Skupina A
KOUTY B – STAŘEČ 1:4
Domácí rezerva nastoupila akorát s jedenácti hráči, včetně trenéra Františka Neumana. Kouty ještě v prvním poločase stačily výsledkově držet s favorizovaným soupeřem krok. „Vytvořili jsme si nějakou šanci, ale soupeř jich měl víc," uznal hrající kouč hostitelů František Neuman.

Stařeč měla po změně stran hru plně ve své režii a vítězství znamenající postup mezi čtyři nejlepší týmy v soutěži zvýraznila dalšími dvěma góly. „Hosté byli lepší a vyhráli zcela zaslouženě," hodnotí Neuman.

„Chybělo nám sedm hráčů základní sestavy. Šancí jsme si vypracovali víc, ale hodně jsme toho neproměnili. Nicméně hra neodpovídala tomu, co jsme si představovali. Víc jsme nakopávali míče a honili se, než abychom si něco připravili mezihrou," shrnul hostující lodivod František Prokop.
Góly: 38. P. Dočekal – 5. Jahoda, 44. T. Nováček (vlastní), 74. Petráněk, 78. Kaňka. Rozhodčí: Čejka. Bez karet. Diváci: 35. Poločas: 1:2. Kouty B: J. Nováček – R. Nováček, Neuwirth, Veselý, P. Dočekal - Riedl, Smejkal, A. Dočekal, T. Nováček – Chaloupka, Neuman. Stařeč: Obůrka – Smejkal, Pysk, Strouha, Dvořák – Zejda (65. Píša), Bříza – Jahoda, Kaňka, Stonáček (46. Petráněk) – Bartušek.

Skupina B
MYSLIBOŘICE – VÝČAPY 3:0
Domácí začali lépe a hned zkraje našel Trpišovský pohledným centrem za obranou kapitána Čapouna. Ten si nezpracoval míč ideálně, ale stačil donutit stopera Lukáše Jelečka, který se snažil míč odkopnout, k chybě znamenající vlastní branku. Vzápětí mohlo být vyrovnáno, ale Pecka hlavičkoval do tyče.

Po větru hrající hosté se tlačili dopředu, ale ztroskotávali na důrazné obraně vedené Michalem Šoustalem. Hostitelský celek podržel i za jedničku mezi tyčemi Vodičky zaskakující Tomáš Palát, který vyrazil přímý kop svého protějška Matěje Semeráda. Udeřit mohlo i na opačné straně, ale Ludvík gólmana Semeráda tváří v tvář nepřekonal.

Celý druhý poločas se hrál za vydatného deště. To ovšem nevadilo Myslibořicím, které do něj vstoupily stejně jako do prvního dějství. Po úniku po pravé straně zakončil individuální akci kanonýr Mencák, který prudkou střelou z bezprostřední blízkosti nedal Semerádovi šanci.
Poté aktivita domácích opadla a otěže zápasu převzal soupeř. Hlavička Nikrmajera však těsně minula Palátovu branku. Stoprocentní šanci měl sám na domácí branku postupující útočník Šimeček, ale selhal v koncovce.

Uklidňující gól měl na kopačce po individuální akci Vejvoda, ale jeho střela vně pokutového území skončila těsně vedle. Hostitelé se přece jen dočkali. Situaci tři na jednoho vyřešil Horák nejlépe, jak mohl a přihrál Mencákovi do ideální pozice, ze které pro něho nebyl problém skórovat podruhé. Těsně před závěrečným hvizdem si ještě mohl Burian vyzkoušet situaci sám na gólmana, avšak si míč v poslední chvíli na kluzkém terénu ukopl. Závěrečný tlak domácí přečkali.
Góly: 3. Čapoun, 49. a 81. Mencák. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:0. Myslibořice: Palát – Trpišovský, M. Šoustal, Kratochvíl, Vejvoda – Ludvík (46. D. Šoustal), Kocáb (46. Novotný), Horák, Čapoun - Mencák, Mezlík (46. Burian). Výčapy: Matěj Semerád – Dolák, Nikrmajer, Pánek, J. Jeleček, Pecka, Kafka, L. Jeleček, D. Matoušek, Kašpárek (46. Martin Semerád), Šimeček.

Skupina C
JAKUBOV – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 0:3
Utkání nebylo dohráno pro bouřku. V prvním poločase, který se ještě stačil odehrát, měli více ze hry hosté. Rezerva Náměště-Vícenic převahu vyjádřila také střelecky. Skóre otevřel ve 12. minutě z dorážky po závaru před jakubovskou brankou Eliáš. O čtyři minuty později dostal míč za domácí obranu Michal Sobotka, udělal kličku gólmanovi Klímovi a uklidil míč do sítě. Na poločasových 0:3 upravil po Eliášově zpětné přihrávce Juřena.

Do druhého dějství už oba aktéři kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám nenastoupili. „Soupeř byl fotbalovější a my zase bojovnější. Hosté ale potrestali naše chyby," zhodnotil odehranou polovinu zápasu jakubovský trenér Tomáš Pospíchal.
„Prvních pět minut na nás vlétli, ale pak jsme byli lepší my a měli víc šancí. Škoda jen, že se utkání nedohrálo," mrzelo trenéra záložního mužstva Náměště-Vícenic. To jej nakonec mrzet nemuselo, neboť po dohodě klubů se duel, který měly oba celky jako přípravu, dohrávat nebude. Do tabulky se tak započítává výsledek dosažený na hřišti, což pro Náměšť-Vícenice B znamená prvenství ve skupině a postup do jarního semifinále.
Góly: 12. Eliáš, 16. M. Sobotka, 32. Juřena. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:3. Jakubov: Klíma – Milan Dunkler, Mikýsek, Muzikant Dostál – Veselksý, Jelínek, Říha, Ježek – Chalupa, Číhal. Náměšť-Vícenice B: Pokorný – Vrba – Bednář, P. Kopuletý, V. Kopuletý - Juřena, M. Sobotka, Pospíšil, Křivánek, Stachovič - Eliáš.