štěstí, protože Přibyslavice trefily tři tyče a dvě břevna. Na druhou stranu jsme také nedali několik šancí. Zápas se musel divákům líbit," hodnotí stařečský trenér František Prokop.
Góly: 35. Kaňka, 55. Marek Vodička, 73. Zejda – 60. Hruška (PK). Rozhodčí: Kalášek. ŽK: 3:2. Diváci: 121. Poločas: 1:0. Stařeč: Obůrka – Smejkal, Pysk, Marek Vodička, Rambousek – Mařan, Zejda - Kašiar (81. Linhart), Bříza (65. Jahoda), Lauš (89. Bartušek) - Kaňka. Přibyslavice: Spielvogel – John (65. Čejka), M. Karafiát, Kopeček, Skrobikowski, Kovář, Hruška, Škorpík (46. I. Samek), Matějek Lukáš, Kolman, Lopatář.