TŘEBELOVICE – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 4:1
Od prvních minut byli domácí aktivnější, ale úvodní branku vstřelil hostující Franěk. Třebelovičtí odpověděli Rakušanem ještě do do přestávky. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Rozdíl byl v produktivitě. Lídr překonal obranu soupeře třikrát a před dotírajícími Přibyslavicemi udržel vedení v tabulce.

Góly: 41. Rakušan, 47. Novotný, 57. Máca, 70. Jurka – 23. Franěk. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (74. Pospíšil). Diváci: 60. Poločas: 1:1. Třebelovice: Nesiba – Kotačka, Jurka, Rakušan (78. Kabelka), Krula, Novotný, Michal, Máca, Janíček, Čurda, Kapko (84. Skoumal). Náměšť-Vícenice B: Kováč – Lokaj, Anna (50. Rabušic), Veselý, Pospíšil, Franěk, Sobotka, Kopuletý, Juřena (75. Stachovič), Eliáš, Martinovský.

Ilustrační snímek.
Neúspěšná firma zablokovala zimní údržbu Třebíče. Radní vymysleli kličku

PŘIBYSLAVICE – VÝČAPY 2:0
Vítězství domácích bylo zasloužené, ale vydřené. Od úvodu měli hostitelé mírnou převahu s tím, že postupně šance neproměnili Lopatář a Škorpík. Přibyslavičtí se tak ujali vedení až ve 29. minutě Kvychem. Ve druhém poločase zvýšili houževnatí a bojovní hosté úsilí, míč byl častěji na jejich kopačkách, ale jen po vápno. Pozorná obrana soupeře nepustila Výčapy do vážnějšího ohrožení branky. Klid do domácích řad vnesl těsně před koncem Matějek, který po rohu hlavou usměrnil míč do sítě.

Góly: 29. Kvych, 87. Matějek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Přibyslavice: Novák – Skrobikowski, Kopeček, Picmaus, Karafiát, Šárka - Škorpík (89. Sekerka), Venhoda, Kvych - Lopatář, Matějek (87. Mícek). Výčapy: Matěj Semerád – Nikrmajer, L. Jeleček, Macek (46. T. Matoušek), J. Jeleček, Kafka, Pecka, T. Kuchera (46. Kašpárek), D. Matoušek (46. Loucký), Pánek, Martin Semerád (72. N. Kuchera).

VLADISLAV – BLATNICE 1:3
Zápas o čelní příčky začali domácí výtečně. Již ve druhé minutě se po odvráceném rohu trefil nádherně z 25 metrů Orálek. V 10. minutě však kopali hosté roh a nikým nehlídaný Tomšíček uklidil míč za záda Otruby. Další šance Vladislavi zůstaly nevyužity. Blatnice hrozila z nebezpečných brejků. Ve druhé půli se domácím přestalo dařit a iniciativu převzal lépe se pohybující soupeř. Hosté využili převahu v rozmezí 69. a 71. minuty, kdy postupně rozhodli Zbyněk a Miroslav Karáskovi.

Góly: 3. Orálek – 10. Tomšíček, 69. Z. Karásek, 71. M. Karásek. Rozhodčí: Křen. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Vladislav: Otruba – Hort, Hrůza (62. Ciprys), Chalupa, Orálek, Veleba, Slabý (74. Veškrna), Paločko, M. Nováček, F. Nováček, Vyletěl (78. Rudolecký). Blatnice: Holík – Svoboda, Tomšíček, Lojka, Z. Karásek, Šimek (86. Dušek), Sova (90. Chocholouš), Kotačka, Šplíchal, J. Trnka (46. M. Karásek), M. Trnka.

LIPNÍK – HROTOVICE 5:2
Úvod patřil domácím, kteří si během deseti minut vypracovali tři vyložené šance, ale ty zůstaly nevyužity. Skóre se poprvé měnilo ve 23. minutě po střele lipnického Rohonyho. Poté se hra vyrovnala a do šancí se začali dostávat i hosté. Nejprve přišlo vyrovnání Holoubka, ale o pár minut později vrátil domácím vedení Šťáva. Začátek druhé půle přinesl vyrovnaný fotbal. Znovu se však jako první radovali hráči Lipníku, kteří během tří minut vstřelili dva góly. Hrotovice sice z rychlého protiútoku snížily Hadrabou, ale deset minut před koncem upravil na konečných 5:2 Žák.

