TŘEBELOVICE – HROTOVICE 0:0
Rozehranější lídr byl aktivnější. Ovšem hosté, kteří měli první jarní zápas odložený, vyrovnali hru ještě do poločasu. V jeho závěru Hrotovice oslabil Blatný, který za urážku rozhodčího uviděl červenou kartu. Třebelovice ve druhé půli dobývaly branku soupeře, ale důslednou obranu nepřekonaly.

Rozhodčí: Macek. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (45. Blatný). Diváci: 50. Třebelovice: Nesiba – Coufal, Čurda, Kotačka (80. Kabelka), Navara – Kapko, J. Jurka, Máca, R. Jurka - Rakušan, Novotný. Hrotovice: Hlavnička – Kučera, Pokorný (90. Novotný), Novák, Škoda, Blatný, Hadraba, Horák, Virgl, Pekárek, Hutař (37. Dvořák).

PŘIBYSLAVICE – BLATNICE 3:0
Domácí začali lépe, úvodní půlhodinu diktovali tempo a vytvořili si několik vyložených šancí. Kapitán Kopeček nastřelil po odraženém míči tyč, a tak skóroval až v 18. minutě Škorpík. Poté převzali iniciativu hosté. Jenže byl to soupeř, kdo se prosadil podruhé a zvýšil Lopatář. Přibyslavice po přestávce potvrdily převahu třetím gólem, když na konečných 3:0 upravil Kovář.

Góly: 18. Škorpík, 42. Lopatář, 54. Kovář. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:0. Diváci: 85. Poločas: 2:0. Přibyslavice: Novák – Venhoda, Karafiát, Kopeček, Svoboda (85. Molák), Skrobikowski, Škorpík, M. Matějek, Šárka, L. Matějek (46. Kovář). Blatnice: Holík – Foltýn (80. Šimek), Svoboda, M. Karásek, Lojka, Z. Karásek, Sova, Šabatka, J. Trnka, M. Trnka.

VÝČAPY – LIPNÍK 2:2
Sousedské derby bylo tradičně vyhrocené, plné ostrých zákroků i šancí. Aktivněji začali domácí, které poslal do vedení parádní trefou Kašpárek. Odpověď hostí na sebe dlouho nenechala čekat a za necelých deset minut vyrovnal Šťáva. Výčapy si poté vzaly iniciativu zpět a po několika slibných šancích jim vrátil vedení opět Kašpárek. Nastolené tempo pokračovalo i ve druhé půli. Zlom nastal po hodině hry, kdy mohl dovršit hattrick Kašpárek, ale prázdnou bránu minul. V 86. minutě se po závaru v pokutovém území dostal k míči Fňukal a body se dělily.

Góly: 15. a 35. Kašpárek – 23. Šťáva, 86. Fňukal. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Výčapy: Matěj Semerád – Dolák, Nikrmajer, L. Jeleček, Macek (46. D. Matoušek), J. Jeleček, Kafka, Pecka, T. Matoušek (76. Vrchota), Kašpárek (61. Loucký), Martin Semerád (61. Kopeček). Lipník: Skoumal – Tretera, Pokorný, Krotký (82. Fňukal), Kisela, Jonáš (66. Žák), Rohony (80. Mašeja), Macháček (59. Matoušek), Šťáva, J. Brabenec, T. Brabenec.

VLADISLAV – STUDENEC 6:2
Domácí měli více ze hry, ale v prvním poločase řadu šancí neproměnili. Prosadil se pouze Veleba, a tak těsně před pauzou z ojedinělého útoku hostí vyrovnal Vrba. Vstup do druhé půle vyšel lépe Vladislavi, která odskočila soupeři dvěma slepenými góly a následně zvýšila už na 5:1. Šance měl i Studenec, ale Nejerál si věděl rady. Vladislavský brankář kapituloval už jen z kopačky Kříže. Výsledku pak dal konečnou podobu Slíva. „Nebyli jsme schopni dát góly, a tak nám Studenec před poločasem vyrovnal. Začali jsme dobře druhou půlku, dali dva góly a tím se uklidnili,“ hodnotí domácí kouč Jiří Texl.

