V duelu o pohár na neutrální půdě v Litohoři padlo o dvě branky méně, avšak vítěz byl stejný – Třebelovice. Ty poslal do vedení už v osmé minutě Rakušan. Do konce úvodní desetiminutovky to bylo i díky vlastenci rouchovanského Kaliny už 2:0. Účastník IV. třídy se dočkal až ve 27. minutě, kdy snížil Urban.

Po návratu z kabin proměnil pokutový kop třebelovický kapitán a šestigólový hrdina předešlého zápasu elitní soutěže na Třebíčsku na hřišti záložního mužstva Náměště-Vícenic Marek Máca. Definitivu získaly Třebelovice po druhé vlastní brance soupeře, o kterou se přičinil pro změnu Roubec. V zbytku zápasu jednoznačné vítězství favorita ještě podtrhli Radim Jurka a podruhé skórující Rakušan.

Finále Poháru OFS Třebíč

TŘEBELOVICE – ROUCHOVANY 6:1

Góly: 8. a 85. Rakušan, 10. Kalina (vlastní), 57. Máca (PK), 65. Roubec (vlastní), 80. R. Jurka – 27. Urban. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Třebelovice: Nesiba (80. Skoumal) – Kotačka (53. Vala), Krula, Čurda, Petr Sedlák - R. Jurka - Janíček, J. Jurka, Coufal (55. Kabelka) - Rakušan, Máca. Rouchovany: D. Holoubek – Virgl, Havelka, Kalina (61. Maša), Roubec (68. Zloch) - Urban, Furiš, Svoboda, M. Holoubek (75. Škarabela) - Z. Holoubek, Salák.