LÍŠEŇ – OKŘÍŠKY 6:0

Začátek nevypadal ze strany hostí ještě tak hrozivě. Okříšky dobře napadaly a soupeřky tak dlouho k ničemu nepustily. V 19. minutě však přišla zbytečná ztráta Novákové a exocmanická Hrabaňová si se samostatným nájezdem poradila. O devět minut později to bylo již o dva góly. Zmatku ve vápně po odraženém balonu využila Hájková. Do poločasu přidala Líšeň ještě dvě branky. Po rohu se trefila Čelková a účet první půle uzavřela po chybě Minářové Hrabaňová.

Po změně stran se Jihomoravanky trefily dvakrát, hned z kraje a poté trochu polevily. Hostující tým se více dostával do hry, ale nadějné příležitosti do úspěšné koncovky i díky terénu nedotáhl. A když se už ani hostitelky střelecky prosadit nedokázaly, skončilo utkání jejich šestigólovou výhrou.

Góly: 19. a 45. Hrabaňová, 28. a 47. T. Hájková, 36. Čelková, 58. Langová. Rozhodčí: Hlubinka. Bez karet. Diváci: 15. Poločas: 4:0. Okříšky: Kremláčková - Matyášová, Dočekalová, Minářová - Jahodová, Neumanová - Nováková, Poláková, Večeřová, Hortová – A. Pospíšilová. Střídaly: P. Pospíšilová, Suchánková, Papírníková, Horvátová.

Ostatní výsledky 6. kola: Troubsko – Jevišovice 8:1, Medlánky – Tasovice 5:1.

1. Medlánky 5 5 0 0 21:5 15
2. Tasovice 6 3 2 1 14:8 11
3. SK Líšeň 5 3 0 2 15:8 9
4. Troubsko 5 2 1 2 15:9 7
5. Jihlava 5 2 0 3 10:13 6
6. Okříšky 5 1 1 3 7:17 4
7. Jevišovice 5 0 0 5 4:26 0

Příští kolo: Okříšky – Troubsko, Jevišovice – Medlánky, Jihlava – Líšeň.