JEVIŠOVICE - OKŘÍŠKY 2:10

K prvnímu mistrovskému utkání zajížděly Okříšky do Jevišovic. Úvod hostujícím holkám vyšel parádně a už ve 13. minutě po brankách Valentové a Dohnalové vedly 2:0. To je ale trochu uspokojilo a byly to domácí Jevišovice, které začaly mít více ze hry. Jejich šance se rodily hlavně po chybách okřešské obrany, která je svými nahrávkami vybízela ke skórování. Hostující hráčky však krizi přežily a Křivánková přidala třetí branku. Domácím se do poločasu podařilo snížit po hrubé chybě brankářky Laušové. Druhá půlka začala stejně jak ta první. Okříšky dvěma rychlými góly zlomily odpor Jevišovic a svému soupeři nasázely ještě pět branek.

Góly: 40. Balíková, 64. Černá – 13., 47., 62. a 80. Dohnalová, 35. a 49. Křivánková, 7. Valentová, 56. Kazatelová, 76. Obůrková, 89. Nováková. Poločas: 1:3. Okříšky: Laušová – Matyášová, Neumanová, Dočekalová, Nováčková – Nováková, Minářová, Valentová, Křivánková, Dohnalová - Kazatelová (Papírníková, P. Pospíšilová, Suchánková, Obůrková).

Vladislav vyloupila Třebelovice

TASOVICE - OKŘÍŠKY 5:2

Domácí hráčky vstoupily do zápasu výborně a už ve 20. minutě vedly o dvě branky. Okříšky to však nezlomilo a trpělivou hrou se propracovaly k vyrovnání,k dyž se dvakrát trefila Dohnalová. Tasovice však dokázaly ještě do poločasu vstřelit rozdílovou branku. To udělala chybu hostující stoperka a Eliášová propálila Laušovou. Druhá půlka začala náporem hostujících Okříšek. Kombinační hrou jasně přehrávaly svého soupeře, ale své šance nedokázaly přetavit ve vyrovnání. Rozhodující moment zápasu přišel v 75. minutě. Eliášová z brejkové situace dala na 4:2 a zlomila tím hostující odpor. V samém závěru tatáž hráčka upravila na konečných 5:2.

Góly: 3. Varhaníková, 21. Rapfová, 42. ,75. a 89. Eliášová – 22. a 37. Dohnalová. Poločas: 3:2. Okříšky: Laušová – Suchánková, Neumanová, Dočekalová, Nováčková – Nováková, Valentová, Minářová, Křivánková, Dohnalová - Kazatelová (Dundová, Matyášová, Papírníková, Obůrková, P. Pospíšilová).

1. Lokomotiva Brno B 2 2 0 0 11:1 6

2. Medlánky 1 1 0 0 7:0 3

3. Okříšky 2 1 0 1 12:7 3

4. Tasovice 2 1 0 1 6:5 3

5. Kotvrdovice 2 1 0 1 3:6 3

6. Troubsko 2 1 0 1 4:8 3

7. Jevišovice 1 0 0 1 2:10 0

8. Líšeň B 2 0 0 2 2:10 0