BUDIŠOV-NÁRAMEČ – NÁMĚŠŤ-VÍCENICE 3:1
Domácí se do soupeře zakousli. Už v 11. minutě se dostal do úniku po pravém křídle Carda a centrem oslovil Horta, který hlavou otevřel skóre. Budišov byl nadále při chuti a ještě do přestávky zvýšil opět Hort, který z nařízené penalty potrestal faul na Tomáše Nováčka.
Do druhého dějství vstoupili aktivněji pro změnu hosté a brzy měli po Hrádkově faulu výhodu pokutového kopu, který proměnil Kučera. Hostitelé pak polevili a působili chaoticky. Postupem času se ale dostávali zpět do tempa a celé utkání vyvrcholilo dvě minuty před koncem. To se ve vápně Náměště nejlépe zorientoval Votoupal a pečetil vítězství domácích.
Góly: 11. a 41. Hort (druhý z PK), 88. Votoupal – 53. Kučera (PK). Rozhodčí: Šimák. ŽK: 0:2. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Budišov-Nárameč: Trnka – Carda, Horký, Hrádek, Sedláček (89. Kašpar), Hort, Votoupal, T. Nováček, Dvořák, Pažourek, Věžník (72. Molnár). Náměšť-Vícenice: Soustružník – Heres, Homola, Křivánek (85. Klíma), Horký, Rabušic (46. Preisner), R. Bednář, Buchta, Kučera, Musil (71. Rybníček), Rous.

VLADISLAV – TŘEBÍČ B 2:0
Domácí začali derby aktivně a už v 6. minutě se po dlouhém autu uvolnil Svoboda a přízemní střelu z úhlu otřel o tyč – 1:0. Vladislav byla pokračovala v aktivitě a po křízném pasu zvýšil krásným volejem do šibenice Orálek. A když hosté při svých šancích nechali vyniknout brankáře Otrubu. Stav se neměnil ani ve druhém dějství, které nabídlo oboustranně pohledný fotbal. Místo branek se diváci dočkali už jen po jednom nastřeleném břevně na každé straně.
Góly: 6. Svoboda, 17. Orálek. Rozhodčí: Machát. ŽK: 3:3. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Vladislav: Otruba ml. – D. Ciprys, O. Venhoda, Otruba st., Paločko – Prokop – L. Venhoda (89. P. Ciprys), Krátký (77. Hrůza), Petz, Orálek (88. Macek) – Svoboda. Třebíč B: Kruba – Oberreiter (80. Zbožínek), Mašek (88. Staněk)), Valík, Houser – Sedláček, Hošek, Benda, Kostelecký – Kovář (59. Lorenc), Válek.

HROTOVICE – KOUTY 2:2
Hosté byli v úvodní čtvrthodině lepší a zaslouženě se ujali vedení. Pak hru vyrovnali domácí a po dalších patnácti minutách otočili vývoj střetnutí. Po přestávce se obě mužstva střídala v zahazování šancí. Na straně Hrotovic to byli Fiala, Škoda a dvakrát Blatný. Za Kouty neproměnili své příležitosti Roušar a Coufal, které vychytal brankář Slatinský. Ten v závěru však nestačil na střelu Coufala, a tak se body po zásluze dělily.
Góly: 16. Salák, 29. Furiš – 5. Cejpek, 87. Coufal. Rozhodčí: Šrámek. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Poločas: 2:1. Hrotovice: Slatinský – Růžička, Holoubek, Blatný, Salák, Škoda (89. Hadraba), Kučera (21. Furiš), Bláha, Fiala (67. Pokorný), David, Pekárek. Kouty: Stýblo – Navrkal, Kliment, Nestrojil, Růžička, Havelka, Parma, Roušar, Cejpek, Coufal, Navrátil (67. Hrubý).

RAPOTICE – V. MEZIŘÍČÍ B 3:0
Utkání odstartovalo tutovkou hostů, ale Laš včasným vyběhnutím zmenšil úhel a střelu vyrazil. Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání. Na branku se čekalo do 24. minuty, kdy se prosadil Milan Laš, který napotřetí prostřelil Jíchu. Od tohoto okamžiku byli domácí aktivnější a hosty do vážnějších šancí nepouštěli. Naopak sami navýšili vedení Sobotkovým gólem do šatny.

Začátek druhé půle příliš vzruchu nepřinesl. Na kloudnější šanci si diváci museli počkat až do 64. minuty, kdy sám na velkomeziříčského brankáře postupoval Sobotka, ale lob mezi tři tyče nevměstnal. V 70. minutě se už Rapotice radovaly, když na 3:0 zvýšil svou druhou brankou Milan Laš. Poté přišla pětiminutovka hostů, kteří se dostali do dvou obrovských šancí, ale střídající Veselý dvakrát selhal. Hostitelé pak hru kontrolovali a připsali si cenný skalp druhého týmu tabulky.
Góly: 24. a 70. Milan Laš, 44. M. Sobotka. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (88. Kafka). Diváci: 80. Poločas: 2:0. Rapotice: T. Laš – Jašek, Pavlíček (81. Otcel), Bíreš (46. Švarc), Antoš, Stehlík, Paulec, Babčan, Milan Laš, Matoušek (72. Svoboda), M. Sobotka.

NOVÁ VES – ŽELETAVA 2:3
Nejdříve zahrozili domácí, Tománek však standardku Nečase vyrazil. O chvíli později se ale radovala Želetava, po laxním přístupu obrany slavil gól Simandl. Po půlhodině vystřelil po rozehraném rohu Vranka a jeho pokus z 25 metrů k překvapení všech skončil za gólmanem Novotným. Nová Ves odpověděla po centru Radka Novotného, když Havlík přehlavičkoval brankáře. V závěru půle ještě zahrozil z 30 metrů Vranka.

Po přestávce se vytáhl Tománek proti ráně Josefa Šandery. Domácí se dočkali vyrovnání po rohu, Ondřejka hlavičkoval přesně. Hostitelé poté přikovali soupeře do jejich šestnáctky, ale kýžený gól nepřicházel. V 85. minutě mohl hrubku v obraně potrestat želetavský Simandl, ale trefil pouze tyč. Co se nepovedlo jemu, vyšlo v závěru po rohu nehlídanému Pacasovi.
Góly: 38. Havlík, 65. Ondřejka – 10. Simandl, 30. Vranka, 90. Pacas. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 4:2. Diváci: 80. Poločas: 1:2. Želetava: Tománek – Jičínský, Svoboda, Martin Vrbka, Simandl – Ondráček (46. Jakeš), Čurda, Pacas, T. Vrbka – Vranka, Michal Vrbka.