Okříšky zítra na svém hřišti přivítají mladé mužstvo Vrchoviny. „Máme to doma a ze zápasu bereme jen tři body,“ má jasno trenér Okříšek Martin Mašek, který si dal před podzimní částí sezony za cíl získat 18 bodů. V současné době Okříšky mají na svém kontě jedenáct bodů.


„Máme před sebou ještě čtyři zápasy z toho tři doma, tak doufám, že to vyjde a minimálně těch sedm bodů získáme. Ideální by bylo třikrát doma vyhrát a ve Velké Bíteši remizovat,“ prozrazuje své přání okříšský kouč.


Moravské Budějovice mají obdobné cíle jako v Okříškách a také z posledních čtyř zápasů do konce podzimu hrají třikrát doma. V nadcházejícím utkání je čeká domácí derby s týmem Jemnicka.


„Chceme do konce podzimní části sezony získat sedmnáct bodů, proto musíme zlomit prokletí remíz, i když to bude více než obtížné. Jemnicko velmi dobře znám, má velice zkušený kádr, který je oproti minulému ročníku posílen,“ je si vědom kvalit soupeře budějovický trenér Pavel Vranka.


„Máme jim co oplácet z minulé sezony, kdy jsme tam vysoko prohráli (4:1 – pozn. red). Doufám, že si Tomáš Krejča neobuje střelecké kopačky,“ přeje si úspěch budějovický kouč.