OKŘÍŠKY B – N. SYROVICE 4:2
Zápas prvních dvou týmů tabulky měl dva rozdílné poločasy. V úvodním dějství byla střelecky úspěšnější rezerva Okříšek, která lídrovi nasázela čtyři branky. Po změně stran byli lepší pro změnu hosté. Nové Syrovice ale stačily svou první porážku a bodovou ztrátu v sezoně dvěma góly už jen zmírnit.
Góly: 4. a 34. Večeřa, 23. a 38. Molák – 67. Růžička, 75. T. Lang. Rozhodčí: Kuba. ŽK: 4:3. ČK: 0:1 (78. M. Sosnar). Diváci: 150. Poločas: 4:0. Okříšky B: Syrový – Binka, P. Zeman, Beneš, M. Zeman – Široký (64. F. Rampír), Malý, L. Rampír – Večeřa (88. Dokulil), Molák (85. Vostal). N. Syrovice: Novák – Kopeček (88. Houserek), Vítek, Filipský, Růžička – Dvořák (66. Železný), O. Sosnar, Fouma (75. Procházka), M. Sosnar – T. Lang, Dubský (85. Vrba).

VÝČAPY – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 1:1
Hosté do utkání vstoupili lépe a už v 11. minutě otevřel skóre Sobotka. Rezerva Náměště-Vícenic měla dál více ze hry, ale vedení nepojistila. Postupem času začaly přebírat iniciativu Výčapy, ale nedařilo se jim brankové příležitosti proměnit. Až teprve po druhé nastřelené tyčce se v 68. minutě k dorážce dostal T. Matoušek a bylo vyrovnáno.

„Nezačali jsme dobře, ale dokázali jsme zabrat. Ve druhém poločase jsme stáhli hru na tři beky a jedna ze šancí se ujala. Mohli jsme i vyhrát," hodnotí domácí trenér Milan Bartes. „V prvním poločase jsme byli lepší my a ve druhém soupeř. Šance byly na obou stranách a vyhrát mohly oba týmy," shrnul hrající kouč rezervy Náměště-Vícenic Bohumil Nekuda.
Góly: 68. T. Matoušek – 4. Michal Sobotka. Rozhodčí: Macek. ŽK: 2:0. Diváci: 70. Poločas: 0:1. Výčapy: Krátký – L. Jeleček (68. T. Kuchera), Dolák, T. Pecka, J. Pecka (68. Macek) – J. Jeleček, Matěj Semerád, Večeřa (44. D. Matoušek), Nikrmajer – Jan Jonáš (70. Kašpárek), T. Matoušek (80. Martin Semerád). Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Dočkal, Nekuda (60. Veselý), Franěk, Eliáš – P. Kopuletý, Sedlák (65. Raitmajer), Michal Sobotka, V. Kopuletý – Z. Sobotka, Macháček.

ŠEBKOVICE B – ROKYTNICE 2:3
Šebkovická rezerva pokračuje v černé sérii, ale tentokrát si minimálně bod zasloužila. Domácí ale doplatili na neproměňování šancí, kterých měli více než soupeř. Hned první příležitost spálil Hobza, když při obstřelu hostujícího gólmana těsně minul. Při následném protiútoku udělali šebkovičtí zadáci i s brankářem několik kiksů a Vahila pohodlně skóroval do prázdné brány.

Po úvodním náporu favorizované Rokytnice se hra vyrovnala, v závěru poločasu dokonce hosté zcela polevili a dovolili soupeři otočit skóre v rozmezí tří minut v podání Václava Říhy a Eberla. Hosté se nechtěli spokojit se ztrátou na půdě posledního týmu tabulky, a když přežili i ty nejvyloženější šance soupeře, udeřili. Nejprve vyrovnal Syrový pak se štěstím doklepl míč do sítě podruhé – 2:3.
Góly: 39. V. Říha, 42. Eberl – 8. Vahila, 52. a 70. Syrový. R: K. Kříž. ŽK: 3:4. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Šebkovice: Pitour – Tržil, Konvalinka, Fejta, Pecka – Netík (76. Rygl), Eberl, T. Klubal, V. Říha – Kašpárek (73. L. Říha), Hobza (84. Roupec). Rokytnice: Němec – Šulc, Široký, Vahila, Ferkl, Křeček, Bartejs (84. J. Hakl), L. Hakl (80. Svoboda), Polovčík, J. Herbrych, Syrový (89. Vejmelka).

