R. SVRATKA – RAPOTICE 0:1
V souboji prvních dvou týmů tabulky se již poněkolikáté ukázalo, jak Rapotice letos dokáží zvládat vyrovnaná utkání. Úvodní dějství nabídlo jedinou vyloženou šanci, ovšem domácí Plhal trestuhodně selhal. Podobný průběh byl k vidění i po změně stran, po herní stránce si však diváci přišli na své. O výsledku rozhodla situace ze 78. minuty. Na konci podařené akce hostů stál M. Sobotka – 0:1. V závěru ještě mohl vyrovnat Plhal, ale znovu neuspěl.

Gól: 78. M. Sobotka. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 3:2. Diváci: 126. Poločas: 0:0. Radešínská Svratka: P. Chrást – J. Chrást, Drdla, Smejkal, Janů – Šacl, Pekárek (87. Janů), Starý (22. Janů), Mužátko – Gabriel (80. Dostál), Plhal. Rapotice: T. Laš – Dvořáček, Švarc, Valsa, Škorpík (32. Dobeš), J. Matoušek, P. Matoušek, Němec, M. Sobotka (89. Císař), Mucha, M. Laš.

ŠTĚPÁNOV – STAŘEČ 1:2
Železáři měli prvních deset minut převahu, poté se hra vyrovnala. Stařeč se prezentovala sympatickým výkonem a několikrát zahrozila. Ve 30. minutě vyslal Ondřej Hrubeš pěknou střelu, ale gólman Obůrka byl na místě. Pět minut před pauzou se řítil sám na branku hostů Šikula, ale míč si ještě před zakončením ukopl. Branky začaly padat až po změně stran. Nejprve Macháček v dobré příležitosti střílel těsně vedle, v 51. minutě ale přišel rychlý kontr hostí, který hlavou zakončil Zejda.

Po hodině hry bylo vyrovnáno, chybu hostující defenzivy potrestal Šikula. Rozhodující okamžik přišel čtvrthodiny před koncem. Po sporné ofsajdové situaci, kterou pomezní rozhodčí pustila, přilétl centr do vápna Štěpánova a vracející se Sedláček si balon nešťastně srazil do vlastní sítě.

Góly: 60. Šikula – 51. Zejda, 76. Sedláček (vlastní). Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Štěpánov: Dinga – O. Hrubeš, R. Hrubeš (46. Nečesánek), Novák, Macháček (71. Veselský), Sedláček, Kovalchuk, Vrzal, Kutnyk, Šikula (78. Šibor), Kintr. Stařeč: Obůrka – Pysk, Vodička, Dvořák, Lauš, Tomek, Strouhal, Zejda (90. Rambousek), Ježek (89. Smejkal), Kaňka, Bříza.

Těsně před zápasem  se v Náměšti spustil liják s kroupy a utkání s Jemnickem muselo být odloženo. Zápas se po dohodě klubů odehraje 29. května od 18 hodin.
Moravské Budějovice zvládly záchranářský duel s poslední Černíčí

BOHDALOV – HARTVÍKOVICE 3:1
V utkání tabulkových sousedů měl převahu Bohdalov, který si vytvářel šance, jenže nováček soutěže se poslední dobou trápí v koncovce. Do vedení tak šly Hartvíkovice. Ve 36. minutě centroval David Kopuletý a gólman Pokorný si míč nešťastně srazil do vlastní branky. Vyrovnání se domácí dočkali o šest minut později, odražený balon napálil Doležal nechytatelnou bombou z hranice šestnáctky za záda Chalupy. Krátce před uplynutím hodiny hry poslal Doležal prudký centr a Chalupa si jej srazil sítě. Definitiva přišla čtvrthodiny před koncem, kdy se Koukal probojoval do vápna hostí a nekompromisně zakončil.

Góly: 42. a 59. Doležal, 75. Koukal – 36. D. Kopuletý. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 4:2. Diváci: 78. Poločas: 1:1. Bohdalov: R. Pokorný – A. Fabík, Chalupa, Novotný, Pavel Jaroš – Šimek, Doležal, Petr Jaroš (75. V. Pokorný), A. Neuman – Koukal, Henzl (82. Boháček). Hartvíkovice: Chalupa – D. Outulný (81. Křehlík), Kafka (72. Malý), M. Sýkora, Křivánek – Michal Kopuletý (12. Martin Outulný), Horký, D. Kopuletý, Milan Outulný – J. Sýkora, Martin Kopuletý.

V. BÍTEŠ B – ROKYTNICE 6:1
Začátek vůbec nenasvědčoval kanonádě domácích. Rokytnice začala dobře, už po devíti minutách hry totiž poslal hosty do vedení Hakl. To však byl jediný gólový moment nováčka I. B třídy. Ve 22. minutě vyrovnal Paprskář, pět minut před pauzou načal své střelecké představení Whittingham. Ve druhé půli totiž v rozpětí jedenácti minut připojila zahraniční akvizice v dresu Velké Bíteše ještě další dva zásahy a mohla se tak radovat z hattricku, který znamenal vedení domácích už 5:1. Ještě předtím si totiž vstřelil vlastní branku Adam Štěpánek.

Konečnou podobu výsledku, který by se hodil spíše na tenisové kurty, dal sedm minut před závěrečným hvizdem Loup.

Góly: 22. Paprskář, 40., 51. a 62. Whittingham, 47. A. Štěpánek (vlastní), 83. Loup – 9. Hakl. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1. V. Bíteš B: M. Pelán – M. Švanda, T. Pelán, O. Švanda (71. Svoboda), Paprskář (63. Pelikán) – Ivančík (46. Mrňa), Klusák, Horký, Loup – Hibš, Whittingham. Rokytnice: Široký – Kašpar, Jičínský, Hobza, A. Štěpánek, O. Štěpánek (73. Štork), Kašiar (65. Železník), Bartejs (68. Veleba), Herbrych, Syrový, Hakl.