Rapotice zaváhaly, Budišov byl naopak úspěšný

Třebíčsko -Ani ve 23. kole I. B třídy nebylo o překvapení nouze. Jeden z neočekávaných výsledků se zrodil i v Křižanově, kde přenechaly domácím všechny body favorizované Rapotice.

2.6.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vladimír Kopečný

Bez výrazných potíží si v nedělním podvečeru vedli i hráči Šebkovic, kteří zesměšnili domácí Rokytnici nad roytnou čtyřmi přesnými trefami.
Neúspěchem naopak skončilo včerejší vystoupení pro Jakubov, který po přestřelce podlehl aktivnějšímu Novému Rychnovu na jeho trávníku 2:5.

KŘIŽANOV – RAPOTICE 4:2
Domácí šli do vedení hned na začátku utkání. Za faul ve vápně proměnil bezpečně penaltu Novotný. Poté si s rapotickými zadáky pohrál Burian a Křižanov vedl už o dvě branky. To ale nebylo zdaleka vše. Ještě do konce úvodního poločasu totiž napřáhl Pálka a bylo to rozdíl třídy.

Ve druhém dějství se podařilo hlavou snížit Matouškovi, ale hostující naděje alespoň na bod utnul po samostatné akci Navrátil, který předvedl neomylnou koncovku. Rapotice už se zmohly pouze na snížení – Matouškovu střelu přes zeď Bajer zřejmě neviděl a skončila za jeho zády, domácí si už vítěztsví vzít nenechali a po zásluze získaly všechny tři body.

Góly: 3. T. Novotný (PK), 21. A. Burian, 28. Pálka, 75. Navrátil – 62. a 90. Matoušek. Rozhodčí: Janko. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Křižanov: Bajer – Milota, Střecha, Novotný, Boček – Pálka, Klimeš (88. Šoukal), Nobicht, P. Burian (73. Navrátil) – Veselý, A. Burian (83. Malinský). Rapotice: A Ješina – J. Ješina (65. Podpěra), Milan Laš, Šic , Káňa - Martin Laš, Saša (75. Přibyl), Slaný, M. Jašek - Matoušek, Andrej.

NOVÝ RYCHNOV – JAKUBOV 5:2
Domácím hráčům vyšel skvěle úvod utkání, už ve 13. minutě měli totiž k dobru dvoubrankový náskok. Pak se začali prosazovat fotbalovější hosté, kteří až do konce zápasu měli herní převahu, nakonec jim to ale nebylo vůbec nic platné. V prvním sice poločase dvakrát snížili, ale domácí Wiener odpověděl z brejku. Brejkové situace v podání Nového Rychnova slavily úspěch i po přestávce, Jakubovu zasadily rány do vazu Norek a Komárek. Fotbalovější hosté z Jakubova tak utrpěli velmi smolnou porážku.

Góly: 3. a 38. Wiener, 13. a 79. Komárek, 69. Norek – 33. Michal Dunkler, 45. Tržil (PK). Rozhodčí: Cupl. ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 3:2. N. Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (46. Norek), Martínek, Švec, Koubek, Loskot (75. Růžek), Hájek (73. Mugrauer), Zeman, Wiener. Jakubov: Klíma – Kratochvíl, Večeřa, Michal Dunkler, Branč, Kašák, Palas (73. Veselský), Milan Dunkler, Zíka, Tržil, Forman.

MOHELNO – RUDÍKOV Nehráno
Nečekaná průtrž mračen zabránila odehrát včerejší utkání v Mohelnu, které se proměnit trávník v bažinu. Rozhodčí Janíček po konzultaci s oběma týmy ani duel odložil pro nezpůsobilý terén.
Náhradní termín: 13. června v 18 hodin.

VRCHOVINA B – HROTOVICE 3:3
Divoká podívaná byla k vidění už od začátku. Po Mužátkově akci prostřelil Slatinského bombou Michal. Jenomže hned po rozehrávce vyrovnal po rychlé kombinaci Salák. Stejný hráč po změně stran poslal hosty po hrubce Dudáše do vedení. Hattrick dovršil po hodině hry, kdy zužitkoval parádní vysunutí a chladnokrevně obstřelil gólmana. Vrchovina vstala z mrtvých v poslední desetiminutovce. Nápor gradovaly dvě proměněné penalty Mužátka – první po ruce, druhá po faulu. Rezerva Vrchoviny mohla dokonce vedení strhnout na svou stranu, ale Slatinský hosty podržel.

Góly: 12. Michal, 79. a 83. Mužátko (obě z PK) – 13., 54., a 61. Salák. Rozhodčí: Holub. ŽK: 4:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Vrchovina B: Dudáš – Regent (68. P. Šustáček), Daniel, P. Poul, J. Skryja (46. M. Fagula) – Michal, Oros, Josífek, Chrást – Plhal (80. Němec), Mužátko. Hrotovice: J. Slatinský – Přepechal, P. Slatinský, Škoda, Dufek, Hrůza, David, Pelán (86. Pekárek), Salák (70. Pachr), Krajčo.

ROKYTNICE NAD ROKYTNOU – BUDIŠOV 0:4
Od úvodních minut se hrálo vyrovnané utkání se slibnými šancemi na obou stranách. První se však osmělili favorizovaní hosté z Budišova, konkrétně Nováček, který zkušeně prostřelil domácího brankáře Veselého. Domácí se nechtěli v dalším průběhu utkání vzdát a některých fázích zápasu byli dokonce lepším týmem. Své gólové situaci ale nedokázali využít.

Zlom celého zápasu tak nastal v 65. minutě, kdy podruhé v utkání udeřili hosté z Šebkovic a definitivně svého soupeře zlomili. V dalších minutách už domácí hráči nekladli výraznější odpor, a tak se mohli ještě jednou gólově vyjádřit hosté, když poslední branku zápasu dal po pěkné akci obránce Houzar, který patřil mezi nejlepší hráče na hřišti.