RUDÍKOV-TRNAVA – BŘEZNÍK 3:1
Utkání začalo ve vlažném tempu. Hosté toho v útoku příliš nevymysleli a domácí přistoupili na jejich hru. Změna přišla až nakonec prvního poločasu, kdy gólem do šatny otevřel skóre domácí útočník Martin Jaša. Po změně stran nezačal Rudíkov aktivně a nedůraz potrestal v 56. minutě vyrovnáním Čumplík. Rozhodující moment utkání přišel o pět minut později z kopačky domácího kapitána Nožičky, který z pokutového kopu prostřelil brankáře Zedníčka. Březník se do výrazné šance už nedostal, naopak soupeř si náskok pojistil druhou trefou Nožičky.
Góly: 44. Jaša, 62. a 82. Nožička – 56. Čumplík. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Rudíkov-Trnava: Benáček – Pažourek st., Šula, M. Mikyska, Malec – Nožička, Štolpa (55. Klíma), Salák, Pažourek ml. – Komínek (66. L. Mikyska), Jaša (88. Partl). Březník: V. Zedníček – L. Babčan, P. Sobotka, Foretník, Čumplík – V. Franěk, P. Flesar, J. Franěk, Lechner (67. Musil) – Křoustek ml., V. Rybníček.

TŘEBENICE – CHLÍSTOV 0:2
Třebenice nastoupily do utkání s cílem doma vyhrát. Jenomže na začátku se jeden z obránců dopustil školácké chyby, když neobratně přihrál malou domů brankáři Nyklovi. Ovšem míč zastihl dříve L. Rygl a v 17. minutě poslal Chlístov do vedení. O devět minut později přišel zbytečný faul a hosté zahrávali pokutový kop. Z penaltového puntíku se nemýlil Hrbáček – 0:2. Hostitelé se na obrat už nezmohli.
Góly: 17. L. Rygl, 28. Hrbáček (PK). Rozhodčí: Klein. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas: 0:2. Třebenice: Nykl – V. Fiala, L. Svoboda, Marek Ondráček (46. J. Svoboda), Machát, Vrbka, T. Ondráček, Buchal, J. Fiala, Kocmánek, Michal Ondráček. Chlístov: Belvončík – T. Kucharčík (88. Růžička), Uhlíř, Brestovský, Hrbáček, Ferdan (73. M. Kucharčík), Smolík (84. Novák), M. Rygl, L. Rygl, Pokorný, Fišer.

JAKUBOV – LIPNÍK 5:2
Do utkání lépe vstoupili domácí a po dvou pohledných brankách se ujali vedení. Druhý poločas nabídl oku diváka lahodící fotbal z obou stran a nechyběly ani góly. Jakubov si slibný náskok vzít nenechal a po odbojovaném zápase bral zaslouženě všechny body.
Góly: 11. Dvořák, 44. Smetana, 49. Zika, 75. Nedvědický, 88. Miroslav Dunkler – 47. Macháček, 77. Kisela. Rozhodčí: Carda. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:0. Jakubov: Klíma – Dvořák, Michal Dunkler, Pazour (60. Vrbka), Kafka, Smetana, Benda (85. Miroslav Dunkler), Ráb (70. Nedvědický), Zika, Dostál, Kabelka. Lipník: Jelínek (20. Chocholouš) – P. Pokorný (63. O. Svoboda), Wortner, T. Pokorný, Matoušek, Kisela (78. V. Svoboda), Lojka, Macháček (79. Roubec), Šťáva (72. Bambula), Hutař, Brabenec.

BLATNICE – TŘEBELOVICE 0:4
Za slunečného počasí se hrál nepříliš pohledný fotbal. Hosté se prosadili už ve 4. minutě, kdy nehlídaný Stanislav Michal poslal míč přesně k tyči. Domácí si vytvářeli šance z brejků, ale do poločasu se jim srovnat nepodařilo. Druhé dějství probíhalo v podobném duchu. Třebelovice zvýšily z penalty, ze které potrestal faul Jurka. Hostitelům vázla kombinace a po deseti minutách inkasovali potřetí. Konečnou podobu dal výsledku v závěru utkání třebelovický Šplíchal.
Góly: 4. Michal, 56. Jurka (PK), 66. Kapko, 89. Šplíchal. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Blatnice: Holík – Foltýn, Chrásta, Kratochvíl, Prokeš, Buďa, J. Trnka, M. Trnka, Marek Šabatka (Cech), Martin Šabatka, Sova. Třebelovice: Nesiba – Čurda, Šimka, Sláma, Kotačka, Kapko, Šplíchal, Navara, Michal, Černý (Povolný), Jurka (Krula).