OKŘÍŠKY – MEDLÁNKY 0:4

První zápas jarní sezony odehrály okřešské holky z neoblíbenými Medlánkami. Hostující tým byl od začátku aktivnější, ale domácí pozorně bránily a kromě střel z dálky své soupeřky k vážnějšímu ohrožení nepouštěly. Medlánky se prosadily šťastným gólem ve 33. minutě, když se po závaru před Novákovou nejlépe orientovala Pivničková. Za 4 minuty to bylo již 2:0. To se důrazem v souboji prosadila Kopijevská a stanovila tak poločasový výsledek.

Ve druhé půlce již hrál vyrovnaný fotbal. Okříšky se začaly dostávat do slibných situací, ale obrana Medlánek v čele se stoperkou Štrůblovou byla pozorná. Hostující tým už hrál jen na brejkové situace. Definitivní rozuzlení zápasu dala Hádlíková, která po jednom povedeném brejku zvýšila na 3:0. To domácí hráčky zlomilo úplně a Pivničková svou druhou trefou stanovila konečný stav utkání na 4:0.

Góly: 33. a 76. Pivničková, 37. Kopijevská, 73. Hádlíková. Poločas: 0:2. Okříšky: Nováková – Papírníková, Neumanová, Minářová – Poláková, Hortová -Matyášová, Kazatelová, Laušová, P. Pospíšilová – Dočekalová (A. Pospíšilová).

8. OKŘÍŠKY 8 1 1 6 8:39 4

Ostatní výsledky 8. kola: Troubsko – Kotvrdovice 0:3, Jevišovice – Jihlava 0:5, Tasovice – Líšeň 2:5. Příští kolo: Líšeň – Medlánky, Kotvrdovice – Jevišovice, Jihlava – Tasovice, Troubsko – OKŘÍŠKY.