TROUBSKO - OKŘÍŠKY 2:1

Do zápasu vstoupily lépe fotbalistky z Okříšek. Od začátku měly územní převahu a ve 14. minutě je poslala Nováková přesnou střelou zpoza šestnáctky do vedení. Hostující tým byl i nadále lepší, ale svou převahu již do poločasu nedokázal brankově zúročit.

Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, když se po dlouhém nákopu dostala za obranu Rathouská a bylo vyrovnáno. Hostující tým byl i nadále lepší v poli, ale narážel na dobrou obranu. Domácí hráčky se uchýlily jen k nakopávání balonů a v 66. minutě se opět Rathouská dostala za obranu Okříšek a otočila skóre utkání. Okříšky se v závěrečném drtivém tlaku už nedokázaly prosadit, a tak hodně šťastně zvítězily domácí hráčky.

Góly: 49. a 66. Rathouská - 14. Nováková- Poločas: 0:1. Okříšky: Blažková - Dočekalová, Neumanová, Poláková, Minářová - Matyášová, Nováková, Laušová, P. Pospíšilová - Kazatelová, Hortová (A. Pospíšilová, Papírníková).