Góly: 17. a 60. Šťáva, 23. Rohony, 57. Kisela, 80. Žák – 32. Holoubek, 65. Hadraba. Rozhodčí: Pintér. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Lipník: Skoumal – Tretera, Pokorný, Krotký (85. Svoboda), Kisela, Jonáš (70. Žák), Rohony (80. Matoušek), Macháček (67. Fňukal), Šťáva, J. Brabenec, T. Brabenec. Hrotovice: V. Hutař – S. Hutař, Kučera (80. Novotný), Pokorný (61. Virgl), Růžička, Novák, Pekárek, Škoda, Holoubek, Blatný, Hadraba.

PYŠEL – JEMNICKO B 1:2
Nováček soutěže začal tradičně dobře. Už v 10. minutě vstřelil vedoucí gól pyšelský kanonýr Jaroslav Tůma. Přestože měli domácí převahu, podařilo se hostům do přestávky vyrovnat Kaláškem. Ve druhé půli byl k vidění útočný fotbal ze strany Pyšelských, kteří okupovali pokutové území soupeře, ale gólmana Tesaře už nepřekonali. V 82. minutě tak z ojedinělého protiútoku rozhodl o třech bodech pro rezervu Jemnicka Sevelda.

Výletní vlak.
Mezi Jemnicí a Třebelovicemi pojede lampionový vlak

Góly: 10. J. Tůma – 39. Kalášek, 82. Sevelda. Rozhodčí: Holý. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Pyšel: Teplý – R. Šoukal, L. Tůma (78. P. Dvořák), L. Šoukal (46. Nestr), Šabacký, Nováček, O. Tůma, Hadraba (70. Höfner), F. Dvořák, J. Tůma, Sobotka (46. Adam). Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Niederhofer, Sevelda, Mrkva (86. Bártů), Kalášek, Petrek (74. Polák), K. Tesař, Nikrmajer (90. Bartes), Kopr (54. Komenda).

STUDENEC – H. ÚJEZD 1:1
Záchranářský duel začali lépe hosté, kteří udeřili z první akce. Řezáč zatáhl míč po pravé straně, našel Kresu a ten jeho centr uklidil do odkryté brány. Za nedlouho měl podobnou šanci Dura, ale nezvýšil. Domácí se osmělili až po čtvrthodině hry, jenže Vrbova střela skončila těsně vedle. Na opačné straně po zaváhání obrany postupoval sám na gólmana Pěnčíka Durda, ale jeho technická střela šla mimo tři tyče. Později vyslal ze 20 metrů pumelici Holoubek, balon před hostujícím brankářem zaplaval, ale Hradeckému se ho podařilo vyrazit. Po vyrovnání sahal Nejedlý, který prošel po levé straně, ale jeho střela z nulového úhlu lízla tyč, balon prošel podél celé branky a těsně kolem druhé tyčky ven.

Druhá půle začala vyrovnané. Nejdříve trefil z přímého kopu břevno Michal Mrňa. Na druhé straně musel Pěnčík vyhlásit pohotovost díky bombě Čermáka. V 63. minutě vyrovnal rourou ze 38 metrů po trestném kopu Holoubek. Standardní situaci zahrával i hornoújezdský Durda, který obstřelil zeď, ale radost mu zkazil robinsonádou Pěnčík. Pak postupoval sám na gólmana Nejedlý, ale Hradecký jeho pokus vyrazil. V závěru měli tutovku Studenečtí. Po přímáku Michala Mrni a teči ve zdi směřoval míč pod břevno, ale Hradecký situaci zachránil.

Góly: 63. Holoubek – 3. Kresa. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:5. Diváci: 60. Poločas: 0:1. Studenec: Pěnčík – Petr Matějek, Vrba, Čonka, Kučerňák, Holoubek, K. Mrňa, Ferda, Nejedlý, Pavel Matějek, M. Mrňa. H. Újezd: Hradecký – Novotný, Řezáč, Durda, Ošmera, Sláma, Pivoňka (76. Pelán), Zvěřina, Čermák, Kučera, Kresa.

OPATOV – CHLÍSTOV 0:6
Favorizovaní hosté začali dobře a během úvodní čtvrthodiny se prosadili hned dvakrát. Skóre se znovu měnilo až po hodině hry, kdy v rozmezí sedmi minut přidal Chlístov tři branky a bylo po zápase. V závěru ještě završil hattrick Hruška a zpečetil vítězství hostí.

Góly: 8. Granát, 14. Pokorný, 62., 69. a 82. Hruška, 66. Vídenský. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Opatov: Kružík (46. Švaříček) – Horáček, R. Kabelka, Pokorný (80. Solař), Daniel (76. Skála), Konečný, Kravka, Šinkovský (46. Kšír), L. Kabelka, Malík, Čučelin. Chlístov: Nováček – Kovář, Brestovský, Hrbáček, Ferdan, Hruška, Vídenský, Pokorný, Smolík (70. Rygl), Svoboda, Granát.