Cenný skalp si připsalo Nové Město, které na svém trávníku porazilo druholigového nováčka z Blanska. Radovat z výhry nad týmem z vyšší soutěže se mohla i Velká Bíteš. Ta doma přestřílela „béčko“ Jihlavy, které bude v příští sezoně hrát MSFL.

Roli favorita naopak zvládlo Velké Meziříčí, když zvítězilo v Bystřici nad Pernštejnem. „Domácí mě mile překvapili, že s námi v první půlce vydrželi běhat, a byli i nebezpeční. Rozhodujícím faktorem bylo asi střídání ve druhé půlce. Soupeře jsme přehráli fyzicky. Utkání svůj účel splnilo,“ zhodnotil kouč hostů Jan Šimáček.

VRCHOVINA - BLANSKO 2:1
Góly: 25. M. Skalník, 55. Chloupek – 58. Přerovský. Poločas 1:0. Vrchovina: Šmída – Hekerle, Batelka (52. Vašíček), Vícha, Smetana – Duda, Michal (75. T. Švanda) – Chloupek (68. Veselý), Šteffl, J. Švanda – M. Skalník.

V. BÍTEŠ – JIHLAVA B 4:3
Góly: 39. Pavel Loup, 55. Krula, 76. a 84. Mrňa - 49. Matulka, 61. Čermák, 62. Trnka. Poločas 1:0. Velká Bíteš: Pelán – Pavel Loup, Urbánek, Mrňa - Bartoš, Merdita, Kuldan, Aoi, Šimončič - Krula, Traxl. Střídali: Hošek, Patrik Loup, Ondrák, Novotný. Jihlava B: Doležal (46. Vlček) - Pavlík, Vraspír, Mikuška (46. Trnka), Vácha (46. Novák) - Lát (46. Blokeš), Zúbek, Pavlas, Křivánek - Matulka, Lorenc (55. Čermák).

BYSTŘICE N. P. - V. MEZŘÍČÍ 0:3
Góly: Mirek Malata 3. Poločas 0:0. Velké Mezříčí: Kolář – Puža, Kriegsmann, Komínek, Bouček – Kotoun, Šuta, Mezlík, Nedvěd, Demeter – Plichta. Střídali: Mirek Malata, Dufek, Růžička.

SAPELI POLNÁ - ŽĎÁR N. S. 1:5
Góly: 47. F. Dvořáček - 16. L.Trojánek, 22. Kovář, 28. Švoma, 42. Severa, 83. Kunstmüller. Žďár n. S.: Jícha – T. Trojánek, Šindelka, Fiala, Zažímal – Švoma, Sodomka, Vitásek, Mezera – L. Trojánek, Kovář. Střídali: Vokoun, Henzl, Kunstmüller, Klouda, Severa, Peňáz.

SLAVOJ POLNÁ – BOHUNICE 5:6
Góly Polné: 3. Šerý, 31. a 69. Svoboda, 47. Smutný, 68. Pecina. Poločas 2:3. Slavoj Polná: Mezera (46. Čermák) – Haala (60. Juříček), Sobotka, Šimek, Holub – Drápela (46. Smutný), Pecina, Šerý, Svoboda, Vrba (60. Voráček) – Pernička.

ŽDÍREC N. D. - ÚSTÍ N. O. 2:0
Góly: J. Novotný, Vopršal. Poločas: 0:0. Ždírec n. D.: Bartaloš – Málek, Pelikán, Pavlas, Fikar – Koutný, Najman, P. Novotný, J. Novotný – Klimeš, Felkl. Střídali: Pátek, Vopršal, Mrázek, Dočekal, Málek, Bílek.

ČÁSLAV - H. BROD 1:2
Góly Brodu: Fikar, Žila. Poločas: 1:1. H. Brod: Soukal - Štědrý (46. Malimánek), Turek, Dočkal, Peca (46. Synecký) - Kučera, J. Henek (46. Pabousek) - Bajer (70. Žila), Fikar, Cakl - Žila (55. Šilhart).

ST. ŘÍŠE – ŽIROVNICE 7:2
Góly Staré Říše: Vacek 2, F. Nehyba 2, R. Nehyba, Cejpek, Kříž. Poločas 4:1. Stará Říše: Jícha – Heide, Cipruš, Chramosta, F. Nehyba – Cejpek, Kelbler, R. Nehyba, Švarc – Vacek, Kříž.

BEDŘICHOV - HUMPOLEC 0:4
Góly: Šerý 2, Koloušek, Dalík. Poločas 0:2. Humpolec: Kříž – Tomovič, Kopic, D. Maršík, Řezáč – Podoba, L. Havel, Koloušek, Svoboda, Šerý – Pešek. Střídali: Kameš, Alt, Zástěra, Pikl, M. Havel, Dalík, Luňáček.