Ze čtyř základních skupin postupovaly do čtvrtfinálových soubojů vždy dva nejlepší mančafty. Hned o dvou semifinalistech musel rozhodnout až penaltový rozstřel. Tým Seniors, tvořený velezkušenými veterány domácí Nové Vsi, v prvním z nich vyřadil Kokosy na trávě, ve druhém případě pak byli Banáni úspěšnější než Radox. Druhou polovinu semifinalistů pak tvořily celky Ty a Já a největší favorit turnaje, pořadatelský tým Agrostroje.

Ten procházel turnajem jako nůž máslem, ale v semifinále měl pořádně namále. Nad Seniory sice vedl už 4:1, jenže poté se jeho hráči zbytečně zatáhli a tři minuty před koncem to bylo již pouze o gól – 4:3. Balon pak dvakrát doslova poskakoval po brankové čáře, ale vyrovnat už se novoveským matadorům nepodařilo.

Ve druhém utkání Ty a Já potvrdilo roli favorita a zdolalo Banány 2:0. Ti neuspěli ani v penaltovém rozstřelu o třetí místo, bronz připadl celku Seniors.

V Počítkách na Žďársku opět soupeřili v zahrávání pokutových kopů.
Střelcům penalt kraloval Jiří Halamka

Finálový souboj nabídl dlouho vyrovnanou podívanou, v níž se dlouho čekalo na první branku. Až ve druhém poločase se prosadili hráči Agrostroje a od tohoto okamžiku bylo o vítězi jasno. Fotbalisté pořádajícího mančaftu pak přidali ještě další dva góly a mohli se tak radovat z premiérového triumfu.

Na turnaji se udělovala dvě individuální ocenění. Nejlepším gólmanem pořadatelé vybrali Petra Šmídu z Banánů, rovných deset vstřelených branek pak zajistilo titul nejlepšího střelce pro Tomáše Pohanku z bronzových Seniors.

Výsledky:

Čtvrtfinále: Agrostroj – Kentauři 2:0, Seniors – Kokosy na trávě 4:4 (6:5 na PK), Ty a Já – Predátoři 5:1, Banáni – FC Radox 0:0 (4:2 na PK). Semifinále: Agrostroj – Seniors 4:3, Ty a Já – Banáni 2:0. O 3. místo: Seniors – Banáni 5:4 na PK. Finále: Agrostroj – Ty a Já 3:0.

Nejlepší gólman: Petr Šmída (Banáni). Nejlepší střelec: Tomáš Pohanka (Seniors – 10 branek).