Vyrovnaná partie příliš šancí nepřinesla, ale domácí hráčky brzy chybovaly, čehož soupeřky využily. Jihomoravanky po přestávce znovu udeřily z rychlého protiútoku a vítězství si proti neškodným soupeřkám pohlídaly.

OKŘÍŠKY – TASOVICE 0:2
Závěrečný zápas sezony nabídl vyrovnaný fotbal. Domácí obrana již v 10. minutě chybovala, a toho využila k vedoucímu gólu hostující kapitánka Lucie Křížová. Po zbytek prvního poločasu pokračovala vyrovnaná partie s minimem brankových příležitostí, a tak se skóre do přestávky už neměnilo.

Vypuštěný rybník Jinšov.
Začala vedra. A rybník v Opatově je bez vody

Okříšky po změně stran přidaly a začaly mít i více ze hry, ale do vyložené šance se pořádně nedostaly. Tasovicím se otevírala možnost rychlých brejků a po jednom z kontrů zvýšila Denisa Roháčová.

Hostitelky se snažily s výsledkem ještě něco udělat, ale scházela jim finální nahrávka i střelba na branku. Fotbalistky ze Znojemska si tak vedení bez výraznějších problémů pohlídaly.

„Do šance jsme se prakticky nedostali, byli jsme lepší jen po vápno. Chyběly nám dvě holky Dohnalová s Krejčovou, které daly nejvíc gólů a bez nich jsme byli bezzubí. Holky pořádně nestřílely na bránu a snažily se balóny tahat do vápna, ale tam o ně přicházely,“ hodnotí trenér Okříšek Jiří Paděra.

Góly: 10. Křížová, 65. Roháčová. Rozhodčí: Machač. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 0:1. Okříšky: Blažková – Matyášová, Valentová, Dočekalová – Jahodová, Neumanová – Nahodilová, Suchánková, Pospíšilová – Fialová, Bendová. Střídaly: Papírníková, Horváthová, Nejedlá.