Góly: 20. a 72. K. Nováček, 65. T. Svoboda, 77. K. Houzar. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Rokytnice nad Rokytnou: Veselý – Vejmelka (65. M. Svoboda), Chládek, J. Hobza, T. Hobza - P. Sochna, Vahila, Nosek (28. Musil), Jičínský, - Ster, Carda (77. J. Herbrich. Budišov: Syrový – Houzar, Švec, Koš, Večeřa – T. Nováček, Vašíček, Mezlík, dostál, Svoboda – K. Nováček.

2.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Obchod - Obchod Nákupčí 20 000 Kč Nákupčí Nákupčí. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: , * Komunikace s dodavateli a zákazníky. Řešení cenových poptávek a nabídek, objednávání materiálu. Vyhodnocování způsobilosti dodavatelů a jejich výběr. Uzavírání smluv s dodavateli v daném rozsahu., , Požadujeme: , * SŠ vzdělání nejlépe v oboru strojírenství, * Znalost anglického jazyka – komunikativně , * Práce s počítačem (MS Office), * Řidičský průkaz skupiny B, * Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci, , Nabízíme: , * Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě , * Možnost seberealizace - odborný a profesní růst , * Odpovídající platové ohodnocení , * Příspěvek na stravování , * Jazykové a další vzdělávací kurzy, * Firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna,….). Pracoviště: Tedom a.s.- pracoviště výčapy, 674 01 Třebíč 1. Informace: Zdeňka Malá, +420 953 311 003. Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 16 000 Kč Mechanici a opraváři motorových vozidel PŘÍPRAVÁŘ VOZIDEL - POMOCNÉ SERVISNÍ PRÁCE V AUTOSALONU PEUGEOT. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, - příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba, - pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací, - provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti, - zajišťování služby Pick-Up Servis - odvoz vozidla od zákazníka za účelem servisu a jeho vrácení po provedené opravě zpět, Požadujeme:, - výuční list , - ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou, - praxe v oboru technického zaměření, - spolehlivost, samostatnost, flexibilita, Nabízíme: , - zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu, - zázemí stabilní společnosti, , Kontakt: Šudoma Jan, tel.: 568 840 890, e-mail: sudoma@sudoma.cz, Upřednostňujeme první kontakt e-mailem.. Pracoviště: Šudoma s.r.o., koncesionář peugeot, Žďárského, č.p. 197, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jan Šudoma, +420 568 840 890. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 18 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři ÚDRŽBÁŘ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: údržbářské práce v areálu společnosti, údržba strojního a technologického zařízení, odstraňování poruch, opravy strojírenských zařízení, práce při výrobě, montáži a rekonstrukcích., Požadované vzdělání: vyučen ve strojírenském oboru, elektro, zámečník, automechanik, opravář zemědělských strojů apod., Další požadavky: spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav. Nabízíme práci v moderním potravinářském provozu, možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji. Adekvátní finanční ohodnocení, výkonnostní odměny, příplatky na rámec ZP. Praxe vítána, není však podmínkou. Vhodné i pro absolventy (zaučíme)., Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování - stravenky, Kontakt: , - telefonicky: 568 840 979, 725 771 550 PO-PÁ od 6.00 do 14,00 hod., - e-mailem: simona.prihodova@tipafrost.com, - osobně: TIPAFROST, Žďárského 188, Třebíč od 6,00 do 13,00 hod.. Pracoviště: Tipafrost, a.s., Žďárského, č.p. 188, 674 01 Třebíč 1. Informace: Simona Příhodová, +420 568 840 979,725 771 550(po-pá6:00-14:00hod). Potravinářství - Potravinářství Pekař 6 700 Kč Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek PEKAŘ - CUKRÁŘ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 6700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - výhodou vyučení v oboru, - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, - určeno výhradně OZP, , Kontakt:, - osobně na adrese Hasskova 95/16, Třebíč,, - tel. 737 565 011, - e-mail: rybnickova.irena@vratka.cz. Pracoviště: Vrátka z.s. - provozovna, L. Pokorného, č.p. 29, 674 01 Třebíč 1. Informace: Irena Rybníčková, +420 737 565 011.

Souboj neporaženého Pelhřimova a Okřišek skončil dělbou bodů

O myslibořické účasti v projektu Kopeme za fotbal si povídali Tomáš Palát (vlevo) a Martin Čapoun.
21

Projekt Kopeme za fotbal se vyplácí. Ví to i v Myslibořicích

Sokol Open myslí na děti i dospělé, nabídne sportovní i kulturní představení

Moravské Budějovice – Areál moravskobudějovické sokolovny otevře dveře pro každého sportovního nadšence. Již šestý ročník Sokol Open láká mladé i staré na sportovní vyžití nebo kulturní představení. Pro děti se bude promítat i film.

Motokrosové závody v Jedově zhatilo sucho

Náměšť nad Oslavou - Pořadatelé zrušili motokrosové závody v Jedově. Závod o putovní pohár Veteran enduro-motokros klubu Jedovské stráně se měl uskutečnit v sobotu 22. září. Důvodem zrušení podniku je přetrvávající sucho a omezení odběru povrchových vod, které neumožňuje kropení tratě.

-

Dukovany si připsaly druhé vítězství v sezoně, domácí Kouty překvapivě prohru

Kouty – V duelu 7. kola I. A třídy skupiny B byl favorizovaný tým domácích, který držel před zápasem druhou příčku. Hosté je však zaskočili výborným výkonem v první půli a po zásluze si odvezly všechny tři body.