RAPOTICE – V. BÍTEŠ B 1:0
Hosté přicestovali v silné sestavě, a tak se na hřišti lídra hrál vyrovnaný fotbal. O osudu zápasu nakonec rozhodla 15. minuta, kdy se z hranice šestnáctky trefil přízemní střelou k tyči exbítešský Valsa. Zvýšit mohl ve druhé půli Petr Matoušek, ale toho brankář Pelán vychytal. Hosté měli nejblíže k vyrovnání čtvrthodiny před koncem. To od půlící čáry postupoval sám na gólmana Laše hráč Velké Bíteše, ale k zakončení se díky dobíhajícímu Janu Matouškovi nedostal. „Velká Bíteš přijela s hráči z áčka. Utkání mělo minimum šancí, po vstřeleném gólu jsme zalezli, snažili se neinkasovat a pohlídali si to,“ hodnotí rapotický trenér Karel Kovařík.

Gól: 15. Valsa. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:5. Diváci: 105. Poločas: 1:0. Rapotice: T. Laš – J. Matoušek, Milan Laš, Němec, Švarc - Mucha, Valsa, Illek, Škorpík (85. Zezula) - P. Matoušek (70. Martin Laš), M. Sobotka (90. Císař). V. Bíteš B: M. Pelán – Hibš, Ivančík, T. Pelán, Paprskář – Mucha (75. Švanda), Horký, Novotný (62. Klusák), Loup (67. Strangio) – Rozum, Pohl.

POLNÁ B – HARTVÍKOVICE 3:2
První poločas domácím vůbec nevyšel. Hartvíkovičtí toho náramně využili. Po sporné situaci, která zaváněla autem hosté pokračovali ve hře, a protože sudí nepískal, byla z toho vedoucí trefa Milana Outulného. Po dalším závaru ze 24. minuty už to bylo o dvě branky, radost na hostující střídačce vypukla po trefě Davida Kopuletého. I rezerva polenského Slavoje měla v první půlce dvě šance, ale obě promarnila. Hned po přestávce udeřil Procházka, za dalších sedm minut vyrovnal Mühlfeit, a čtvrt hodiny před koncem dokonal obrat Voráč!

„Ve druhé půlce jsme je přehráli, oni fyzicky odpadli. Pomohl nám střídající Körber, který hru oživil a společně s Holasem to režírovali. Když člověk vyhraje po takovém průběhu, musí být spokojený,“ říká trenér polenské rezervy Jaroslav Tobolka.

Góly: 51. Procházka, 58. Mühlfeit, 74. Voráč – 8. Milan Outulný, 24. D. Kopuletý. Rozhodčí: Burza. ŽK: 2:3. Diváci: 120. Poločas 0:2. Slavoj Polná B: Rychetský – Barák, Šimek (60. Formáček), Jaroš, Gondek – Voráč (83. Čaloud), Holas, Mühlfeit, Procházka – Smutný (46. Körber), Jelínek. Hartvíkovice: Chalupa – Křivánek, M. Sýkora, Kafka, Malý (65. M. Kopuletý) – Martin Outulný, Horký, D. Kopuletý (74. Křehlík), Milan Outulný - Martin Kopuletý, J. Sýkora.

LUKA N. J. - STAŘEČ 2:2
Než se omlazená sestava domácích rozkoukala, prohrávala už o dvě branky. Martin Linhart přešel přes tři hráče a uklidil to kolem Kanswohla do sítě. Pak se po standardce dostal k míči Marek Vodička, a také nezaváhal. To Luka probudilo. Po půlhodině Bulant nahrál nabíhajícímu Tomanovi, který snížil. A ve 43. minutě dostal Bulant míč za obranu, předložil ho opět Tomanovi, který vyrovnal.

„I když Stařeč byla lepší na balonu, tak my jsme chtěli vyrovnat, a to se nám povedlo,“ potěšilo kouče domácích Vladimíra Hekerleho, jehož tým mohl ve druhé půlce rozhodnout. Unavení hosté ale obě šance agilního Bulanta ustáli. „Ti naši mladí si začali více věřit. Filip měl dvě tři šance, ale jednou netrefil branku, pak trefil gólmana. Ale celkově je ta remíza asi spravedlivá,“ dodává Hekerle.

Góly: 32. a 44. F. Toman – 5. M. Linhart, 12. Marek Vodička. Rozhodčí: Beseda. ŽK: 0:1. Diváci: 98. Poločas 2:2. Luka n. J.: Kanswohl – Šimek, Kubeš, Pokorný, Tuma – Stejskal (46. Vovata), Hájek, Hanáček, Flesar – Bulant, Toman. Stařeč: Trnka – Pysk, Michal Vodička, Marek Vodička (32. Strouha, 90. Smejkal), Dvořák - Lauš, Zejda, Tomek, Ježek - Linhart (72. Rambousek), Bříza.

BOHDALOV – ROKYTNICE 3:0
První poločas souboje nováčků nejnižší krajské soutěže příliš kvalitní podívanou nenabídl. Bohdalov se jen obtížně prosazoval přes zhuštěnou obranu hostů, v úplném závěru úvodního dějství šel přesto do vedení. Po závaru před rokytnickou svatyní si našel míč Pokorný a otevřel skóre. Druhá půle začala tlakem Bohdalova a po chybné rozehrávce hostující obrany zkušeně zvýšil Aleš Neuman. Po hodině hry si hosté ve vlastním vápně pomohli faulem a Doležal z penalty upravil na konečných 3:0.

Góly: 45. Pokorný, 52. A. Neuman, 60. Doležal (PK). Rozhodčí: Bula. ŽK: 1:4. Diváci: 154. Poločas: 1:0. Bohdalov: Mundok – A. Fabík (76. Chalupa), Novotný, Pavel Jaroš, Křesťan – Pokorný (68. Boháček), Doležal, Petr Jaroš, A. Neuman – Koukal (84. P. Fabík), Henzl. Rokytnice: L. Hobza – Štork, Bartejs, Jičínský, Kašiar (75. Vejmelka), Kašpar, Píša, Prokeš (68. Vojtíšek), Sochna, Vahila, A. Štefánek.