V. BERANOV – RAPOTICE 3:2 p

Začátek byl opatrný a na první šanci se čekalo dlouho. Tým z Jihlavska zahrozil po pěkné akci, která skončila u Rostislava Kittlera, ten z hranice vápna orazítkoval břevno. A stejný hráč o dvě minuty později z podobné pozice ztroskotal na Lašovi.

Po půlhodině hry se z ničeho nic dostali ke slovu fotbalisté z Třebíčska, a hned z toho byl gól. Michal Sobotka se dostal před Markoviče a mazáckým lobem otevřel skóre finálového mače. A přišel další šok pro Velkoberanovské.

Dvě minuty nato Martin Křenek neudržel nervy na uzdě, v přerušené hře udeřil loktem protihráče, a rozhodčí Fridrichovský vytáhl červenou kartu!

Rapotice ale mohly o vedení za chvíli přijít, v šanci se ocitl Matějíček, jenže Laš byl proti.

Hned na začátku druhého dějství mohl pojistit vedení Petr Matoušek, ale zkušený kanonýr nedal. Ale výběr z Třebíčska se nakonec dočkal pojistky. Chuť si spravil Petr Matoušek.

Zdálo se být rozhodnuto, jenže trenéru Eliášovi vyšlo střídání! Jeho syn, se nečekaně postaral o vyrovnání! V 72. minutě prostřelil Laše z úhlu, za šest minut se od něj šťastně odrazil míč až do branky!

Vítěze poháru tak musely určit penalty. Do rozstřelu vstoupil lépe Beranov, jenže své dvougólové vedení nakonec ztratil. Rozhodla až sedmá série, v níž Eliáš dal, a Rapotickým se vyrovnat nepovedlo!

Góly: 72. a 78. Eliáš ml. – 31. M. Sobotka, 66. P. Matoušek. Rozhodující penalta: Eliáš ml. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (33. Křenek). Diváci: 150. Poločas 0:1. Velký Beranov: Markovič – Kovařík, Neshyba (46. Eliáš ml.), Štumar, Smejkal (71. Ganzwohl) – Miška, Křenek, P. Kittler, R. Kittler – Pokorný, Matějíček (89. Jonáš). Rapotice: T. Laš – Opálka, Švarc, M. Laš, Dvořáček (68. Dobeš) – Zezula, J. Matoušek, Valsa, Škorpík – P. Matoušek, M. Sobotka.