Góly: 25. a 46. Veleba, 49. Krátký, 53. Chalupa, 60. Vyletěl, 80. Slíva – 45. Vrba, 69. Kříž. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 5:5. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Vladislav: Nejerál – Hort (78. Petz), Chalupa, Orálek, Krátký (86. Číhal), Veleba, Paločko (62. Slíva), Vyletěl, Hrůza, Ciprys (70. Veškrna), Nováček. Studenec: Hájek – Matějek, Vrba, Chalupa (61. Kříž), Kučerňák, Strnad, Holoubek, K. Mrňa, Rousek, M. Mrňa, Nováček.

PYŠEL – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE B 2:0
Chvílemi měli převahu domácí a místy zase hosté. Pyšelští se ujali vedení Sobotkovým gólem do šatny. Ve druhé půli se rezerva Náměště-Vícenic, která měla mírně navrch, tlačila za vyrovnáním. Veškeré šance ale zůstaly nevyužity. Pět minut před koncem tak definitivně rozhodl Šabacký. „Za zmínku stojí velmi povedený výkon rozhodčího Navrkala, který zápas odpískal velmi zkušeně a obě strany byly spokojeny, což se málokdy vidí,“ hlásí domácí trenér Stanislav Dvořák.

Góly: 43. Sobotka, 85. Šabacký. Rozhodčí: Navrkal. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Pyšel: Teplý – R. Šoukal, Šubert, Adam, L. Tůma - Šabacký (87. Höfner), Hadraba, Skryja, O. Tůma (65. Dvořák) - J. Tůma, Sobotka (62. Oulehla). Náměšť-Vícenice B: Kováč – Vrba, Veselý, Martinovský, Lokaj - Blažek (52. Eliáš), Franěk, Sedlák, Kopuletý (64. Tomek) - Matějek, Sobotka.

JEMNICKO B – CHLÍSTOV 5:1
Lépe začali po větru hrající hosté, které brzy poslal do vedení Hruška. Pak ale přišla smolná čtvrthodina. Nejprve se po špatném došlápnutí zranil brankář Belvončík a následně byl vyloučen chlístovský kapitán Pokorný. Domácí toho využili a ještě do poločasu vyrovnal Karel Tesař. Po změně stran měla výhodu větru v zádech rezerva Jemnicka, kterou po dvou minutách poslal do vedení druhým gólem Tesař. Domácí nepolevili a přidali další tři branky.

Góly: 41. a 47. K. Tesař, 55. Sevelda, 63. O. Tesař, 78. Svoboda – 12. Hruška. Rozhodčí: Holý. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (31. Pokorný). Diváci: 62. Poločas: 1:1. Jemnicko B: T. Tesař – Smetana, O. Tesař, Křivánek, Niederhofer (82. Bártů), Sevelda (72. Svoboda), Nikrmajer, Kalášek, Nevrkla (62. Kopeček), K. Tesař, Mrkva. Chlístov: Belvončík (16. Nováček) – Zerzánek (78. P. Brestovský), Hrbáček, D. Brestovský, Uhlíř – Pokorný, Rygl, Smolík (75. Patočka), Kocmánek (82. Granát) - Hruška, Svoboda.

OPATOV – H. ÚJEZD 3:1
Úvod vyšel domácím, kteří se ujali vedení Čurdou. Hosté vyrovnali před pauzou Smažilem. Opatov bleskově odpověděl Šinkovským. Ve druhé půli se Horní Újezd snažil, ovšem třetí branku přidal Daniel. Domácí i díky skvělému gólmanovi Kšírovi, který už další gól nepustil, navázali na remízu z minulého kola proti Blatnici a slaví první vítězství v sezoně.

Góly: 15. Čurda, 44. Šinkovský, 78. Daniel – 41. Smažil. Rozhodčí: Sárkány. Bez karet. Diváci: 90. Poločas: 2:1. Opatov: Kšír – R. Kabelka, Konečný, Horáček, Neckář (56. Kravka, 79. L. Kabelka), Čučelin, Daniel (82. Švaříček), Pokorný (85. Skála), Jirka (89. Solař), Šinkovský, Čurda. H. Újezd: Hradecký – Pavlík, Durda, Ošmera, Pivoňka, Zvěřina, Čermák, Míča (78. Macháček), Václavek, Smažil, Kučera.