Vyrovnané výsledky z počátku turnaje naznačovaly, že o pořadí ve skupině rozhodne až poslední páté kolo zápasů, což se také potvrdilo. Ve hře totiž byla teoretická možnost, že ze šesti týmů budou mít hned čtyři stejný počet sedmi bodů, a na řadu by musela přijít minitabulka. První utkání páté rundy zápasů Kramolín Kladeruby 1:1 tuto možnost ještě nevyloučilo. V předposledním zápase ovšem Budišov neponechal nic náhodě a výhrou nad Mohelnem 7:2 si zajistil vítězství ve skupině a Mohelno tak odsoudil na 5. místo. V posledním utkání Vuvuzely porazily Sedlec a zajistily si 2. místo ve skupině. O pořadí na 3-4. místě rozhodlo při rovnosti 7 bodů skóre, které měly lepší Kladeruby před Kramolínem.

Vyvrcholení turnaje přinesly zápasy o konečné umístění s těmito výsledky:

o 5. Místo Mohelno Sedlec 2:2, 2:0 na penalty

o 3. Místo Kladeruby Kramolín 3:1

Finále Budišov Vuvuzely 5:3

Zápasy o celkové umístění v turnaji potvrdily pořadí týmů po základní části a z vítězství se tak po zásluze radovalo mužstvo Budišova. Na domácí Kramolín zbyla nepopulární bramborová medaile.

Při vyhlášení výsledků obdržely všechny týmy poháry za umístění, dále věcné ceny a jako upomínku na turnaj reflexní pásky se znakem obce Kramolín a znakem místního hasičského sboru.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Lukáš Mohelský z Vuvuzel. Jako nejlepšího brankáře vyhlásil direktoriát turnaje Miloše Ležáka z Kladerub a nejlepšího střelce si vystřílel budišovský Karel Nováček.

Turnaj s dlouholetou tradicí má i své osobnosti. Do síně slávy Memoriálu Petra Hadraby vstoupili Ladislav Chládek a Zdeněk Vlasák st.

Pavel Cejpek