DUKOVANY – ŠEBKOVICE 1:1
Derby začali lépe domácí. Dukovany úvodní tlak přetavily ve vedoucí branku Koníře, který dorazil prudkou střelu Vystrčila. Poté se hra vyrovnala a oba týmy si vytvořily několik šancí, které ale zůstaly nevyužity. Jak první poločas skončil, tak druhý začal. K vidění bylo několik brankových příležitostí na obou stranách, ovšem bez gólového efektu.

Hosty v 81. minutě sice oslabil vyloučený Dvořák, ale to nemělo na další vývoj utkání vliv. Právě naopak měly více ze hry Šebkovice, které vyrovnaly střelou Štveráčka. Divácky atraktivní duel tak skončil zaslouženou dělbou bodů.
Góly: 9. Koníř – 88. Štveráček. Rozhodčí: Jakub Rosický. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (81. Dvořák). Diváci: 161. Poločas: 1:0. Dukovany: Boreš – Němec, Kunc, Jílek, Traxler (76. Miroslav Křišťál) – Sedláček, Vystrčil, Koníř, Fojtášek (66. Macháček) – J. Černý (90. Jelínek), Pislcajt. Šebkovice: Kuba – Kašpárek, A. Kotačka, Dvořák, Z. Přibil – Chytra (88. Holčapek), Štveráček, Roupec, Zikmund (82. Hrůza), V. Říha – Rygl.

RADOSTÍN N. O. – N. SYROVICE 1:5
Domácí opět lepili sestavu, navíc po několika desítkách vteřin inkasovali. „Od toho se vše odvíjelo. Ve všech třech letošních zápasech jsme dostali první gól z první střely, a to nás hrozně sráží," štvalo kouče Vladimíra Šímu.

Radostín rázem musel hrát, snažil se o vyrovnání, což se mu alespoň opticky podařilo, jenže na skóre svítil stále stejný výsledek. Kdyby domácí věděli, co je ještě čeká, určitě by ho brali.

„Příležitosti jsme měli, Syrovice hrály na brejky. Jenže do půle jsme inkasovali podruhé. V šatně jsme si něco řekli, podařilo se nám Gregarem po akci Josefa Kozla snížit, jenže jsme rychle inkasovali a bylo hotovo," uvedl Šíma.

Domácí poté ještě chvíli vzdorovali, ale už to z jejich strany nebylo ono. „Syrovice jsou z loňska rozjeté, hrály dobře. My se dopustili velkého množství individuálních chyb," konstatoval Vladimír Šíma.
Góly: 62. Gregar – 2. T. Lang, 33. a 64. M. Sosnar, 84. Dvořák, 88. Vítek. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Nové Syrovice: Novák – Procházka, Toman, Chalupa, Kopeček – Růžička (87. Marek), Dubský (46. Dvořák), T. Lang, Vítek – Železný, M. Sosnar (89. Vlček).

RAPOTICE – STONAŘOV 4:0
Domácí potřebovali po dvou porážkách bodovat a šli si za svým cílem od úvodu. Loni z I. A třídy sestoupivší Rapotice se snažily diktovat tempo a už v 10. minutě po vydařené akci šly do vedení. Nedvěd centrem vybídl ke skórování Slabého, který z velké blízkosti překonal brankáře Urbánka. Tlak hostitelů pokračoval a v 15. minutě se ve velké šanci ocitl Škorpík, ale výborný centr Martina Laše nevyužil.

Domácí pokračovali v náporu a statický Stonařov se bránil jen silou vůle. Ve 22. minutě zužitkoval perfektní pas Petra Matouška Škorpík, který s přehledem zvýšil. Hosté se pokoušeli vyrovnat fotbalovosti soupeře nasazením, ale do výraznější šance se nedostali.

Druhá půle začala stejně jako ta první. Aktivní Rapotice měly hru pod kontrolou a soupeři nic nedovolily. Herní převahu potvrdili domácí v 59. minutě, kdy se po přesném pasu Milana Laše prosadil Nevěd.

Rapotičtí nepolevovali, ale další šance nedokázaly využít. V 70. minutě sám na bránu Stonařova postupoval kapitán Milan Laš, hostujícího obránce ještě zasekl a přihrál osamocenému Petrovi Matouškovi, který pověst kanonýra nepotvrdil a z výhodné pozice přestřelil.

Domácího útočníka to však nemuselo mrzet, když v 72. zvýšil Slabý. Poté Rapotice polevily a nabídly tak Stonařovu možnost na korekci výsledku. Žádná šance hostí se však neujala a utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Rapotic.
Góly: 11. a 73. Slabý, 23. Škorpík, 59. Nedvěd. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Rapotice: T. Laš – Němec, Nedvěd (88. Císař), Opálka (70. Miko), Martin Laš, Škorpík, P. Matoušek, Slabý, J. Matoušek, Milan Laš, Jašek.